02-03 03:00
FT
Celta Vigo
1-0
Almeria1
02-03 20:00
FT
Sevilla
3-2
Sociedad
02-03 02:30
FT
SC Freiburg
2-2
Bayern Munchen
02-03 21:30
FT
1VfL Bochum
1-4
RB Leipzig
02-03 21:30
FT
Darmstadt
0-6
Augsburg
02-03 21:30
FT
Heidenheimer
1-2
Eintracht Frankfurt
02-03 21:30
FT
1FSV Mainz 05
1-1
Monchengladbach
02-03 21:30
FT
Union Berlin
0-2
Borussia Dortmund
02-03 03:00
FT
Monaco
0-0
PSG
02-03 02:45
FT
3Lazio
0-1
AC Milan
02-03 21:00
FT
1Udinese
1-1
Salernitana
02-03 11:00
FT
Vissel Kobe
0-1
Kashiwa Reysol
02-03 12:00
FT
Kyoto Sanga
1-2
Shonan Bellmare
02-03 12:00
FT
Sagan Tosu
4-0
Consadole Sapporo1
02-03 12:00
FT
1Nagoya Grampus
0-1
Machida Zelvia
02-03 12:00
FT
Kyoto Sanga
1-2
Shonan Bellmare
02-03 12:00
FT
Sagan Tosu
4-0
Consadole Sapporo1
02-03 12:00
FT
1Nagoya Grampus
0-1
Machida Zelvia
02-03 13:00
FT
Gamba Osaka
1-0
Albirex Niigata
02-03 13:00
FT
Kashima Antlers
1-1
Cerezo Osaka
02-03 13:00
FT
FC Tokyo
1-1
Hiroshima Sanfrecce
02-03 03:00
FT
West Brom
2-1
Coventry City
02-03 19:30
FT
Bristol City
0-1
Cardiff City
02-03 19:30
FT
1Huddersfield Town
1-1
Leeds United
02-03 19:40
FT
AFC Wimbledon
1-0
Milton Keynes Dons
02-03 00:00
FT
Al Hilal
3-1
Al Ittihad(KSA)
02-03 21:00
FT
Al-Khaleej
0-0
Al-Shabab(KSA)
02-03 21:00
FT
1Dhamk
0-2
Al-Ettifaq
02-03 00:00
FT
Opava
1-0
Marila Pribram
02-03 20:00
FT
1Dukla Prague
3-3
Brno
02-03 20:30
FT
Slavia Kromeriz
1-0
Vyskov
02-03 20:30
FT
Lisen
0-1
Viktoria Zizkov
02-03 20:30
FT
FK MAS Taborsko
0-0
Chrudim
02-03 00:00
FT
Umraniyespor
2-0
Altay Spor Kulubu
02-03 17:30
FT
1Bodrumspor
0-1
Eyupspor1
02-03 17:30
FT
Tuzlaspor
1-1
Keciorengucu
02-03 20:00
FT
Erzurum BB
0-0
Kocaelispor
02-03 00:00
FT
Ceramica Cleopatra FC
2-0
El Mokawloon El Arab
02-03 00:00
FT
Dignis Yepsonas
1-0
Omonia Aradippou
02-03 20:00
FT
Peyia 2014
1-2
Olympiakos Nicosia FC
02-03 20:00
FT
Asil Lysi
1-2
E.N.Paralimniou
02-03 20:00
FT
Xylotympou
1-4
Ermis Aradippou
02-03 20:00
FT
PAEEK
1-1
MEAP Nisou1
02-03 20:00
FT
Akritas Chloraka
1-0
Digenis Morphou1
02-03 20:00
FT
ENAD Polis
2-1
PO Ahironas-Onisilos
02-03 00:00
FT
FC Flora Tallinn
2-0
FC Nomme United
02-03 17:30
FT
FC Kuressaare
0-6
Nomme JK Kalju
02-03 19:30
FT
Levadia Tallinn
6-0
Trans Narva
02-03 00:00
FT
Usti nad Labem
1-1
Jablonec B
02-03 16:15
FT
SK Motorlet Praha
1-1
Viktoria Plzen B
02-03 16:15
FT
FC Pisek
1-2
Povltava FA
02-03 16:15
FT
Pardubice B
1-1
Banik Most-Sous
02-03 16:30
FT
FK Kolin
1-4
Zivanice
02-03 16:30
FT
Ceske Budejovice B
1-0
Sokol Hostoun
02-03 16:30
FT
FK Prepere
0-2
Hradec Kralove B
02-03 17:00
FT
Teplice B
2-2
Chlumec nad Cidlinou
02-03 20:30
FT
Slovan Velvary
2-1
Slovan Liberec II
02-03 20:30
FT
Arsenal Ceska Lipa
0-0
Sokol Brozany
02-03 20:30
FT
Domazlice
4-0
FK Kraluv Dvur
02-03 00:00
FT
SCCM Chabab Mohamedia
0-1
Union Touarga Sport Rabat
02-03 02:00
FT
UTS Union Touarga Sport Rabat
3-2
CAYB Club Athletic Youssoufia
02-03 00:00
FT
Stabaek (nữ)
2-1
Kolbotn (nữ)
02-03 00:00
FT
SK Furstenfeld
2-0
SV Krottendorf
02-03 00:00
FT
Aalesund FK
3-1
Brattvag
02-03 00:00
FT
SV Tillmitsch
3-0
SVL Flavia Solva
02-03 00:30
FT
Salzburger AK 1914
4-0
St. Johann
02-03 00:30
FT
Trelleborgs FF (nữ)
1-1
KIF Orebro DUFF (nữ)
02-03 00:30
FT
Levanger FK
0-1
Stjordals Blink
02-03 00:30
FT
Sotra
3-2
Loddefjord
02-03 01:00
FT
Stockerau
2-2
Zwettl SC
02-03 01:00
FT
USV Gnas
5-1
SV Pachern
02-03 01:00
FT
FC Trollhattan
2-0
Stenungsunds IF
02-03 01:00
FT
Tvaakers IF
2-1
Qviding FIF1
02-03 05:00
FT
Auckland City
2-0
Manurewa AFC
02-03 05:30
FT
Deportivo Cali (nữ)
0-1
America de Cali (nữ)
02-03 06:00
FT
South Hobart U21
3-0
Clarence Zebras FC U21
02-03 07:30
FT
2Juventud Antoniana
0-2
Central Norte Salta2
02-03 08:30
FT
Gotham FC (nữ)
3-1
Racing Louisville (nữ)
02-03 10:30
FT
South Hobart
6-2
Hobart Zebras
02-03 12:45
FT
Launceston City
1-6
Devonport City
02-03 12:45
FT
Kingborough Lions
2-0
Glenorchy Knights FC
02-03 16:00
FT
Brno B
0-0
TJ Tatran Bohunice
02-03 16:00
FT
Perth RedStar
2-2
Stirling Macedonia
02-03 16:00
FT
Valasske Mezirici
1-2
FC Vsetin
02-03 16:00
FT
Fremantle City FC (nữ)
1-1
Subiaco AFC (nữ)
02-03 16:00
FT
Mutenice
3-10
Bzenec
02-03 16:10
FT
FC Gomel
2-2
Naftan Novopolock
02-03 17:00
FT
FC Belshina Babruisk
2-0
FK Bumprom
02-03 17:00
FT
Frederikssund IK
4-0
Vanlose
02-03 17:00
FT
Hougang United FC
0-3
Tampines Rovers FC
02-03 17:00
FT
Hlucin
2-6
Zlinsko
02-03 17:00
FT
Hodonin Sardice
3-1
MSK Breclav
02-03 17:00
FT
Zaglebie Sosnowiec
1-2
Trinec
02-03 17:30
FT
FC Stockholm Internazionale
1-2
Taby
02-03 17:30
FT
Sokol Lanzho
0-5
TJ Start Brno
02-03 18:00
FT
Ljungskile
1-3
IK Gauthiod
02-03 18:00
FT
Viktoria Zizkov B
2-3
Dobrovice
02-03 18:00
FT
Slutsksakhar Slutsk
1-0
Slavia Mozyr
02-03 18:00
FT
FK Valmiera
4-0
BFC Daugavpils
02-03 18:00
FT
Perth SC (nữ)
3-0
Murdoch University Melville FC (nữ)
02-03 18:30
FT
Bayswater City
2-1
Olympic Kingsway SC
02-03 19:00
FT
Kvik Halden
3-0
Asker
02-03 19:00
FT
Herrestads AIF
1-1
Torslanda IK
02-03 19:00
FT
Djurgardens (nữ)
1-2
Brommapojkarna (nữ)
02-03 19:00
FT
FC Rosengard (nữ)
1-0
HB Koge (nữ)
02-03 19:00
FT
Stjordals Blink
0-3
Tiller
02-03 19:00
FT
Eidsvold Turn
4-0
Lorenskog
02-03 19:00
FT
Blansko
6-2
Vrchovina
02-03 19:00
FT
IF Karlstad Fotboll
1-2
Orebro Syrianska IF
02-03 19:00
FT
Eskilstuna United (nữ)
3-0
IK Uppsala (nữ)
02-03 19:00
FT
Lunds BK
1-1
Falkenberg
02-03 19:00
FT
Strindheim IL
1-3
Traff
02-03 19:00
FT
Norrby IF
3-1
BK Astrio
02-03 19:00
FT
AIK Solna (nữ)
5-1
HJK Helsinki (nữ)
02-03 19:00
FT
Odd Grenland
0-3
KFUM Oslo
02-03 19:00
FT
Eskilsminne IF
4-1
Hittarps IK
02-03 19:00
FT
Orebro Soder (nữ)
1-1
Mallbackens IF (nữ)
02-03 19:00
FT
Floya (nữ)
1-0
Lyn (nữ)
02-03 19:00
FT
Torns IF
2-2
Osterlen FF
02-03 19:00
FT
Strommen
2-4
Orn-Horten
02-03 19:00
FT
Assyriska
4-1
Karlbergs BK
02-03 19:45
FT
Pitea IF (nữ)
2-0
Sunnana SK (nữ)
02-03 20:00
FT
Malmo (nữ)
0-0
Vittsjo GIK (nữ)
02-03 20:00
FT
Rosenborg BK (nữ)
9-2
KIL/Hemne (nữ)
02-03 20:00
FT
Lillestrom
0-0
Mjondalen IF
02-03 20:00
FT
1Sarpsborg 08
1-4
Moss
02-03 20:00
FT
Bronshoj
1-1
BK Avarta
02-03 20:00
FT
USK Anif
1-0
SV Wals-Grunau
02-03 20:00
FT
Kristianstads DFF (nữ)
4-0
Orebro (nữ)
02-03 20:00
FT
Friska Viljor FC
3-2
Pitea IF
02-03 20:00
FT
Sloga Pozega
0-0
Borac Cacak
02-03 20:30
FT
Gefle IF (nữ)
1-2
IK Brage (nữ)
02-03 20:30
FT
IFK Norrkoping DFK (nữ)
2-1
Hammarby (nữ)
02-03 20:30
FT
Nordsjaelland (nữ)
3-5
BK Hacken (nữ)
02-03 21:00
FT
Roskilde
0-1
BK Frem
02-03 21:00
FT
NK Celik
4-0
FK Buducnost Banovici
02-03 21:00
FT
AB Copenhagen
1-0
BK Olympic
02-03 21:00
FT
Ullensaker/Kisa IL
2-0
FK Arendal
02-03 21:00
FT
Oskarshamns AIK
0-1
Motala AIF FK
02-03 21:00
FT
Aasane (nữ)
0-0
Arna Bjornar (nữ)
02-03 21:00
FT
Bohumin
2-1
FC Prerov
02-03 21:00
FT
Sogndal
0-0
Asane Fotball
02-03 21:30
FT
United Riccione U19
0-4
Pro Piacenza U19
02-03 22:00
FT
Kristiansund BK
3-0
Tromso IL1
02-03 22:00
FT
Vasalunds IF
4-3
IFK Stocksund
02-03 00:00
FT
Stal Rzeszow
1-3
Miedz Legnica
02-03 02:30
FT
1GKS Tychy
0-1
Arka Gdynia
02-03 18:40
FT
GKS Katowice
3-1
Znicz Pruszkow
02-03 21:00
FT
LKS Nieciecza
2-2
Wisla Plock
02-03 00:00
FT
CD Novillos Neza
0-0
Atletico Mexicano F.E.
02-03 01:00
FT
Tuzos Pachuca
6-1
CD Matamoros
02-03 04:00
FT
CH Futbol Club
1-3
Club Union Central
02-03 04:20
FT
Toluca II
8-0
CD Saraguatos de Palenque
02-03 04:30
FT
CD FC Cuervos Blancos
2-1
Aztecas AMF Soccer
02-03 05:00
FT
Cordobes Futbol Club
2-0
Guerreros DD1
02-03 08:00
FT
Faraones Texcoco
2-1
Club Atletico Toltecas FC
02-03 00:00
FT
Suduva
0-0
Siauliai
02-03 18:00
FT
Dziugas Telsiai
0-0
FK Panevezys
02-03 20:00
FT
Banga Gargzdai
1-1
Kauno Zalgiris
02-03 00:00
FT
Dinamo Batumi
1-0
FC Kolkheti Poti
02-03 21:00
FT
FC Saburtalo Tbilisi
1-0
FC Telavi1
02-03 00:00
FT
Haras El Hedoud
1-1
Wadi Degla SC
02-03 00:00
FT
Kasimpasa
0-0
Sivasspor
02-03 17:30
FT
1Ankaragucu
1-1
Istanbulspor
02-03 20:00
FT
Caykur Rizespor
3-0
Kayserispor
02-03 00:00
FT
Al-Arabi SC
2-3
Al Rayyan1
02-03 00:00
FT
Cracovia Krakow
0-1
Warta Poznan
02-03 02:30
FT
Ruch Chorzow
3-0
Piast Gliwice
02-03 21:00
FT
Gornik Zabrze
2-1
Jagiellonia Bialystok
02-03 00:10
FT
SV Ried
5-0
SV Stripfing Weiden
02-03 00:10
FT
SKU Amstetten
0-1
Leoben1
02-03 00:10
FT
Floridsdorfer AC
1-0
Sturm Graz (Youth)
02-03 02:00
FT
Grazer AK
2-2
First Wien 1894
02-03 20:30
FT
FC Dornbirn 1913
0-2
Lafnitz
02-03 20:30
FT
Kapfenberg
1-3
SC Bregenz
02-03 20:30
FT
FC Liefering
3-1
St.Polten
02-03 00:30
FT
1Stellenbosch FC
1-1
Chippa United
02-03 20:30
FT
Polokwane City FC
0-1
Orlando Pirates
02-03 00:30
FT
Schalke 04
3-1
St. Pauli
02-03 00:30
FT
Hertha Berlin
2-2
Holstein Kiel
02-03 19:00
FT
Nurnberg
2-1
Eintracht Braunschweig
02-03 19:00
FT
Hannover 96
2-2
Fortuna Dusseldorf
02-03 19:00
FT
1Hansa Rostock
0-3
Kaiserslautern
02-03 00:30
FT
Maritzburg United
1-0
NB La Masia
02-03 20:20
FT
JDR Stars
2-3
Upington City
02-03 20:30
FT
Casric Stars
0-2
Black Leopards
02-03 20:30
FT
Pretoria Callies
1-0
Marumo Gallants FC1
02-03 20:30
FT
Venda
1-2
Orbit College
02-03 00:30
FT
Cukaricki Stankom
2-1
FK Napredak Krusevac
02-03 20:00
FT
Habitpharm Javor
2-2
Vojvodina Novi Sad
02-03 00:30
FT
Fredericia
2-3
Aalborg
02-03 01:00
FT
Hillerod Fodbold
4-2
Helsingor
02-03 19:00
FT
Kolding FC
3-1
Hobro
02-03 21:00
FT
Sonderjyske
0-3
Vendsyssel
02-03 21:00
FT
B93 Copenhagen
3-1
Herfolge Boldklub Koge
02-03 00:30
FT
SV Schwechat
0-0
SC Mannsworth
02-03 01:00
FT
Union Edelweiss
3-1
SV Bad Ischl1
02-03 21:00
FT
FC 1980 Wien
2-0
Stadlau
02-03 21:00
FT
Askoe Oedt
1-2
Micheldorf
02-03 01:00
FT
AI Kahrabaa
3-0
Naft Alwasat
02-03 21:00
FT
Zakho
1-0
Al Zawraa
02-03 01:00
FT
Andelsbuch
0-2
SV Leobendorf
02-03 01:00
FT
Wallern
5-1
TUS Bad Gleichenberg1
02-03 01:00
FT
WSC Hertha Wels
1-3
Wolfsberger AC Amateure
02-03 01:00
FT
Deutschlandsberger SC
0-1
Allerheiligen
02-03 01:00
FT
LASK (Youth)
1-0
SK Vorwarts Steyr
02-03 01:00
FT
SC Weiz
1-3
ASK Voitsberg
02-03 01:30
FT
Austria Wien (Youth)
0-0
SC Mannsdorf
02-03 01:30
FT
Favoritner AC
1-3
Neusiedl
02-03 01:30
FT
Kremser
1-0
Wiener SC
02-03 01:30
FT
SV Oberwart
2-1
Mauerwerk
02-03 01:30
FT
Traiskirchen
2-0
Team Wiener Linien
02-03 20:30
FT
SR Donaufeld Wien
2-2
Rapid Vienna (Youth)
02-03 21:00
FT
SV Ried B
2-1
SC Gleisdorf
02-03 21:30
FT
Union Gurten
1-0
ASK Klagenfurt
02-03 01:00
FT
1SC Eltersdorf
2-1
ASV Cham1
02-03 01:00
FT
Feucht SC
0-1
ASV Neumarkt
02-03 01:00
FT
1BSV Halle-Ammendorf
0-2
Haldensleber SC
02-03 01:30
FT
Tus Marienborn
2-3
FC Basara Mainz
02-03 01:00
FT
ES Wasquehal
2-1
Besancon
02-03 01:00
FT
Paris 13 Atletico
4-2
Trelissac
02-03 01:00
FT
La Roche VF
2-0
Romorantin
02-03 01:30
FT
FC Bergerac
0-0
Angouleme
02-03 01:00
FT
TJ Spartak Myjava
2-2
FC Artmedia Petrzalka
02-03 20:00
FT
Tatran Presov
5-0
OFK Malzenice
02-03 20:00
FT
1Povazska Bystrica
0-0
MSK Puchov
02-03 20:30
FT
Tatran LM
0-2
KFC Komarno
02-03 01:00
FT
SpVgg Bayreuth
0-1
FV Illertissen
02-03 01:00
FT
Eilenburg
2-1
BFC Viktoria 1889
02-03 19:00
FT
Hannover 96 Am
2-0
Hamburger SV (Youth)
02-03 19:00
FT
Phonix Lubeck
1-0
SC Spelle-Venhaus
02-03 19:00
FT
1VSG Altglienicke
2-3
Hansa Rostock II
02-03 19:00
FT
SV Babelsberg 03
1-1
Berliner FC Dynamo
02-03 19:00
FT
Carl Zeiss Jena
3-1
Hertha BSC Berlin Youth1
02-03 20:00
FT
Vfr Aalen
0-0
FSV Mainz 05 (Youth)
02-03 20:00
FT
Wacker Burghausen
2-0
TSV Buchbach
02-03 20:00
FT
1Bahlinger
0-0
Freiberg
02-03 20:00
FT
1Rot-Weiss Ahlen
1-2
SV Lippstadt
02-03 20:00
FT
Monchengladbach AM.
2-0
Wegberg-Beeck1
02-03 20:00
FT
Eintracht Frankfurt (Youth)
2-2
Hessen Kassel1
02-03 20:00
FT
SV Schalding Heining
1-1
Bayern Munchen (Youth)1
02-03 20:00
FT
Bocholt FC
4-1
SSVg Velbert
02-03 20:00
FT
FSV Frankfurt
1-1
Astoria Walldorf
02-03 20:00
FT
Schweinfurt 05 FC
2-2
FC Memmingen
02-03 20:00
FT
Duren
3-5
Wiedenbruck
02-03 20:00
FT
Fortuna Dusseldorf (Youth)
2-0
Gutersloh
02-03 20:00
FT
DJK Vilzing
1-1
FC Augsburg II
02-03 20:00
FT
Fortuna Koln
2-1
Rot-Weiss Oberhausen
02-03 20:00
FT
TSV Schott Mainz
1-2
FC 08 Hombrug
02-03 20:00
FT
Wurzburger Kickers
4-0
SpVgg Ansbach
02-03 20:00
FT
SV Rodinghausen
1-1
Alemannia Aachen
02-03 20:00
FT
Stuttgarter Kickers
4-0
TSV Steinbach Haiger
02-03 20:00
FT
Eintracht Bamberg
1-3
Greuther Furth (Youth)
02-03 20:00
FT
Holstein Kiel II
1-3
SV Drochtersen/Assel
02-03 20:10
FT
TSG Hoffenheim (Youth)
4-0
TuS Koblenz
02-03 21:00
FT
Eimsbutteler TV
0-0
SV Meppen
02-03 01:00
FT
SV Sandhausen
1-0
SC Freiburg (Youth)
02-03 20:00
FT
1TSV 1860 Munchen
0-1
SSV Ulm 1846
02-03 20:00
FT
Erzgebirge Aue
2-3
Preuben Munster
02-03 20:00
FT
Hallescher FC
1-0
Dynamo Dresden1
02-03 20:00
FT
VFB Lubeck
0-0
Saarbrucken
02-03 20:00
FT
SV Waldhof Mannheim
3-1
Jahn Regensburg
02-03 01:00
FT
Asante Kotoko FC
1-0
Bibiani Gold Stars
02-03 01:00
FT
Deportivo Dongu
0-1
Chilpancingo
02-03 04:30
FT
Chilangos FC
1-2
CD Ayense
02-03 06:00
FT
1Poza Rica
1-0
Pachuca II1
02-03 06:00
FT
Inter Playa del Carmen
0-1
Club Petroleros de Salamanca
02-03 08:00
FT
Cimarrones de Sonora FC II
3-1
Coras De Nayarit
02-03 09:00
FT
CD Alacranes de Durango
2-2
CF Orgullo Reynosa
02-03 01:00
FT
CSM Politehnica Iasi
0-0
Dinamo Bucuresti
02-03 19:00
FT
UTA Arad
3-2
Universitatea Craiova
02-03 01:10
FT
Midtjylland
2-0
FC Copenhagen
02-03 01:15
FT
Keflavik
3-3
Grindavik1
02-03 01:30
FT
IR Reykjavik
3-6
Valur Reykjavik
02-03 18:00
FT
Hafnarfjordur
1-0
Grotta Seltjarnarnes
02-03 21:00
FT
Fram Reykjavik
2-2
IBV Vestmannaeyjar
02-03 01:30
FT
Reinickendorfer Fuchse
2-1
SFC Stern 1900
02-03 02:00
FT
SG Unterrath
0-3
ASV Suchteln
02-03 01:30
FT
Aparecida EC U20
1-1
AE Jataiense U20
02-03 01:30
FT
Atletico Goianiense U20
1-1
Guanabara City U20
02-03 01:30
FT
Cerrado U20
1-2
Vila Nova (Youth)
02-03 01:30
FT
Itaberai U20
0-7
Goias (Youth)
02-03 01:30
FT
Aparecidense U20
1-1
Trindade AC Youth
02-03 01:30
FT
Gent B
2-0
Antwerp B
02-03 01:30
FT
Cholet So
2-1
Dijon
02-03 01:30
FT
Martigues
2-1
Epinal
02-03 01:30
FT
Nancy
3-1
Nimes
02-03 01:30
FT
Stade Nyonnais
1-1
FC Wil 1900
02-03 02:15
FT
Aarau
2-0
Neuchatel Xamax
02-03 01:30
FT
TuRa Harksheide
1-3
Altona 93
02-03 01:30
FT
FSV Union Furstenwalde
0-2
SV Tasmania Berlin
02-03 01:30
FT
FC Kleve
0-2
VFB Homberg
02-03 19:00
FT
FC Türkiye Wilhelmsburg
3-2
SC Victoria Hamburg
02-03 20:00
FT
TSV Landsberg
1-4
FC Deisenhofen
02-03 20:00
FT
TUS Mechtersheim
1-3
Eintracht Trier
02-03 20:00
FT
FV Ravensburg
3-1
Holzhausen
02-03 20:00
FT
TSV Dachau 1865
2-1
TSV 1860 Munchen (Youth)
02-03 20:00
FT
FC Ismaning
0-3
SV Kirchanschoring
02-03 20:00
FT
SC Freital
2-0
Grimma
02-03 20:30
FT
1FV Offenburg
0-1
1 FC Normannia Gmund
02-03 21:00
FT
SV Ramlingen Ehlershausen
1-6
TuS Bersenbruck
02-03 21:00
FT
ATSV Mutschelbach
2-0
VfR Mannheim
02-03 21:30
FT
TVD Velbert
1-2
Uerdingen KFC 05
02-03 01:30
FT
Tiradentesce
1-1
Cariri
02-03 01:30
FT
KV Oostende U21
2-2
RS Waasland Beveren U21
02-03 02:00
FT
FC Liege Reserves
0-1
RWD Molenbeek U21
02-03 02:30
FT
Francs Borains U21
2-3
Kortrijk U21
02-03 02:00
FT
Emmen
2-0
Willem II
02-03 02:00
FT
De Graafschap
2-1
FC Oss
02-03 02:00
FT
Helmond Sport
1-1
VVV Venlo
02-03 02:00
FT
SC Telstar
1-1
Roda JC
02-03 02:00
FT
NAC Breda
3-1
FC Utrecht (Youth)
02-03 02:00
FT
ADO Den Haag
2-1
Jong Ajax (Youth)
02-03 02:00
FT
FC Eindhoven
1-1
AZ Alkmaar (Youth)
02-03 02:00
FT
PPJ U20
1-2
HJK Helsinki U20
02-03 02:00
FT
Charleroi (nữ)
0-3
Oud Heverlee Leuven (nữ)
02-03 02:30
FT
White Star Bruxelles (nữ)
1-0
Zulte Waregem VV (nữ)
02-03 19:30
FT
Club Brugge (nữ)
2-2
Racing Genk (nữ)
02-03 02:00
FT
Manchester United U21
2-4
Derby County U21
02-03 02:00
FT
Chelsea U21
2-4
Arsenal U21
02-03 02:00
FT
Fulham U21
7-1
Reading U21
02-03 02:00
FT
Norwich City U21
2-3
Middlesbrough U21
02-03 02:00
FT
1Sunderland U21
1-1
Brighton U21
02-03 20:00
FT
Blackburn Rovers U21
1-3
West Ham U21
02-03 20:00
FT
1Tottenham U21
1-2
Everton U21
02-03 02:00
FT
Hafnarfjordur (nữ)
0-2
Stjarnan Gardabaer (nữ)
02-03 19:00
FT
IA Akranes (nữ)
3-3
Grindavik (nữ)
02-03 21:00
FT
Fylkir (nữ)
0-4
Breidablik (nữ)
02-03 02:00
FT
Volendam
2-5
NEC Nijmegen
02-03 02:00
FT
CS Grevenmacher
3-3
Jeunesse Canach
02-03 02:00
FT
Wil 1900 (nữ)
3-0
Winterthur (nữ)
02-03 02:00
FT
Zulte-Waregem
1-1
Standard Liege II
02-03 02:00
FT
Club Brugge Ⅱ
2-1
Genk II1
02-03 02:00
FT
Sao Paulo Crystal FC
0-3
Centro Sportivo Paraibano
02-03 02:30
FT
Haukar Hafnarfjordur
4-2
UMF Vidir
02-03 02:30
FT
Sporting Gijon
2-1
Albacete1
02-03 20:00
FT
Eldense
2-0
Villarreal B
02-03 02:30
FT
Banks o Dee
3-2
Turriff United
02-03 22:00
FT
2Nairn County
1-1
Clachnacuddin
02-03 02:45
FT
1Cork City
1-0
UC Dublin
02-03 02:45
FT
Finn Harps
2-0
Athlone Town
02-03 02:45
FT
Kerry FC
0-1
Treaty United
02-03 02:45
FT
Derry City
2-1
St. Patricks Athletic
02-03 02:45
FT
Galway United
2-1
Waterford United
02-03 02:45
FT
Sligo Rovers
0-1
Shelbourne
02-03 02:45
FT
1Douglas Hall
2-1
Cobh Wanderers
02-03 02:45
FT
Carrigaline United
0-2
Rockmount
02-03 21:00
FT
College Corinthians
1-0
Avomdale United
02-03 02:45
FT
Caernarfon
1-0
Newtown AFC
02-03 02:45
FT
Bala Town F.C.
1-0
Connahs Quay Nomads FC
02-03 19:30
FT
Colwyn Bay
0-0
Haverfordwest County
02-03 19:45
FT
The New Saints
4-0
UWIC Inter Cardiff1
02-03 21:30
FT
Aberystwyth Town
1-1
Barry Town United
02-03 21:30
FT
Pen-y-Bont FC
0-1
Pontypridd
02-03 02:45
FT
USD Virtus Verona
0-2
Pro Sesto
02-03 02:45
FT
Albinoleffe
0-0
Giana
02-03 02:45
FT
Asd Pineto Calcio
0-0
Carrarese
02-03 02:45
FT
Cesena
4-0
ACD Virtus Entella
02-03 02:45
FT
Lumezzane
2-2
Azy based nano Bo
02-03 02:45
FT
Us Pergolettese
0-1
Alessandria
02-03 02:45
FT
1Trento
0-0
Pro Patria1
02-03 20:00
FT
Sassari Torres
4-1
Pescara
02-03 02:45
FT
Westerlo
0-1
Charleroi
02-03 02:45
FT
Arbroath
3-2
Raith Rovers
02-03 22:00
FT
Airdrie United
1-1
Queen's Park
02-03 02:45
FT
Portadown
0-2
Cliftonville
02-03 03:00
FT
1Cerro Montevideo
2-3
Club Atletico Progreso
02-03 05:30
FT
Miramar Misiones FC
1-2
Cerro Largo
02-03 20:00
FT
Racing Club Montevideo
1-2
Defensor Sporting Montevideo
02-03 03:00
FT
Metropolitanos FC
1-1
Carabobo FC
02-03 06:00
FT
Monagas SC
3-2
Estudiantes Merida FC
02-03 03:00
FT
AD Tarma
2-0
Alianza Lima1
02-03 08:30
FT
Universitario De Deportes
2-0
Sport Huancayo
02-03 03:00
FT
Brunos Magpie
2-1
Lynx FC
02-03 03:00
FT
Trinidad and Tobago
0-1
Jamaica
02-03 16:15
FT
Nepal (nữ) U16
0-2
Bangladesh (nữ) U16
02-03 17:30
FT
San Marino U16
2-2
Kosovo U16
02-03 19:00
FT
Jordan U17
1-1
Uzbekistan U17
02-03 20:30
FT
AlbaniaU16
9-0
Belize U16
02-03 03:00
FT
Atletico Pilar
0-7
Deportivo Metalurgico
02-03 03:00
FT
Nueva Chicago
2-0
Atletico Rafaela
02-03 03:00
FT
Inter Movistar Futsal
3-3
Catgas Energia Futsal
02-03 03:00
FT
Xota Navarra Futsal
4-6
Jaen Paraiso Interior Futsal
02-03 03:15
FT
GD Chaves
1-5
FC Arouca
02-03 03:30
FT
CD Universitario Reserves
0-2
Costa Del Este Reserves
02-03 04:00
FT
1UMECIT Reserves
3-0
Alianza FC Panama Reserves
02-03 07:00
FT
Udelas FC
3-1
Herrera FC Reserves
02-03 04:00
FT
Envigado FC
2-2
Jaguares de Cordoba
02-03 06:10
FT
Boyaca Chico
1-1
Deportes Tolima
02-03 08:20
FT
Deportivo Cali
0-1
Deportiva Once Caldas1
02-03 04:00
FT
Santiago Morning
4-0
San Luis Quillota
02-03 04:00
FT
CF Juventud Laguna
3-2
Atletico San Juan de Tenerife
02-03 04:00
FT
AD Carmelita
0-2
AD Sarchi
02-03 04:30
FT
Botafogo SP
1-1
Guarani SP
02-03 05:00
FT
Club Atletico Tigre
1-0
Central Cordoba SDE
02-03 07:15
FT
CA Platense
0-0
Racing Club
02-03 07:15
FT
Banfield
2-0
Deportivo Riestra
02-03 05:30
FT
1Guarani CA
1-1
Cerro Porteno
02-03 06:00
FT
Correcaminos UAT
1-1
Tlaxcala FC
02-03 06:00
FT
1Nautico (PE)
2-0
Afogados da Ingazeira FC
02-03 06:10
FT
Sao Paulo AP
1-2
Oratorio RC1
02-03 06:30
FT
Cobreloa
2-1
Cobresal1
02-03 07:00
FT
1Royal Pari FC
1-2
Blooming1
02-03 07:00
FT
Delfin SC
0-1
Independiente Jose Teran
02-03 07:00
FT
SV Britannia
0-0
Racing Club Aruba
02-03 07:30
FT
1CA Trinidad
0-1
Union Villa Krause
02-03 08:00
FT
Atletico San Luis
4-0
Puebla1
02-03 08:00
FT
Queretaro FC
0-1
Santos Laguna
02-03 10:10
FT
Mazatlan FC
2-1
Necaxa1
02-03 08:00
FT
Ciex Sports Academy (nữ)
0-1
Santa Fe FC (nữ)
02-03 08:30
FT
New Lambton FC Reserves
1-1
Valentine Phoenix Reserves
02-03 12:00
FT
Adamstown Rosebud Reserves
2-1
Charlestown Azzurri Reserves
02-03 12:00
FT
Adamstown Rosebud Reserves
2-1
Charlestown Azzurri Reserves
02-03 13:00
FT
Lake Macquarie Reserves
2-7
Broadmeadow Magic Reserves
02-03 08:45
FT
1North Geelong Warriors U23
0-3
Bulleen Lions U23
02-03 11:15
FT
Caroline Springs George Cross U23
2-1
Langwarrin U23
02-03 08:45
FT
Croydon Kings Reserve
0-2
Campbelltown City Reserve
02-03 09:00
FT
Adelaide Victory Reserves
1-1
West Torrens Birkalla B
02-03 09:15
FT
Para Hills Reserves
3-1
Adelaide City Reserve
02-03 09:15
FT
Playford Reserves
1-1
Cumberland United Reserves
02-03 09:15
FT
Fulham United FC Reserves
2-3
Adelaide Cobras Reserves
02-03 09:15
FT
Adelaide United Reserves
4-1
Modbury Jets Reserves
02-03 10:45
FT
Adelaide Vipers Reserve
3-2
Western Strikers Reserves
02-03 11:15
FT
1North Eastern MetroStars Reserve
2-4
Adelaide Raiders SC Reserve
02-03 13:15
FT
Adelaide Olympic Reserve
4-0
White City FK Beograd Reserves
02-03 08:45
FT
1Manningham United Blues U23
2-7
South Melbourne U23
02-03 12:00
FT
Altona Magic U23
1-0
Dandenong Thunder U23
02-03 12:00
FT
Altona Magic U23
1-0
Dandenong Thunder U23
02-03 13:15
FT
Hume City U23
2-1
Port Melbourne U23
02-03 14:00
FT
Heidelberg United U23
2-5
Green Gully U23
02-03 09:00
FT
Alajuelense
4-0
Santos De Guapiles
02-03 10:30
FT
New Lambton FC
0-3
Valentine
02-03 14:00
FT
Adamstown Rosebuds FC
0-3
Charleston City Blues
02-03 14:00
FT
1Newcastle Olympic
1-1
Edgeworth Eagles FC2
02-03 14:00
FT
Weston Workers FC
5-1
Maitland1
02-03 15:00
FT
Lake Macquarie
1-4
Broadmeadow Magic
02-03 11:00
FT
Croydon Kings
1-0
Campbelltown City SC1
02-03 11:30
FT
1Adelaide United FC (Youth)
1-5
Modbury Jets
02-03 13:30
FT
Metrostars SC
4-3
Adelaide Raiders SC
02-03 15:30
FT
Adelaide Olympic
1-5
White City Woodville
02-03 11:00
FT
Manningham United Blues
2-5
South Melbourne
02-03 14:15
FT
1Altona Magic
2-3
Dandenong Thunder
02-03 16:00
FT
Hume City
4-0
Port Melbourne
02-03 11:00
FT
V-Varen Nagasaki
1-2
Vegalta Sendai
02-03 12:00
FT
Shimizu S-Pulse
2-0
Ehime FC
02-03 12:00
FT
JEF United Ichihara Chiba
4-0
Fujieda MYFC
02-03 12:00
FT
Mito Hollyhock
1-2
Ventforet Kofu
02-03 12:00
FT
Oita Trinita
0-0
Yokohama FC
02-03 12:00
FT
Shimizu S-Pulse
2-0
Ehime FC
02-03 12:00
FT
JEF United Ichihara Chiba
4-0
Fujieda MYFC
02-03 12:00
FT
Mito Hollyhock
1-2
Ventforet Kofu
02-03 12:00
FT
Oita Trinita
0-0
Yokohama FC
02-03 13:05
FT
Kagoshima United
2-1
Tokushima Vortis
02-03 11:00
FT
North Geelong Warriors
1-2
FC Bulleen Lions
02-03 13:30
FT
1Caroline Springs George Cross
1-2
Langwarrin
02-03 11:30
FT
Salisbury United
1-1
West Adelaide SC
02-03 11:30
FT
Adelaide Victory
3-2
West Torrens Birkalla
02-03 11:30
FT
Fulham United FC
3-0
Adelaide Cobras FC
02-03 11:30
FT
Playford City Patriots
2-0
Cumberland United FC
02-03 13:00
FT
Adelaide Vipers
0-1
Western Strikers SC1
02-03 13:00
FT
Sturt Lions
0-3
Adelaide Blue Eagles
02-03 11:30
FT
Mizoram
4-0
Railways FC
02-03 16:00
FT
Delhi SA
1-2
All Manipur FA
02-03 20:30
FT
1Karnataka State FA
1-3
Maharashtra FA
02-03 12:00
FT
Azul Claro Numazu
4-0
Gainare Tottori
02-03 12:00
FT
Giravanz Kitakyushu
1-1
Grulla Morioka
02-03 12:00
FT
Kamatamare Sanuki
0-0
Kataller Toyama
02-03 12:00
FT
Omiya Ardija
1-0
FC Gifu
02-03 12:00
FT
Miyazaki
1-2
Fukushima United FC
02-03 12:00
FT
SC Sagamihara
1-0
Vanraure Hachinohe FC
02-03 12:00
FT
Azul Claro Numazu
4-0
Gainare Tottori
02-03 12:00
FT
Giravanz Kitakyushu
1-1
Grulla Morioka
02-03 12:00
FT
Kamatamare Sanuki
0-0
Kataller Toyama
02-03 12:00
FT
Omiya Ardija
1-0
FC Gifu
02-03 12:00
FT
Miyazaki
1-2
Fukushima United FC
02-03 12:00
FT
SC Sagamihara
1-0
Vanraure Hachinohe FC
02-03 14:00
FT
FC Ryukyu
2-2
Matsumoto Yamaga FC
02-03 12:00
FT
Gwangju Football Club
2-0
FC Seoul
02-03 12:00
FT
Gwangju Football Club
2-0
FC Seoul
02-03 14:30
FT
Gangwon FC
1-1
Jeju United
02-03 14:30
FT
Incheon United
0-1
Suwon FC
02-03 12:00
FT
1Daejeon Korail
1-0
Gangneung City
02-03 12:00
FT
Gyeongju KHNP
1-0
Paju Citizen FC
02-03 12:00
FT
Hwaseong FC
2-0
Daegu FC II
02-03 12:00
FT
Pocheon FC
2-2
Siheung City
02-03 12:00
FT
1Daejeon Korail
1-0
Gangneung City
02-03 12:00
FT
Gyeongju KHNP
1-0
Paju Citizen FC
02-03 12:00
FT
Hwaseong FC
2-0
Daegu FC II
02-03 12:00
FT
Pocheon FC
2-2
Siheung City
02-03 13:00
FT
Yeoju Sejong
1-2
Mokpo City
02-03 12:00
FT
Charlestown Azzuri (nữ)
4-1
Adamstown Rosebud (nữ)
02-03 12:00
FT
Charlestown Azzuri (nữ)
4-1
Adamstown Rosebud (nữ)
02-03 12:00
FT
Bucheon FC 1995
1-3
Cheonan City
02-03 12:00
FT
Bucheon FC 1995
1-3
Cheonan City
02-03 14:30
FT
1Chungbuk Cheongju
1-0
Jeonnam Dragons
02-03 12:05
FT
Vegalta Sendai (nữ)
2-1
Cerezo Osaka Sakai (nữ)
02-03 12:45
FT
SWQ Thunder U23
0-1
Ipswich FC U231
02-03 12:45
FT
Caboolture FC U23
1-2
Mitchelton U23
02-03 13:00
FT
WDSC Wolves U23
1-1
Peninsula Power U23
02-03 14:00
FT
Broadbeach United U23
5-2
Logan Lightning U23
02-03 16:15
FT
Brisbane City U23
4-2
Sunshine Coast Wanderers U23
02-03 13:00
FT
Sydney Olympic
6-0
Sydney United
02-03 15:00
FT
Marconi Stallions
2-1
Spirit FC
02-03 15:00
FT
St George Saints
2-1
Sydney FC (Youth)
02-03 15:10
FT
1Blacktown City Demons
3-2
Sutherland Sharks
02-03 13:00
FT
Magic United TFA
3-2
Souths United1
02-03 15:00
FT
North Lakes United
4-1
Bayside United FC1
02-03 16:00
FT
Grange Thistle SC
2-1
Ipswich knights SC
02-03 13:00
FT
Western United FC
1-0
Perth Glory
02-03 14:00
FT
Newcastle Jets
0-1
Central Coast Mariners
02-03 15:45
FT
Western Sydney
1-4
Sydney FC
02-03 13:00
FT
Blacktown City FC U20
1-2
Sutherland Sharks U20
02-03 13:00
FT
1Inter Lions U20
1-3
Nepean FC U20
02-03 13:00
FT
Canterbury Bankstown U20
1-1
Rydalmere Lions FCU20
02-03 13:00
FT
UNSW FC U20
1-4
Northern Tigers U20
02-03 13:00
FT
1Dulwich Hill U20
3-0
Mt Druitt Town Rangers U20
02-03 13:00
FT
1Marconi Stallions U20
0-1
NWS Spirit FC U201
02-03 13:00
FT
Macarthur Rams U20
2-0
Hakoah Sydney City East U201
02-03 13:00
FT
Blacktown Spartans U20
1-2
Bonnyrigg White Eagles U20
02-03 15:00
FT
Sydney Olympic U20
3-0
Sydney United 58 U20
02-03 13:00
FT
1WS Wanderers (nữ)
0-2
Sydney FC (nữ)
02-03 14:00
FT
Brisbane Roar (nữ)
2-0
Melbourne City (nữ)
02-03 14:00
FT
Brisbane City
3-2
Sunshine Coast Wanderers FC
02-03 15:15
FT
1Wynnum Wolves
2-1
Peninsula Power
02-03 16:30
FT
Moreton Bay United
3-2
Brisbane Roar (Youth)
02-03 14:00
FT
1Wofoo Tai Po
1-0
Eastern A.A Football Team
02-03 14:00
FT
Hong Kong U23
0-4
Southern District
02-03 14:15
FT
Western Spirit
0-1
North Brisbane
02-03 15:00
FT
1Mount Gravatt Hawks
1-1
Centenary Stormers
02-03 15:00
FT
North Pine United
0-1
University of Queensland
02-03 15:00
FT
Redcliffe PCYC
4-0
Acacia Ridge1
02-03 14:30
FT
Northern Tigers FC (nữ)
2-2
NWS Spirit (nữ)
02-03 14:30
FT
Cangzhou Mighty Lions
0-2
Beijing Guoan
02-03 14:30
FT
Tianjin Tigers
1-1
Nantong Zhiyun
02-03 18:35
FT
Chengdu Better City FC
2-0
Qingdao Manatee
02-03 14:45
FT
Peninsula Power (nữ)
0-1
Brisbane Olympic (nữ)
02-03 15:00
FT
Mitchelton (nữ)
4-4
Queensland Lions(nữ)
02-03 15:00
FT
SD Raiders FC
0-2
Bankstown City Lions
02-03 15:00
FT
Dulwich Hill SC
0-1
Mt Druitt Town Rangers FC
02-03 15:00
FT
Canterbury Bankstown FC
1-0
Rydalmere Lions FC
02-03 15:00
FT
Inter Lions
1-0
Nepean Football Club1
02-03 15:00
FT
University NSW
0-1
Northern Tigers
02-03 15:00
FT
Bulls Academy
1-0
Dunbar Rovers FC
02-03 15:10
FT
Blacktown Spartans
4-0
Bonnyrigg White Eagles
02-03 15:40
FT
Macarthur Rams
0-2
Hake Ya Dong in Sydney City
02-03 15:00
FT
1Sekhukhune United Reserves
1-1
Golden Arrows Reserves
02-03 15:00
FT
Mamelodi Sundowns Reserves
3-2
Cape Town City FC Reserves
02-03 17:20
FT
Moroka Swallows Reserves
1-4
Royal AM Reserves
02-03 15:00
FT
Persita Tangerang
0-1
Borneo FC
02-03 19:00
FT
Persija Jakarta
4-1
Dewa United FC
02-03 15:00
FT
Caboolture FC
3-1
Mitchelton FC
02-03 15:00
FT
SWQ Thunder
4-0
Ipswich City
02-03 16:15
FT
Broadbeach United
2-1
Logan Lightning
02-03 15:00
FT
Ulinzi Starlets (nữ)
1-0
KSL FC (nữ)
02-03 15:00
FT
Naivas FC
4-0
Migori Youth
02-03 17:10
FT
Luanda Villa SC
3-1
Kibera Black Stars
02-03 15:15
FT
Bayanzurkh Sporting Ilch
1-6
SP Falcons
02-03 18:15
FT
FC Ulaanbaatar
0-3
Khangarid Klub
02-03 15:30
FT
Yenisey Krasnoyarsk
1-0
Torpedo Moscow2
02-03 16:00
FT
Torpedo Miass
1-1
FK Kaluga
02-03 17:30
FT
Sokol
1-0
FK Makhachkala
02-03 18:00
FT
Irtysh 1946 Omsk
3-1
Avangard
02-03 18:00
FT
Mashuk-KMV
1-1
Volga Ulyanovsk
02-03 18:00
FT
Tekstilshchik Ivanovo
1-1
Dinamo Briansk
02-03 19:00
FT
Khimik Dzerzhinsk
0-2
Spartak Kostroma
02-03 19:00
FT
PFK Kuban
0-2
Shinnik Yaroslavl
02-03 19:00
FT
FK Leningradets
0-0
KAMAZ Naberezhnye Chelny
02-03 15:45
FT
Prey Veng
1-3
Tiffy Army FC
02-03 18:00
FT
Svay Rieng FC
3-0
Angkor tiger FC
02-03 16:00
FT
Dagon FC
0-1
Dagon FC
02-03 16:00
FT
Thitsar Arman FC
1-1
Mawyawadi1
02-03 16:00
FT
Istanbulspor U19
0-4
Trabzonspor U19
02-03 16:00
FT
Keciorengucu U19
1-1
Sakaryaspor U19
02-03 16:00
FT
Ankaraspor U19
1-1
Buyuksehir BLD.Spor U19
02-03 16:00
FT
Denizlispor U19
1-1
Genclerbirligi U19
02-03 16:00
FT
Bandirmaspor U19
3-1
Manisa Belediyespor U19
02-03 16:00
FT
Altay Spor KulubuU19
2-2
Goztepe U19
02-03 16:00
FT
Ankaragucu U19
4-0
Kasimpasa U19
02-03 16:00
FT
Yeni Malatyaspor U19
1-1
Kayserispor U19
02-03 17:00
FT
Eyupspor U19
1-1
Boluspor U191
02-03 18:30
FT
Umraniyespor U19
5-1
Bayrampasa U19
02-03 19:00
FT
Eskisehirspor U19
3-2
Pendikspor U19
02-03 16:00
FT
FK Yelimay Semey
0-0
FK Atyrau
02-03 16:00
FT
FC Kairat Almaty
2-1
Kyzylzhar Petropavlovsk
02-03 18:30
FT
Ordabasy
5-0
FC Shakhtyor Karagandy
02-03 21:00
FT
Tobol Kostanai
2-0
Turan Turkistan
02-03 16:00
FT
Ceahlaul Piatra Neamt
2-0
ACS Dumbravita
02-03 16:00
FT
Alexandria
0-1
Tunari
02-03 16:00
FT
2CSM Slatina
0-0
Scolar Resita
02-03 16:00
FT
Arges
1-0
Progresul Spartac1
02-03 16:00
FT
Metaloglobus
2-0
Concordia Chiajna
02-03 16:00
FT
Unirea Dej
1-3
Chindia Targoviste
02-03 16:30
FT
FC Unirea 2004 Slobozia
0-1
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
02-03 16:00
FT
Sesvete U19
5-4
NK Varazdin U19
02-03 17:00
FT
NK Rudes U19
2-1
Slaven Belupo U19
02-03 19:00
FT
Rijeka U19
4-1
Zagreb locomotive U19
02-03 16:00
FT
CSO Teleajenul Valeni de Munte
1-1
AFC Banesti Urleta
02-03 16:00
FT
ACB Ineu II
1-2
CS Soimii Simand
02-03 17:30
FT
ACS Dinamic Kids Videle
2-0
CS ASC Seaca
02-03 20:00
FT
National Sebis
0-0
Frontiera Curtici
02-03 20:00
FT
ACS Juniorul 2014
0-3
CSU Stiinta Bucuresti
02-03 16:00
FT
Hapoel Beer Sheva U19
1-1
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
02-03 16:00
FT
1Hapoel Raanana Roei U19
0-2
Ashdod MS U19
02-03 16:30
FT
Hapoel Kfar Saba U19
1-0
Maccabi Haifa U19
02-03 17:10
FT
1Maccabi Netanya U19
0-0
Maccabi Tel Aviv Shachar U19
02-03 17:15
FT
Maccabi Petach Tikva U19
0-0
Bnei Sakhnin U19
02-03 17:20
FT
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
1-3
Hapoel Tel Aviv U19
02-03 18:00
FT
Hapoel Hadera U19
3-1
Hapoel Haifa U19
02-03 16:00
FT
Panserraikos U19
0-3
Asteras Tripolis U19
02-03 17:00
FT
Iraklis 1908 FC U19
3-1
Kozani U19
02-03 17:00
FT
Aris Thessaloniki U19
1-2
AEK Athens U192
02-03 17:00
FT
PAS Giannina U19
2-1
Atromitos U191
02-03 17:10
FT
PAS Lamia U19
1-4
PAOK Saloniki U19
02-03 17:30
FT
Egaleo U19
1-4
Kallithea U19
02-03 18:30
FT
OFI Crete U19
1-0
Panathinaikos U19
02-03 20:00
FT
AE Kifisias U19
0-2
Panaitolikos U191
02-03 16:00
FT
JF Khroub(nữ)
2-2
FC Constantine(nữ)
02-03 16:00
FT
NergihasaU19
2-0
KaposvarU19
02-03 16:00
FT
FC Shakhtar Donetsk U21
1-1
Kryvbas U21
02-03 17:00
FT
Obolon Kiev U21
1-1
Dnipro-1 U21
02-03 18:00
FT
PFC Oleksandria U21
3-1
Zorya U21
02-03 16:00
FT
Slovan Liberec U19
2-0
Viktoria Plzen U19
02-03 17:00
FT
1Vysocina Jihlava U19
2-2
Pardubice U191
02-03 18:00
FT
Brno U19
5-0
MFK Karvina U19
02-03 18:00
FT
Dukla Praha U19
1-1
Sigma Olomouc U19
02-03 18:45
FT
Slavia Praha U19
2-0
Banik Ostrava U19
02-03 19:00
FT
Dynamo Ceske Budejovice U19
1-2
Tescoma Zlin U19
02-03 19:00
FT
Sparta Praha U19
2-1
Frydek-Mistek U19
02-03 20:00
FT
Mlada Boleslav U19
2-1
Slovacko U19
02-03 16:30
FT
Ironi Bnei Kabul
0-0
Maccabi Ahva Shaab
02-03 17:00
FT
RC Arba U21
2-2
MCB Oued Sly U21
02-03 17:00
FT
SKAF Khemis Miliana U21
2-1
CR Temouchent U211
02-03 17:10
FT
ES Mostaganem U21
1-1
WA Mostaganem U21
02-03 17:10
FT
JSM Tiaret U21
2-0
ESM Kolea U21
02-03 17:00
FT
Brindisi U19
2-2
Ancona U21
02-03 17:00
FT
CartanU19
0-3
Audace Cerignola U19
02-03 20:00
FT
Pro Vercelli U19
1-1
Olbia U19
02-03 20:30
FT
Latina U19
2-1
Gubbio U191
02-03 21:00
FT
SS Turris Calcio U19
2-1
Virtus Francavilla U191
02-03 17:00
FT
Jaguar Gdansk
4-1
Sparta Sycewice
02-03 18:00
FT
Pogon Szczecin II
1-4
Sokol Kleczew
02-03 18:00
FT
1Unia Solec Kujawski
2-3
Stargard Szczecinski
02-03 18:00
FT
Chelmianka Chelm
1-2
Unia Tarnow
02-03 18:00
FT
Odra Bytom Odrzanski
0-1
MKS Kluczbork1
02-03 19:00
FT
Czarni Polaniec
1-1
Siarka Tarnobrzeg
02-03 19:00
FT
Garbarnia Krakow
3-3
Wisloka Debica
02-03 19:00
FT
LKS Goczalkowice Zdroj
3-2
Warta Gorzów Wielkopolski
02-03 19:00
FT
LZS Starowice Dolne
1-1
Gornik II Zabrze
02-03 19:00
FT
Flota Swinoujscie
0-1
Stolem Gniewino
02-03 20:00
FT
GKS Belchatow
1-1
Bron Radom
02-03 20:00
FT
Wislanie Jaskowice
0-1
KS Wieczysta Krakow
02-03 20:00
FT
Carina Gubin
1-2
Slask Wroclaw II
02-03 20:00
FT
Star Starachowice
1-0
Swidniczanka Swidnik
02-03 20:00
FT
Sieradz
1-1
Pilica Bialobrzegi2
02-03 20:00
FT
LKS Lomza
2-1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
02-03 20:00
FT
Wikielec
4-1
Swit Nowy Dwor Mazowiecki
02-03 20:00
FT
MKS Notec Czarnkow
3-1
KS Polonia Sroda Wlkp
02-03 20:00
FT
1GKP Gorzow
2-0
Lechia Zielona Gora
02-03 20:00
FT
Avia Swidnik
0-1
KSZO Ostrowiec
02-03 20:00
FT
Karpaty Krosno
0-0
Podhale Nowy Targ
02-03 20:30
FT
Gawin Sleza Wroclaw
2-3
Gornik Polkowice
02-03 20:30
FT
Rekord Bielsko-Biala
4-0
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie1
02-03 21:00
FT
1KS Legionovia Legionowo
1-2
Mlawianka Mlawa
02-03 21:00
FT
Unia Swarzedz
0-1
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
02-03 17:00
FT
Viktoria FC Szombathely (nữ)
0-0
Budaorsi SC (nữ)
02-03 17:00
FT
MOL Fehervar FC (nữ)
0-1
Astra Hungary (nữ)
02-03 20:00
FT
Ferencvarosi TC (nữ)
1-1
MTK Hungaria FC (nữ)
02-03 20:00
FT
Gyori Dozsa (nữ)
2-0
Diosgyori VTK (nữ)
02-03 20:00
FT
Szekszard UFC (nữ)
1-0
Soroksar (nữ)
02-03 20:00
FT
Szetomeharry (nữ)
0-3
Puskas Akademia (nữ)
02-03 17:00
FT
FC Talanta
1-1
Kakamega Homeboyz
02-03 17:10
FT
Muhoroni Youth
1-2
Tusker
02-03 19:00
FT
Gor Mahia
4-0
Posta Rangers1
02-03 19:00
FT
Kariobangi Sharks
0-0
Nairobi Star City
02-03 20:00
FT
Bidco United
1-1
Sofapaka FC
02-03 17:00
FT
GKS Gornik Leczna (nữ)
1-0
APLG Gdansk (nữ)
02-03 18:00
FT
UKS Lodz (nữ)
5-1
Pogon Tczew (nữ)
02-03 18:00
FT
KKPK Medyk Konin (nữ)
1-1
Rekord Bielsko Biala (nữ)
02-03 18:00
FT
1Stomil Olsztyn (nữ)
0-3
Slask Wroclaw (nữ)
02-03 17:00
FT
Đồng Nai 2
1-1
Huế FC
02-03 17:00
FT
Đồng Tâm Long An
1-0
Dong Thap
02-03 18:00
FT
Phố Hiến
3-0
Bà Rịa Vũng Tàu
02-03 17:00
FT
Cosenza Calcio Youth
2-2
Pescara Youth
02-03 17:00
FT
Venezia F.C. Youth
1-0
Renate U19
02-03 17:15
FT
1Cesena U20
5-0
Crotone U19
02-03 17:30
FT
Reggiana U20
1-2
AlbinoLeffe Youth
02-03 18:00
FT
Perugia Youth
2-2
Ternana u202
02-03 20:00
FT
Monopoli Youth
0-2
Napoli Youth
02-03 20:30
FT
US Cremonese U20
3-1
Brescia U20
02-03 20:30
FT
Parma U20
4-1
FeralpiSalo Youth
02-03 20:30
FT
Spal U19
2-0
Alessandria Youth
02-03 20:30
FT
Udinese U20
4-1
Padova U19
02-03 20:30
FT
Vicenza U20
4-0
FC Sudtirol Youth
02-03 21:00
FT
Virtus Entella U20
4-2
Spezia U201
02-03 21:00
FT
Sha LAN U19
2-2
Bari U19
02-03 17:00
FT
Alemannia Aachen U19
3-2
Fortuna Dusseldorf U19
02-03 17:00
FT
Dynamo Dresden U19
1-0
St. Pauli U19
02-03 19:00
FT
VfB Stuttgart U19
1-2
Ingolstadt U19
02-03 19:00
FT
1Eintracht Frankfurt U19
4-2
Greuther Furth U191
02-03 20:00
FT
VfL Osnabruck U19
0-0
Hamburger SV U19
02-03 20:00
FT
Eintracht Braunschweig U19
2-3
Union Berlin U19
02-03 17:00
FT
Lazio U20
2-0
Frosinone U20
02-03 19:00
FT
Atalanta U20
1-5
AS Roma U20
02-03 19:00
FT
Cagliari U19
1-1
Sampdoria Youth
02-03 21:00
FT
Bologna U20
2-2
Verona U20
02-03 17:00
FT
AS Trencin (nữ)
0-3
Slovan Bratislava (nữ)
02-03 20:30
FT
TJ Spartak Myjava(nữ)
3-1
MFK Ruzomberok (nữ)
02-03 21:00
FT
Dukla Banska Bystrica (nữ)
3-3
Spartak Trnava (nữ)
02-03 17:00
FT
Diosgyor VTK U19
4-1
Illes Akademia Haladas U19
02-03 17:00
FT
CSST Temara (nữ)
2-1
FUS Rabat (nữ)
02-03 21:00
FT
SC Chabab Mohamedia (nữ)
4-2
Raja Ait Iazza (nữ)
02-03 17:00
FT
FC Syunik
0-1
Ararat-Armenia B
02-03 17:30
FT
Alphense Boys Reserves
2-4
Zeeburgia U21
02-03 18:30
FT
Excelsior Maassluis U21
3-3
Spartaan20 U21
02-03 17:30
FT
Villarreal C
1-1
UD Levante B
02-03 17:30
FT
Soneja
1-5
Castellon B
02-03 19:00
FT
Panaderia Pulido
3-1
CF San Bartolome
02-03 19:00
FT
Atletico Melilla
0-2
CD Huetor Vega
02-03 17:30
FT
1Samut Prakan City
1-2
Chanthaburi FC
02-03 18:00
FT
Nakhon Ratchasima
3-1
Singha GB Kanchanaburi
02-03 18:00
FT
Pattaya Discovery United FC
1-2
Ayutthaya United
02-03 18:30
FT
Chainat FC
3-0
Kasetsart FC1
02-03 19:00
FT
Chiangmai FC
1-0
Phrae United FC
02-03 17:45
FT
Etar
1-2
Lokomotiv Sofia
02-03 20:15
FT
FK Levski Krumovgrad
3-1
Lokomotiv Plovdiv1
02-03 18:00
FT
CSKA Moscow
1-1
Gazovik Orenburg
02-03 20:30
FT
FC Krasnodar
1-1
Rubin Kazan
02-03 18:00
FT
Ankaraspor FK
1-0
Zonguldak
02-03 18:00
FT
1Duzcespor
0-0
Fethiyespor
02-03 18:00
FT
Halide Edip Adivarspor
2-0
Serik Belediyespor
02-03 18:00
FT
Iskenderun FK
0-1
Etimesgut Belediye Spor
02-03 18:00
FT
Bursaspor
0-2
Bukaspor
02-03 18:00
FT
Menemen Belediye Spor
2-0
76 Igdir Belediye spor
02-03 18:00
FT
1Bursa Niluferspor AS
3-1
Hekimoglu Trabzon
02-03 18:00
FT
Sariyer
0-0
Inegolspor
02-03 18:00
FT
Nazillispor
3-1
Kirklarelispor
02-03 18:00
FT
1Usakspor
0-2
Utkoi
02-03 18:00
FT
Belediye Vanspor
2-0
Afjet Afyonspor1
02-03 18:00
FT
1Aksarayspor
0-1
Erzincanspor
02-03 18:00
FT
Amedspor
4-1
Karaman Belediyespor
02-03 18:00
FT
Altinordu
2-1
Kirsehir Koyhizmetleri
02-03 18:00
FT
Dai Lin Jissbon
3-0
Isparta 32 Spor
02-03 18:00
FT
Ankarademirspor
2-0
Adiyamanspor
02-03 18:00
FT
Denizlispor
1-2
Kastamonuspor
02-03 18:00
FT
Gornik Zabrze (Youth)
2-4
Jagiellonia Bialystok (Youth)
02-03 18:00
FT
Rakow Czestochowa (Youth)
0-2
Polonia Warszawa (Youth)
02-03 18:00
FT
Wisla Krakow (Youth)
1-4
Arka Gdynia (Youth)
02-03 18:00
FT
Thanh Hóa FC
1-2
Hoàng Anh Gia Lai
02-03 19:15
FT
Hải Phòng FC
1-1
Viettel FC
02-03 18:00
FT
1Forest Rangers
0-1
MUZA FC
02-03 20:00
FT
1Nkwazi
1-0
Kabwe Warriors
02-03 20:00
FT
Power Dynamos
1-0
Green Buffaloes
02-03 20:00
FT
Prison Leopards FC
0-1
Zanaco
02-03 18:00
FT
Khonkaen United
0-0
Port FC
02-03 18:30
FT
Sukhothai
2-1
Chiangrai United1
02-03 19:00
FT
Lamphun Warrior
2-0
BG Pathum United
02-03 20:00
FT
BEC Tero Sasana
1-1
Nakhon Pathom FC
02-03 18:00
FT
Cartagena FC U19
4-3
Villarreal U191
02-03 18:00
FT
ED Val Minor Nigran U19
0-2
Real Oviedo U19
02-03 18:00
FT
Real Zaragoza U19
0-0
Mallorca U19
02-03 19:00
FT
CD Sobradillo U19
3-0
AD Huracan U19
02-03 19:00
FT
SD San Jose U19
0-0
Arucas CF U19
02-03 22:00
FT
Valencia U19
7-0
Ranero U19
02-03 22:00
FT
Girona U19
4-1
CD San Francisco U191
02-03 22:00
FT
Verina CF U19
0-1
CD Choco U19
02-03 18:00
FT
Alashkert
0-2
FC Noah1
02-03 18:00
FT
Shirak
1-0
Urartu
02-03 18:00
FT
1Sandecja Nowy Sacz
1-3
GKS Jastrzebie
02-03 18:00
FT
Radunia Stezyca
1-1
Olimpia Elblag
02-03 18:00
FT
FC Mynai
2-0
Metalist 1925 Kharkiv
02-03 20:30
FT
FC Vorskla Poltava
2-1
Veres
02-03 20:30
FT
Dynamo Kyiv
1-0
Chernomorets Odessa
02-03 18:00
FT
Inter Kashi
1-1
Rajasthan Club
02-03 18:00
FT
Fatsa Belediyespor
0-2
Erbaaspor S
02-03 18:00
FT
Uniao Leiria
2-3
CD Mafra
02-03 21:00
FT
Feirense
1-2
SL Benfica B
02-03 18:00
FT
Durban Ladies FC (nữ)
2-0
University of Pretoria (nữ)
02-03 18:10
FT
1Magara Young Boys
1-2
Vitalo
02-03 20:00
FT
Le Messager Ngozi
2-1
Telaviv FC
02-03 20:30
FT
Bumamuru
1-2
LLB Academic
02-03 18:30
FT
Debrecin VSC
0-1
Mezokovesd Zsory
02-03 20:30
FT
Varda SE
1-0
ZalaegerzsegTE
02-03 18:30
FT
Zabkovia Zabki (nữ)
1-10
Polonia Sroda Wlkp (nữ)
02-03 19:00
FT
Sportowa Czworka Radom (nữ)
5-0
Bielawianka Bielawa (nữ)
02-03 18:30
FT
Minerva Punjab
2-3
Mumbai City
02-03 21:00
FT
Bengaluru
1-0
Kerala Blasters FC
02-03 18:45
FT
1Atromitos (nữ)
0-0
AEK Athens (nữ)
02-03 20:00
FT
Kastoria GPO (nữ)
0-2
PAOK Saloniki (nữ)
02-03 18:50
FT
1HNK Sibenik
2-1
NK Croatia Zmijavci
02-03 21:00
FT
Bijelo Brdo
2-2
HNK Cibalia
02-03 19:00
FT
Trelleborgs FF
2-1
Helsingborg
02-03 19:00
FT
IFK Varnamo
0-1
Halmstads
02-03 21:15
FT
Ostersunds FK
1-0
Landskrona BoIS
02-03 21:15
FT
Hacken
1-1
Brommapojkarna
02-03 19:00
FT
Kuruvchi Bunyodkor
1-3
Qizilqum Zarafshon
02-03 21:15
FT
Sogdiana Jizak
1-2
Neftchi Fargona
02-03 19:00
FT
KTP Kotka
2-4
PK-35 Vantaa
02-03 22:00
FT
KaPa
0-2
SalPa1
02-03 19:00
FT
Indjija
3-1
Macva Sabac
02-03 19:00
FT
Mladost Novi Sad
1-0
Metalac Gornji Milanovac
02-03 19:00
FT
OFK Beograd
0-2
FK Graficar Beograd
02-03 19:00
FT
FK Radnicki Sremska Mitrovica
1-0
FK Radnicki Novi Belgrad
02-03 19:00
FT
Semendrija 1924
0-2
Jedinstvo UB
02-03 19:00
FT
FK Vrsac
2-0
Sevojno Uzice
02-03 19:00
FT
Manchester City (nữ)
2-1
Everton FC (nữ)
02-03 19:00
FT
FC Kobenhavn U19
1-2
Midtjylland U19
02-03 19:00
FT
Silkeborg U19
0-1
Vejle U19
02-03 19:00
FT
Nordsjaelland U19
3-2
Aarhus AGF U19
02-03 19:00
FT
1Lyngby Fodbold Club U19
0-1
Randers Freja U19
02-03 19:00
FT
Aalborg BK U19
0-2
Sonderjyske U19
02-03 19:00
FT
CSF Baliti
2-1
Dacia-Buiucani1
02-03 19:00
FT
CS Petrocub
8-0
FC Ursidos Stauceni
02-03 19:00
FT
Stabaek U19
4-0
Tromso U19
02-03 20:00
FT
Rosenborg U19
2-2
Molde U19
02-03 21:00
FT
Start Kristiansand U19
3-6
Viking U19
02-03 19:00
FT
HJK Helsinki
4-1
Ekenas IF Fotboll
02-03 19:00
FT
KF Dukagjini
1-2
KF Ballkani
02-03 19:00
FT
KF Feronikeli
0-1
KF Llapi
02-03 19:00
FT
KF Fushe Kosova
1-0
KF Drita Gjilan
02-03 19:00
FT
Luxita U19
2-0
GD Estoril-Praia U19
02-03 21:50
FT
Maritimo U19
1-4
Vizela U19
02-03 21:50
FT
Beira Mar U19
3-1
Vitoria FC Setubal U19
02-03 21:50
FT
Gil Vicente U19
4-1
SC Lusitania U191
02-03 22:00
FT
Moreirense U19
2-1
Vianense U19
02-03 22:00
FT
Leixoes U19
3-1
Valadares Gaia FC U19
02-03 22:00
FT
FafeU19
5-0
Mondinense FC U19
02-03 19:00
FT
FK Igman Konjic
1-0
NK Siroki Brijeg
02-03 19:00
FT
FK Tuzla City
2-0
FK Zvijezda 09
02-03 22:00
FT
2FK Sloga Doboj
1-1
HSK Zrinjski Mostar1
02-03 19:00
FT
1Zira FK
1-1
Turan Tovuz
02-03 21:30
FT
Sabah FK Baku
2-0
Araz Nakhchivan
02-03 19:00
FT
Pardubice (nữ)
0-6
Slovacko (nữ)
02-03 21:00
FT
FC Viktoria Plzen (nữ)
0-5
Sparta Praha (nữ)
02-03 19:15
FT
Racing Beirut
1-1
Al Bourj1
02-03 19:30
FT
Go Ahead Eagles Reserve
0-1
FC Twente/Heracles Academie U21
02-03 19:30
FT
Dorking
4-1
Chesterfield
02-03 19:30
FT
Fleury 91 (nữ)
1-0
Reims (nữ)
02-03 20:30
FT
Montpellier (nữ)
2-1
Bordeaux (nữ)
02-03 20:30
FT
Paris Saint Germain (nữ)
4-0
Le Havre (nữ)
02-03 20:30
FT
Lille (nữ)
0-2
Guingamp (nữ)
02-03 20:00
FT
Mashujaa FC
1-0
Namungo FC
02-03 20:00
FT
JSM Tiaret
4-1
ESM Kolea
02-03 20:00
FT
ES Mostaganem
1-0
WA Mostaganem2
02-03 20:00
FT
SC Mecheria
2-1
GC Mascara
02-03 20:00
FT
RC Arba
1-1
MCB Oued Sly
02-03 20:00
FT
SKAF Khemis Melina
2-0
CRB Temouchent
02-03 20:00
FT
KF Arsimi
2-1
Detonit Plachkovica
02-03 20:00
FT
FK Bashkimi
2-1
FK Osogovo
02-03 20:00
FT
KF Besa Doberdoll
2-0
FK Novaci
02-03 20:00
FT
FK Skopje
0-0
FK Kozuv
02-03 20:00
FT
FK Ohrid 2004
1-0
Pobeda Prilep
02-03 20:00
FT
Pelister Bitola
2-0
Kamenica-Sasa
02-03 20:00
FT
FK Teteks Tetovo
1-2
Belasica Strumica
02-03 20:00
FT
Vardar Negotino
2-0
FK Karaorman
02-03 20:00
FT
Hamrun Spartans
1-1
Valletta FC
02-03 20:00
FT
Hibernians FC
0-2
Naxxar Lions
02-03 20:00
FT
PSV Eindhoven (nữ)
3-0
Fortuna Sittard (nữ)
02-03 20:00
FT
SudTirol
1-0
Lecco
02-03 20:00
FT
Ternana
1-3
Parma
02-03 20:00
FT
Brescia
4-2
Palermo1
02-03 20:00
FT
Welkite Ketema
0-2
Kedus Giorgis
02-03 20:00
FT
Maccabi Netanya
1-2
Hapoel Haifa
02-03 20:00
FT
APEA Akrotiriou
6-1
Ormideia FC
02-03 20:00
FT
Aspis Pylas
0-0
APEP Pitsilia
02-03 20:00
FT
NK Bravo U19
1-0
NK Krka U19
02-03 20:00
FT
Senglea Athletic
1-0
Pieta Hotspurs
02-03 20:00
FT
Zebbug Rangers
1-1
St. Andrews
02-03 20:00
FT
Mamelodi Sundowns
1-0
TP Mazembe Englebert
02-03 20:00
FT
Pyramids FC
2-2
F.C. Nouadhibou
02-03 20:00
FT
Drina Zvornik
2-0
Famos Vojkovici
02-03 20:00
FT
Leotar
1-0
BSK Banja Luka
02-03 20:00
FT
Slavija Sarajevo
1-2
Radnik Bijeljina
02-03 20:00
FT
1Nova Iguacu U20
1-2
Portuguesa (Youth)
02-03 20:00
FT
Musanze FC
1-0
Muhazi United
02-03 20:00
FT
Botafogo (nữ)
0-3
Flamengo/RJ (nữ)
02-03 20:00
FT
Gyirmot SE II
2-1
III.Keruleti TUE
02-03 20:15
FT
Al-Ansar
0-3
Jubail
02-03 20:30
FT
Club Brugge II (nữ)
0-2
KVK Tienen (nữ)
02-03 20:30
FT
Galanta
1-0
Banik Lehota Pod Vtacnikom
02-03 20:30
FT
Fomat Martin
1-0
Nove Mesto
02-03 20:30
FT
Malacky
3-2
MFK Dubnica nad Vahom
02-03 20:30
FT
Slovan Duslo Sala
2-1
OK castkovce
02-03 20:30
FT
MFK Lokomotiva Zvolen
1-0
SKF Sered
02-03 20:30
FT
Novohrad Lucenec
2-2
MFK Snina
02-03 20:30
FT
Stara Lubovna
3-1
Lipany1
02-03 20:30
FT
FC Dobrudzha
2-1
Sportist Svoge
02-03 20:30
FT
FC Dunav Ruse
2-0
FK Chernomorets 1919 Burgas1
02-03 20:30
FT
Litex Lovech
2-1
Marek Dupnitza
02-03 20:30
FT
FC Maritsa 1921
3-2
FC Bdin Vidin
02-03 20:30
FT
PFK Montana
1-0
Spartak Pleven
02-03 20:30
FT
Spartak Varna
1-0
Belasitsa Petrich
02-03 20:30
FT
Noordwijk
3-2
FC Lisse
02-03 20:30
FT
Scheveningen
0-2
Rijnsburgse Boys
02-03 20:30
FT
GVVV Veenendaal
2-4
Katwijk
02-03 21:00
FT
Kozakken Boys
1-1
HHC Hardenberg
02-03 21:00
FT
Quick Boys
5-0
Excelsior Maassluis
02-03 21:00
FT
Spakenburg
2-1
ACV Assen
02-03 21:30
FT
Jong Sparta Rotterdam (Youth)
2-0
Almere City Youth
02-03 20:30
FT
San Marzano Calcio
1-1
Gladiator
02-03 20:30
FT
ASD Citta Di Varese
1-1
Chieri
02-03 20:30
FT
Stade Gabesien
2-1
SC Moknine
02-03 20:30
FT
Jerba Midoun
2-1
AS Gabes
02-03 20:30
FT
Croissant Msaken
0-1
Jeunesse Sportive Omrane
02-03 20:40
FT
Chebba
1-0
E. M. Mahdia
02-03 20:30
FT
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
1-1
Hapoel Kiryat Shmona U19
02-03 20:30
FT
FK Grbalj Radanovici
0-2
FK Berane
02-03 20:30
FT
OSK Igalo
1-1
FK Podgorica
02-03 20:30
FT
Internacional Podgorica
0-1
Otrant
02-03 20:30
FT
FK Iskra Danilovgrad
1-1
KOM Podgorica
02-03 20:30
FT
1Lovcen Cetinje
0-3
Bokelj Kotor
02-03 20:30
FT
US Tataouine
1-0
E.Gawafel.S.Gafsa
02-03 20:30
FT
C.A.Bizertin
2-0
AS Slimane
02-03 20:30
FT
Asaria
1-1
Al Bashayir SC
02-03 20:35
FT
Emirates Club U21
1-3
Ajman Club U21
02-03 20:35
FT
Al Nasr Dubai
1-0
Banni Yas
02-03 20:40
FT
Life FC
2-7
PLSFC - Liberia
02-03 20:55
FT
Al-Nasar
2-0
Al-Jahra1
02-03 21:00
FT
1Baumit Jablonec
1-1
Hradec Kralove
02-03 21:00
FT
1MFK Karvina
1-3
Synot Slovacko
02-03 21:00
FT
Mlada Boleslav
3-1
Dynamo Ceske Budejovice
02-03 21:00
FT
Sigma Olomouc
2-2
Bohemians 1905
02-03 21:00
FT
Baglan Dragons
1-2
Llanelli1
02-03 21:00
FT
Carmarthen
2-0
Taffs Well
02-03 21:00
FT
Llantwit Major
3-1
Trefelin1
02-03 21:00
FT
Pontardawe Town
2-2
Abertillery Bluebirds1
02-03 21:00
FT
Bangor 1876
0-0
Ruthin Town FC
02-03 21:00
FT
Caersws
1-2
Flint Town
02-03 21:00
FT
Chirk AAA
1-4
Mold Alexandra
02-03 21:00
FT
Porthmadog
0-1
Gresford
02-03 21:00
FT
Paris FC
0-0
Saint Etienne
02-03 21:00
FT
Olympique Dcheira
2-0
ASS Association Sportive de Sa
02-03 21:00
FT
Racing Casablanca
2-5
Raja de Beni Mellal
02-03 21:00
FT
Chabab Atlas Khenifra
1-0
Ittifaq Marrakech
02-03 21:00
FT
JSM Jeunesse Sportive El Massi
3-2
Wydad Fes
02-03 21:00
FT
Fauve Azur Elite
1-0
Avion Academy
02-03 21:00
FT
Young Sports
3-2
Fovu de Baham
02-03 21:00
FT
Coton Sport
2-0
APEJES Academy
02-03 22:00
FT
Stade Renard de Melong
0-0
UMS de Loum
02-03 21:00
FT
Tre Fiori
1-3
San Marino Academy U22
02-03 21:00
FT
SP Domagnano
3-0
Cailungo
02-03 21:00
FT
SP La Fiorita
3-0
S.S Pennarossa
02-03 21:00
FT
Basuli B team
2-0
Young Boys U21
02-03 21:00
FT
Uzi
3-1
Kreuzlingen1
02-03 21:00
FT
1FC Courtetelle
1-3
FC Black Stars Basel
02-03 21:00
FT
Breitenrain
2-2
Zurich B team
02-03 21:00
FT
Lugano U21
1-3
FC St.Gallen U21
02-03 21:00
FT
FC Luzern U21
1-1
Kriens
02-03 21:00
FT
USV Eschen Mauren
1-0
Taverne
02-03 22:00
FT
FC Schotz
1-1
solothurn
02-03 22:00
FT
FC Wettswil Bonstetten
2-0
YF Juventus Zurich1
02-03 21:00
FT
Dornbreite Lubeck
0-4
SV Preussen 09 Reinfeld
02-03 21:00
FT
MTSV Hohenwestedt
0-0
TSV Bordesholm
02-03 21:00
FT
Trnje
0-1
Karlovac
02-03 21:00
FT
Hrvace
2-0
Jadran LP
02-03 21:00
FT
NK Vodice
0-2
NK Zagora Unesic
02-03 21:00
FT
Bjelovar
2-0
Mladost Zdralovi
02-03 21:30
FT
NK Udarnik Kurilovec
0-0
HASK Zagreb
02-03 21:30
FT
NK Lucko
2-1
Sava Gao Char Meisel1
02-03 21:00
FT
Reims Ste Anne
1-0
Prix Les Mezieres
02-03 21:00
FT
Al-Ahly
1-2
Al Aqaba SC1
02-03 21:00
FT
Moghayer Al Sarhan
1-0
Maan
02-03 21:00
FT
United Africa Tigers
0-1
Orlando Pirates Windhoek
02-03 21:00
FT
NK Bilje
1-3
NK Primorje
02-03 21:00
FT
NK Brinje Grosuplje
4-1
Tabor Sezana
02-03 21:00
FT
Jadran Dekani
0-0
MNK FC Ljubljana
02-03 21:00
FT
Slaven Koprivnica
2-3
NK Lokomotiva Zagreb
02-03 21:00
FT
NK Olimpija Ljubljana
1-1
NK Publikum Celje
02-03 21:00
FT
Envigado U19
2-1
Turbo FC U19
02-03 21:00
FT
FC Torpedo Zhodino
0-0
Dinamo Minsk
02-03 21:30
FT
Suriname U20
7-2
Turks Caicos Islands (U20)
02-03 21:30
FT
Interclube Luanda
0-1
Kabuscorp do Palanca
02-03 21:50
FT
Dundela
4-0
Ards FC1
02-03 22:00
FT
Kelty Hearts
0-5
Hamilton Academical
02-03 22:00
FT
Dover Athletic
0-1
Maidstone United
02-03 22:00
FT
Gala Fairydean
1-5
Boness Utd
02-03 22:00
FT
CD Arenteiro
0-1
Gimnastic Tarragona
02-03 22:00
FT
Dumbarton
1-0
Peterhead