31-03 00:30
FT
Aston Villa
2-0
Wolves
31-03 03:00
FT
Brentford
1-1
Manchester United
31-03 20:00
FT
Liverpool
2-1
Brighton Hove Albion
31-03 00:30
FT
Valencia
0-0
Mallorca
31-03 03:00
FT
Barcelona
1-0
Las Palmas1
31-03 19:00
FT
Celta Vigo
0-0
Rayo Vallecano
31-03 21:15
FT
Girona
3-2
Betis
31-03 00:30
FT
Bayern Munchen
0-2
Borussia Dortmund
31-03 20:30
FT
Augsburg
1-1
FC Koln
31-03 03:00
FT
Lyon
1-1
Reims
31-03 18:00
FT
Lorient
0-1
Stade Brestois1
31-03 20:00
FT
Le Havre
0-2
Montpellier
31-03 20:00
FT
Nice
1-2
Nantes
31-03 20:00
FT
Clermont
0-3
Toulouse
31-03 00:00
FT
Lazio
1-0
Juventus
31-03 02:45
FT
Fiorentina
1-2
AC Milan
31-03 01:10
FT
Philadelphia Union
2-0
Minnesota United FC
31-03 03:10
FT
Colorado Rapids
3-2
Los Angeles FC1
31-03 06:40
FT
Toronto FC
1-3
FC Kansas City
31-03 06:40
FT
Charlotte FC
1-1
FC Cincinnati
31-03 06:40
FT
Inter Miami
1-1
New York City FC
31-03 06:40
FT
Orlando City
1-1
New York Red Bulls
31-03 06:40
FT
DC United
1-0
Montreal Impact
31-03 07:40
FT
Austin FC
2-1
FC Dallas
31-03 07:40
FT
Houston Dynamo
2-1
San Jose Earthquakes2
31-03 07:40
FT
Nashville
2-2
Columbus Crew
31-03 08:40
FT
Real Salt Lake
3-1
St. Louis City
31-03 09:40
FT
Vancouver Whitecaps
3-2
Portland Timbers
31-03 09:40
FT
Los Angeles Galaxy
1-0
Seattle Sounders
31-03 00:00
FT
Synot Slovacko
1-3
Slavia Praha
31-03 20:00
FT
Hradec Kralove
2-1
MFK Karvina1
31-03 20:00
FT
Mlada Boleslav
3-2
Tescoma Zlin
31-03 20:00
FT
Banik Ostrava
4-1
Teplice
31-03 00:00
FT
Marisca Miersch
1-4
US Mondorf-les-Bains
31-03 00:00
FT
CS Petange
0-3
Racing Union Luxemburg1
31-03 00:00
FT
F91 Dudelange
4-3
UNA Strassen1
31-03 00:00
FT
Swift Hesperange
1-1
Mondercange
31-03 00:30
FT
Progres Niedercorn
3-0
FC Wiltz 71
31-03 00:00
FT
Dobrovce
2-1
Smartno
31-03 00:00
FT
Frejus St-Raphael
0-0
Le Puy Foot 43 Auvergne
31-03 00:00
FT
Toulon
1-0
Andrezieux
31-03 00:00
FT
Olympique Ales
0-3
Hyeres
31-03 00:30
FT
Avoine
3-0
Trelissac
31-03 00:00
FT
AD Ceuta
3-2
Algeciras
31-03 00:00
FT
Sestao
2-1
CF Rayo Majadahonda2
31-03 00:00
FT
SD Tarazona
1-0
Celta vigo b
31-03 00:00
FT
Teruel
2-1
Real Union Irun
31-03 02:00
FT
Castellon
3-2
Recreativo Huelva
31-03 02:00
FT
Merida AD
2-2
Cordoba
31-03 02:00
FT
Antequera CF
0-0
CD Alcoyano
31-03 17:00
FT
Baleares
0-1
Real Madrid Castilla
31-03 17:00
FT
Ponferradina
0-1
Gimnastic Tarragona
31-03 17:00
FT
UD Melilla
1-1
Atletico Sanluqueno
31-03 17:00
FT
C.D. San Fernando Isleno
1-0
Ibiza Eivissa
31-03 17:00
FT
Atletico de Madrid B
2-1
CF Intercity
31-03 21:00
FT
Cultural Leonesa
2-0
CD Lugo
31-03 21:00
FT
Malaga
1-1
CD Linares Deportivo
31-03 00:00
FT
Baden
2-1
FC Wil 1900
31-03 00:00
FT
Ancienne Chateau-Gontier
1-0
FONTENAY VENDEE FOOT
31-03 02:00
FT
Sainte Genevieve Sports
1-1
Montrouge FC
31-03 19:30
FT
Prix Les Mezieres
1-1
Thionville FC
31-03 00:00
FT
Peamount Utd (nữ)
1-0
Wexford Youths (nữ)1
31-03 02:00
FT
Sligo Rovers (nữ)
2-3
Galway LFC (nữ)
31-03 02:30
FT
Yalong City (nữ)
1-1
Shelbourne (nữ)
31-03 00:00
FT
Universidad Guadalajara II
3-1
Mexicali FC
31-03 01:00
FT
Club Atletico San Juan de Aragon
2-3
Reboceros de La Piedad
31-03 01:00
FT
Huracanes Izcalli FC
5-1
Ciervos FC
31-03 05:00
FT
Loros De Colima
0-1
CD Alacranes de Durango1
31-03 05:00
FT
Tritones Vallarta MFC
3-2
Los Cabos United
31-03 05:00
FT
CD Mexiquense
0-0
Club Canoneros Marina
31-03 05:10
FT
Aguacateros de Periban FC
2-0
Club Petroleros de Salamanca1
31-03 06:00
FT
Mineros de Fresnillo
1-1
U.A. Zacatecas
31-03 06:00
FT
Cafetaleros de Tapachula
4-0
Sporting Canamy
31-03 06:10
FT
Escorpiones FC
0-1
Inter Playa del Carmen
31-03 07:00
FT
1Lobos ULM
2-3
Halcones de Zapopan
31-03 08:00
FT
Racing Porto Palmeiras
2-0
Deportiva Venados1
31-03 00:00
FT
Lokomotiv Sofia
0-1
CSKA Sofia
31-03 20:30
FT
Botev Plovdiv
0-0
Cherno More Varna
31-03 00:00
FT
FK Buducnost Podgorica
2-0
OFK Petrovac
31-03 00:00
FT
Don Benito
2-0
RCP Valverdeno
31-03 00:00
FT
Muleno CF
0-0
Caravaca CF
31-03 00:00
FT
CD Torreperogil
1-0
Atletico Mancha real
31-03 00:00
FT
Balsicas Atletico
0-3
Lorca Deportiva FC
31-03 15:00
FT
Murcia B
3-0
CD Cieza
31-03 16:00
FT
Patacona
1-1
Soneja
31-03 16:00
FT
SD Huesca II
1-1
CD Binefar
31-03 17:00
FT
CD Paracuellos Antamira
0-3
RSD Alcala Henares
31-03 17:00
FT
Arenas Armilla
2-1
Torredonjimeno
31-03 17:00
FT
Cazalegas
1-1
Tomelloso1
31-03 17:00
FT
CD Huetor Vega
0-1
Almeria B
31-03 17:00
FT
1CD Gerena
1-3
Coria CF
31-03 17:00
FT
Villarrubia CF
0-0
CD Torrijos1
31-03 17:00
FT
Aviles Stadium CF
0-0
Condal CF
31-03 17:00
FT
Girona B
1-2
CF Badalona B
31-03 17:00
FT
1CF Montanesa
0-2
Pobla De Mafumet CF
31-03 17:00
FT
Maracena
1-1
Ejido
31-03 17:00
FT
CD Rincon
1-1
Juventud Torremolinos CF
31-03 17:00
FT
Polvorin
0-0
UD Somozas
31-03 17:00
FT
EG El Palmar
0-0
Alcantarilla
31-03 17:10
FT
Silva SD
0-1
UD Ourense
31-03 17:10
FT
Silla CF
2-1
UD Levante B
31-03 21:30
FT
Cordoba B
0-2
Xerez Deportivo FC
31-03 21:30
FT
CF Calamocha
0-1
CD Carinena
31-03 00:00
FT
1Stade Ouchy
1-3
Lugano
31-03 00:00
FT
Winterthur
1-0
Servette
31-03 02:30
FT
Basel
2-2
FC Zurich
31-03 00:00
FT
Japan U16
2-0
Czech Republic U16
31-03 00:00
FT
Wales U16
2-1
MexicoU16
31-03 00:00
FT
Saudi Arabia U16
1-4
Ivory Coast U16
31-03 00:00
FT
France U16
2-1
ArgentinaU16
31-03 00:00
FT
Meerssen
3-1
SV Oss 20
31-03 00:00
FT
UNA
1-1
TEC
31-03 00:00
FT
KS Dinamo Tirana
2-0
Skenderbeu Korca
31-03 00:00
FT
Como 2000 (nữ)
1-4
AC Milan (nữ)
31-03 00:00
FT
AEL Limassol
1-1
Ethnikos Achnas FC
31-03 00:00
FT
Nea Salamis
0-2
Karmiotissa Polemidion
31-03 21:00
FT
AEK Larnaca
1-2
APOEL Nicosia
31-03 00:00
FT
Basel (nữ)
1-0
Young Boys (nữ)
31-03 01:00
FT
FC Luzern (nữ)
3-2
St Gallen (nữ)
31-03 00:00
FT
TUS St Peter/O
4-1
SVU Halbenrain
31-03 19:30
FT
St Michael Lav
0-0
SGA Sirnitz
31-03 20:00
FT
Atus Velden
5-1
SC Landskron
31-03 00:00
FT
Almere City Youth
2-2
Spakenburg1
31-03 00:00
FT
FC Caldas
1-0
Sporting CP B
31-03 02:30
FT
FC Felgueiras
2-0
SC Covilha
31-03 00:00
FT
Maccabi Tel Aviv
2-0
Hapoel Bnei Sakhnin FC
31-03 00:00
FT
Cordoba Futsal
4-1
Real Betis Futsal
31-03 00:00
FT
Peniscola Futsal
5-1
EiPozo Murcia Turistica Futsal
31-03 02:00
FT
1UD Alzira Futsal
1-3
Jaen Paraiso Interior Futsal
31-03 18:00
FT
Noia Portus Apostoli Futsal
6-1
Palma Futsal
31-03 00:00
FT
Gagra Tbilisi
0-0
Samgurali Tskh
31-03 00:15
FT
UWIC Inter Cardiff
2-6
The New Saints
31-03 00:15
FT
B36 Torshavn II
1-1
HBTorshavn II
31-03 00:15
FT
Oud Heverlee
2-3
Mechelen1
31-03 02:45
FT
Anderlecht
1-0
Royal Antwerp1
31-03 00:30
FT
Partizan Belgrade
1-0
FK Spartak Zlatibor Voda
31-03 00:30
FT
Montrose
1-7
Falkirk
31-03 00:30
FT
1USD Virtus Verona
0-0
Renate AC
31-03 00:30
FT
Giana
2-0
US Fiorenzuola1
31-03 00:30
FT
Mantova
1-1
Atalanta U23
31-03 00:30
FT
Pro Patria
1-1
Legnago Salus
31-03 00:30
FT
Latina
3-0
Foggia
31-03 00:30
FT
Potenza
2-2
Crotone
31-03 02:45
FT
Alessandria
1-1
Pro Vercelli
31-03 02:45
FT
Asd Pineto Calcio
0-0
Recanatese
31-03 02:45
FT
1Audace Cerignola
0-0
Turris Neapolis
31-03 02:45
FT
Avellino
6-1
AZ Picerno ASD1
31-03 02:45
FT
FB Brindisi 1912
2-0
Francavilla
31-03 00:30
FT
2Sporting Gijon
2-3
Racing Santander
31-03 00:30
FT
Albacete
1-1
SD Huesca
31-03 19:00
FT
AD Alcorcon
1-1
SD Amorebieta1
31-03 21:15
FT
Zaragoza
3-1
Tenerife
31-03 21:15
FT
Racing de Ferrol
1-0
Elche
31-03 00:30
FT
Pas Giannina
1-1
Panaitolikos Agrinio
31-03 01:00
FT
OFI Crete
0-0
Atromitos Athens
31-03 00:30
FT
Tartu Kalev
0-0
Parnu JK
31-03 21:00
FT
Trans Narva B
1-1
Johvi FC Lokomotiv
31-03 22:00
FT
Nomme JK Kalju II
6-3
Laanemaa Haapsalu
31-03 00:30
FT
Cliftonville
2-0
Larne FC
31-03 00:45
FT
Sparta Rotterdam
4-0
Fortuna Sittard
31-03 02:00
FT
Go Ahead Eagles
3-0
Excelsior SBV
31-03 02:00
FT
RKC Waalwijk
1-1
SC Heerenveen
31-03 03:00
FT
AZ Alkmaar
2-0
Vitesse Arnhem
31-03 17:15
FT
PEC Zwolle
1-3
AFC Ajax
31-03 19:30
FT
Feyenoord
4-2
FC Utrecht
31-03 19:30
FT
FC Twente Enschede
1-0
Heracles Almelo
31-03 21:45
FT
Almere City FC
1-1
Volendam
31-03 00:50
FT
ASI Abengourou
1-1
CO Korhogo
31-03 00:50
FT
Bahia (Youth)
2-1
Bahia de Feira BAU20
31-03 01:30
FT
1Joinville SC Youth
1-3
Marcilio Dias SC U20
31-03 01:30
FT
Vila Nova (Youth)
0-1
Royal U20
31-03 01:30
FT
Coritiba PR (Youth)
5-1
Iraty SC U20
31-03 01:30
FT
Apucarana SC U20
1-1
Rolandia EC U20
31-03 01:50
FT
Parana Clube (Youth)
2-1
AA Batel U20
31-03 01:00
FT
Grenoble
0-0
Guingamp
31-03 01:00
FT
Stade Lavallois MFC
1-2
Bastia
31-03 01:00
FT
Quevilly
1-2
Caen
31-03 01:00
FT
Troyes
2-3
Rodez Aveyron
31-03 01:00
FT
Amiens
2-3
Pau FC
31-03 01:00
FT
Bordeaux
3-3
Paris FC
31-03 01:00
FT
Concarneau
2-4
Angers
31-03 01:00
FT
USL Dunkerque
0-2
FC Annecy
31-03 01:00
FT
Boavista FC
0-0
Rio Ave1
31-03 03:30
FT
1Estoril
1-0
FC Porto2
31-03 01:00
FT
Young Africans
0-0
Mamelodi Sundowns
31-03 04:00
FT
Esperance Sportive de Tunis
0-0
ASEC MIMOSAS
31-03 01:00
FT
Barretos SP
1-1
XV de Jau
31-03 01:00
FT
Uniao Barbarense
1-0
Jabaquara SP
31-03 01:00
FT
Gremio Saocarlense/SP
2-0
Vocem SP
31-03 01:00
FT
Rio Branco(SP)
2-0
Independente SP
31-03 01:00
FT
CA Taquaritinga SP
1-0
Joseense
31-03 01:00
FT
Al Ain
1-1
Al-Sharjah
31-03 01:00
FT
Al Bataeh
3-2
Al-Jazira(UAE)
31-03 01:00
FT
Al-Wasl
3-0
Khor Fakkan
31-03 01:00
FT
Al-Dhafra
0-1
Dibba Al-Fujairah
31-03 01:00
FT
Gulf Heroes FC
1-1
Al-Thaid
31-03 01:00
FT
Al Oruba (UAE)
3-2
Dubai United
31-03 01:00
FT
Fluminense U20
2-2
Bangu U20
31-03 01:00
FT
CR Flamengo (RJ) (Youth)
4-0
Portuguesa RJ U201
31-03 01:00
FT
Volta Redonda U20
0-2
Nova Iguacu U20
31-03 01:00
FT
Al Rustaq
3-2
Bahla
31-03 01:00
FT
Al Wehda(OMA)
1-0
Sur Club
31-03 01:00
FT
Biel Bienne (nữ)
1-4
Yverdon (nữ)
31-03 01:00
FT
Xalisco FC
6-0
Moncaro
31-03 05:00
FT
Progreso Yucatan
2-1
Corsarios de Campeche
31-03 05:00
FT
Tigres de Alica FC
4-0
CD Halcones de Nayarit
31-03 06:00
FT
FCD Bulls Santiago Nuevo Leon
1-2
Irritilas FC
31-03 06:00
FT
1Azucareros de Tezonapa
1-3
Colegio Once Mexico
31-03 01:00
FT
Mushuc Runa
0-2
Sociedad Deportiva Aucas
31-03 03:30
FT
1Libertad FC
1-0
Tecnico Universitario
31-03 06:00
FT
Cumbaya FC
1-0
CD El Nacional
31-03 01:00
FT
Desportivo Brasil SP
0-1
Catanduva FC
31-03 03:00
FT
Sertaozinho
0-1
EC Sao Bernardo/SP
31-03 03:00
FT
Bragantino B
1-0
Gremio Prudente
31-03 05:15
FT
Marilia Ac
2-1
CA Votuporanguense SP
31-03 01:00
FT
Racing Club (nữ)
4-1
San Luis FC (nữ)
31-03 01:00
FT
Rosario Central (nữ)
0-3
Huracan (nữ)
31-03 01:00
FT
CA Estudiantes Caseros (nữ)
1-0
Excursionistas (nữ)
31-03 01:20
FT
Ferro Carril Oeste (nữ)
2-1
UAI Urquiza (nữ)
31-03 01:00
FT
Ourense CF
1-0
CD Cayon
31-03 16:00
FT
Valencia CF Mestalla
4-2
Formentera
31-03 16:30
FT
Real Betis B
1-2
La Union CF
31-03 17:00
FT
Alaves B
2-0
UD Mutilve
31-03 17:00
FT
Cadiz B
0-1
UCAM Murcia
31-03 17:00
FT
CD Estebona
1-1
CD El Palo
31-03 17:00
FT
CE Manresa
1-0
Cerdanyola del Valles
31-03 17:00
FT
Villanovense
3-1
CD Mensajero
31-03 17:00
FT
RCD Espanyol B
1-0
Torrent C.F1
31-03 17:00
FT
Utebo FC
3-2
Real Zaragoza B
31-03 17:00
FT
CD Illescas
1-2
CD Guadalajara
31-03 17:00
FT
SCR Pena Deportiva
4-1
SE Penya Independent
31-03 17:00
FT
Mar Menor
1-1
Sevilla Atletico
31-03 17:30
FT
CD Montijo
1-1
CF Talavera de la Reina
31-03 18:00
FT
CD Atletico Paso
1-1
UD San Fernando
31-03 18:00
FT
Deportivo La Coruna B
0-1
Union Langreo
31-03 21:00
FT
Racing B
2-1
Real Aviles
31-03 21:30
FT
Compostela
1-0
CD Guijuelo
31-03 01:00
FT
Shabab Dubai U21
0-2
Al Wahda Abu Dhabi U21
31-03 01:00
FT
1Ajman Club U21
1-3
Ittihad Kalba U21
31-03 01:00
FT
Hapoel Kafr Kanna
2-0
Hapoel Bnei Zalfa
31-03 01:00
FT
Villarreal (nữ)
0-2
Real Madrid (nữ)
31-03 17:00
FT
Sporting De Huelva (nữ)
1-2
UD Granadilla Tenerife Sur (nữ)
31-03 19:00
FT
Granada CF(nữ)
3-0
Madrid CFF (nữ)
31-03 21:00
FT
Athletic Club Bibao (nữ)
4-1
Levante Las Planas (nữ)
31-03 01:05
FT
Gimnasia Mendoza
2-0
Colon de Santa Fe
31-03 02:00
FT
Almagro
1-0
Atletico Rafaela
31-03 02:00
FT
Temperley
0-0
Defensores Unidos
31-03 02:00
FT
Tristan Suarez
1-1
Ferrol Carril Oeste
31-03 01:10
FT
Hapoel Kfar Qasm Shuaa
4-2
Hapoel Hod HaSharon
31-03 01:30
FT
SC Shicun Hamizrah
1-0
FC Hapoel Bnei Ashdod
31-03 01:10
FT
Noroeste
0-0
AA Portuguesa Santista
31-03 21:10
FT
Juventus SP
0-1
AE Velo Clube SP
31-03 01:30
FT
Anderlecht II (nữ)
0-2
KVK Tienen (nữ)
31-03 20:00
FT
Oud Heverlee Leuven II (nữ)
0-1
Standard Liege B (nữ)
31-03 01:30
FT
Avranches
1-2
FC Rouen
31-03 01:30
FT
Villefranche
2-2
Sochaux
31-03 01:30
FT
Nancy
2-2
GOAL FC
31-03 01:30
FT
Sportivo Italiano
2-2
Ferrocarril Midland
31-03 01:30
FT
UAI Urquiza
1-0
Sacachispas
31-03 01:30
FT
Club Atletico Acassuso
1-0
Villa Dalmine
31-03 01:30
FT
Argentino de Merlo
0-0
CA Fenix Pilar
31-03 01:30
FT
Colegiales
2-0
Deportivo Merlo
31-03 01:30
FT
Comunicaciones BsAs
0-0
Deportivo Armenio
31-03 02:40
FT
San Martin Burzaco
1-1
Excursionistas
31-03 01:30
FT
ZalaegerzsegTE
5-1
Diosgyor VTK
31-03 20:30
FT
Paksi SE Honlapja
1-2
Ujpesti
31-03 01:30
FT
CU Deportivo Provincial Lobos
1-1
Deportivo Metalurgico
31-03 01:30
FT
El Porvenir
0-2
General Lamadrid
31-03 01:40
FT
1Argentino de Rosario
0-2
Central Ballester1
31-03 05:00
FT
Real Pilar
2-0
Claypole
31-03 01:30
FT
Hajduk Split
0-1
Dinamo Zagreb
31-03 01:30
FT
1Al-Arabi SC
0-1
Al-Garrafa
31-03 01:30
FT
Qatar SC
1-5
Al-Wakra1
31-03 01:30
FT
1Glacis United
1-2
Brunos Magpie
31-03 21:30
FT
Europa Point
0-1
Lynx FC
31-03 01:30
FT
Al-Nasar
0-3
Al Kuwait SC
31-03 01:30
FT
Al-Salmiyah
1-1
Al-Arabi Club (KUW)1
31-03 01:30
FT
Yverdon II
3-0
Monthey
31-03 21:00
FT
Servette U21
1-3
Delemont
31-03 01:50
FT
Union Espanola (nữ)
2-2
Santiago Morning (nữ)
31-03 04:10
FT
Audax Italiano (nữ)
0-0
Universidad Catolica (nữ)
31-03 21:00
FT
Cobresal (nữ)
0-5
Universidad de Chile (nữ)
31-03 01:50
FT
1CE Forca e Luz RN
1-4
America FC Natal RN
31-03 02:00
FT
Potiguar RN
2-0
Potyguar-CN RN
31-03 02:00
FT
KMSK Deinze
1-1
Zulte-Waregem
31-03 02:00
FT
Standard Liege II
0-1
Lierse
31-03 18:30
FT
Seraing United
1-1
Oostende1
31-03 21:00
FT
Patro Eisden
3-0
KVSK Lommel1
31-03 02:00
FT
Envigado FC
0-1
Atletico Nacional Medellin
31-03 04:10
FT
Deportivo Pasto
0-0
Deportiva Once Caldas
31-03 06:20
FT
Boyaca Chico
1-0
Jaguares de Cordoba1
31-03 08:30
FT
Fortaleza F.C
1-2
Millonarios
31-03 02:00
FT
Al Ahli Jeddah (Youth)
4-3
Al-Nasr (Youth)
31-03 02:00
FT
1Al-Jeel Youths
2-0
Al-Hilal (Youth)
31-03 02:00
FT
Al-Taawon Youths
2-1
Al-Ittihad (Youth)
31-03 02:00
FT
Jeddah Youth
2-3
Al-Ettifaq (Youth)
31-03 02:00
FT
Al-Qadasiya (Youth)
3-3
Al-Orubah Youths
31-03 02:30
FT
Ohud Medina Youths
1-3
Al Raed (Youth)
31-03 02:00
FT
Al-Riyadh
1-1
Abha
31-03 02:00
FT
Al-Shabab(KSA)
3-4
Al Hilal
31-03 02:00
FT
Al-Wehda
2-3
Al-Fateh1
31-03 02:00
FT
Al-Nassr
5-1
Al-Tai1
31-03 02:00
FT
NK Nafta
1-0
ND Beltinci
31-03 02:00
FT
Al Qous Club
4-1
Al-Ansar
31-03 02:00
FT
Alhowra
1-1
Al-Draih
31-03 02:00
FT
Al-Sadd FC(SA)
1-2
Al Shuaib
31-03 02:00
FT
Arar FC
0-0
Hottain (KSA)
31-03 02:00
FT
Al-Saqer
2-2
Jubail
31-03 02:00
FT
Tuwaiq
3-2
Al Noor
31-03 02:00
FT
Bisha FC
1-2
Jerash FC
31-03 02:00
FT
Al Sahel
2-3
Wajj
31-03 02:00
FT
Deportivo Rayo Zuliano
2-2
Universidad Central de Venezuela1
31-03 04:45
FT
Caracas FC
1-2
CD Hermanos Colmenares
31-03 07:30
FT
Portuguesa FC
0-0
Carabobo FC
31-03 02:00
FT
Parnahyba PI
1-1
Altos/PI
31-03 02:00
FT
Podbeskidzie Bielsko-Biala
2-1
LKS Nieciecza
31-03 02:00
FT
1Itabaiana(SE)
2-0
Dorense SE1
31-03 02:00
FT
LaLouviere
3-0
SC Lokeren-Temse
31-03 02:00
FT
Antwerp B
2-1
URS Lixhe-Lanaye1
31-03 02:00
FT
Hutteen FC
0-0
Teshrin SC
31-03 19:00
FT
Al-Wahda Damascus
0-0
Al Wathbah
31-03 19:00
FT
Al Ittihad (SYR)
1-1
Al-Sahel(SYR)
31-03 02:00
FT
1San Antonio Bulo Bulo
3-0
Real Tomayapo
31-03 04:30
FT
Club Guabira
3-1
Universitario De Vinto
31-03 07:00
FT
Nacional Potosi
2-0
Royal Pari FC
31-03 02:00
FT
1CS Universitatea Craiova
2-1
Rapid Bucuresti
31-03 18:00
FT
Universitatea Craiova
1-2
FC Otelul Galati
31-03 02:00
FT
Liverpool URU
1-1
CA River Plate1
31-03 05:00
FT
2Defensor Sporting Montevideo
1-0
Danubio FC1
31-03 02:00
FT
CSyD Cooper
1-0
CA Atenas
31-03 02:00
FT
IA Sud America
0-2
Tacuarembo
31-03 02:00
FT
1Plaza Colonia
1-2
CS Cerrito1
31-03 07:30
FT
La Luz
0-2
Albion FC
31-03 20:00
FT
Rentistas
0-1
Torque2
31-03 02:00
FT
Deportivo Rincon
0-0
Kimberley Mar del Plata
31-03 02:30
FT
Villa Mitre
3-2
Sansinena
31-03 02:30
FT
CDA Monte Miaz
1-1
Club Ciudad de Bolivar
31-03 02:40
FT
Crucero del Norte
0-0
Sarmiento Resistencia
31-03 05:00
FT
Santa Marina Tandil
1-1
Germinal de Rawson
31-03 05:10
FT
Union Sunchales
1-2
Sarmientode Santiago del Estero
31-03 02:00
FT
1Maranhao
1-1
Imperatriz(MA)
31-03 02:00
FT
Pogon Szczecin
3-1
Cracovia Krakow
31-03 02:15
FT
Atletico Grau
3-0
Carlos Manucci
31-03 04:45
FT
FBC Melgar
2-0
Cienciano
31-03 08:00
FT
2Univ.Cesar Vallejo
0-0
Universitario De Deportes
31-03 02:30
FT
Manauara
1-0
Nacional(AM)
31-03 06:30
FT
1Princesa AM
1-4
Unidos do Alvorada AM
31-03 02:30
FT
Hertha Berlin
3-3
Nurnberg
31-03 18:30
FT
Greuther Furth
1-1
Hamburger SV
31-03 18:30
FT
Magdeburg
0-3
Hannover 96
31-03 18:30
FT
Schalke 04
0-0
Karlsruher SC
31-03 18:30
FT
St. Pauli
2-1
SC Paderborn 071
31-03 18:30
FT
SV Wehen Wiesbaden
0-1
VfL Osnabruck1
31-03 02:30
FT
Brusque FC
1-2
Criciuma
31-03 02:30
FT
Nautico (PE)
0-2
Sport Club do Recife
31-03 02:30
FT
Cuiaba
1-0
Uniao Rondonopolis MT
31-03 05:00
FT
Mixto EC
0-1
Luverdense
31-03 02:30
FT
Juventude
0-0
Gremio (RS)
31-03 02:30
FT
Atletico Mineiro
2-2
Cruzeiro
31-03 02:30
FT
1Al Hussein Irbid
2-1
Maan1
31-03 02:30
FT
Shabab AlOrdon
0-2
Ramtha Club
31-03 02:30
FT
Kansas City NWSL (nữ)
4-2
Angel City FC (nữ)
31-03 06:00
FT
North Carolina (nữ)
1-0
Gotham FC (nữ)
31-03 06:30
FT
Portland Thorns FC (nữ)
2-2
Racing Louisville (nữ)
31-03 09:00
FT
Bay FC (nữ)
2-3
Houston Dash (nữ)
31-03 02:30
FT
Academia Anzoategui
1-0
Deportivo Nueva Esparta
31-03 02:30
FT
Real Frontera
1-1
Trujillanos
31-03 03:00
FT
Dynamo Puerto FC
1-2
Atletico La Cruz
31-03 03:00
FT
Heroes de Falcon
0-0
Yaracuyanos
31-03 02:30
FT
Porto Velho/RO
2-1
Barcelona RO
31-03 02:45
FT
GOSK Gabela
0-1
Posusje
31-03 03:00
FT
Tocantinopolis
1-2
Uniao Atletica Carmolandense/TO
31-03 03:00
FT
Maringa FC
0-1
Atletico Paranaense1
31-03 03:00
FT
Boca Juniors
2-1
San Lorenzo
31-03 05:00
FT
Central Cordoba SDE
1-3
Racing Club
31-03 07:00
FT
Talleres Cordoba
1-0
Velez Sarsfield
31-03 03:00
FT
1Alianza FC Reserves
2-2
CD Aguila Reserves
31-03 03:00
FT
ASA AL
0-1
CRB AL
31-03 03:00
FT
Louisville City FC
5-0
Birmingham Legion
31-03 06:00
FT
Indy Eleven
1-2
Detroit City
31-03 06:00
FT
Miami FC
1-2
Charleston Battery
31-03 06:30
FT
Tampa Bay Rowdies
4-1
Rhode Island
31-03 07:30
FT
San Antonio
2-1
Monterey Bay FC
31-03 09:00
FT
Oakland Roots
0-3
Las Vegas Lights
31-03 09:00
FT
Orange County Blues FC
1-0
FC Tulsa
31-03 09:10
FT
Sacramento Republic FC
1-0
Memphis 901
31-03 09:30
FT
Phoenix Rising FC
0-1
New Mexico United
31-03 03:00
FT
Killas W
0-3
Biavo FC (nữ)
31-03 03:00
FT
Knoxville troops
1-0
South Georgia Tormenta FC
31-03 03:00
FT
Vasco AC
4-0
Atletico Acreano
31-03 05:00
FT
Andira EC
1-3
Independent AC
31-03 03:00
FT
SC Paysandu Para
4-0
Ag. Maraba
31-03 03:00
FT
Nova Iguacu
0-3
Flamengo
31-03 03:10
FT
Rio Branco-ES
2-1
Porto Vitoria1
31-03 03:30
FT
Rio Negro RR
1-1
Atletico Roraima
31-03 05:40
FT
Nautico (RR)
1-3
Sao Raimundo/RR
31-03 04:00
FT
Biskra
1-0
MC Oran
31-03 04:00
FT
JS Azazga
2-2
WA Tlemcen
31-03 04:00
FT
Curico Unido
1-2
Deportes La Serena
31-03 06:30
FT
Deportes Temuco
0-1
Rangers Talca
31-03 04:00
FT
CSYD Carcha
2-1
Deportivo Santa Cruz A.V1
31-03 04:00
FT
1Colo Colo
4-1
Everton CD2
31-03 06:30
FT
CD Copiapo S.A.
2-0
Union La Calera
31-03 04:00
FT
Vancouver Whitecaps Reserve
2-2
Portland Timbers Reserve
31-03 07:00
FT
Huntsville City
3-4
Columbus Crew B
31-03 04:00
FT
1Puerto Montt
1-1
D. Concepcion
31-03 06:30
FT
2Concon National
0-2
Real Juventud San Joaquin
31-03 04:00
FT
CA Penarol de Parana
4-0
CA Oro Verde1
31-03 05:00
FT
Raja Casablanca Atlhletic
2-0
Olympique de Safi
31-03 05:00
FT
Renaissance Zmamra
1-0
Chabab Ben Guerir
31-03 05:00
FT
Cerro Porteno
1-0
FC Nacional Asuncion
31-03 07:30
FT
Libertad
0-0
Olimpia Asuncion
31-03 05:00
FT
Deportivo Mixco
0-0
Malacateco
31-03 05:30
FT
F.C. Nouadhibou
3-0
AS Pompier
31-03 07:30
FT
AS Douanes Nouakchott
0-0
ASC Snim
31-03 06:00
FT
Real Espana
1-1
Olancho FC
31-03 08:10
FT
1CD Victoria
2-2
CD Motagua
31-03 06:00
FT
Saint Louis Athletica (nữ)
1-3
Pachuca (nữ)
31-03 10:10
FT
Juarez FC (nữ)
0-0
Toluca (nữ)
31-03 06:30
FT
Botafogo PB
0-0
Serra Branca EC
31-03 07:00
FT
Alianza San Salvador
1-1
Aguila2
31-03 07:30
FT
Municipal Limeno
1-2
Once Deportivo Ahuachapan1
31-03 08:30
FT
1CD FAS
0-4
Luis Angel Firpo
31-03 07:00
FT
1Wellington Phoenix
1-0
Brisbane Roar
31-03 11:00
FT
Melbourne Victory
2-1
Perth Glory
31-03 08:00
FT
2Napier City Rovers
0-3
Wellington Olympic
31-03 08:00
FT
Guadalupe FC
0-0
CS Uruguay De Coronado
31-03 08:00
FT
2Monterrey
0-2
Chivas Guadalajara
31-03 08:00
FT
Pachuca
2-3
Toluca
31-03 10:00
FT
Pumas U.N.A.M.
0-0
CDSyC Cruz Azul
31-03 09:00
FT
Rockdale City Suns U20
5-3
NWS Spirit FC U20
31-03 09:00
FT
Blacktown City FC U20
2-1
Sydney United 58 U20
31-03 10:00
FT
Tsukuba FC (nữ)
1-0
Fukuoka AN (nữ)
31-03 11:00
FT
Fujizakura Yamanashi (nữ)
3-0
Yamato Sylphid (nữ)
31-03 11:00
FT
Diosa Izumo (nữ)
0-0
Veertien Mie (nữ)
31-03 11:00
FT
Kibi International University (nữ)
0-5
Okayama Yunogo Belle (nữ)
31-03 11:00
FT
Diavorosso Hiroshima (nữ)
1-2
SEISA OSA Rheia (nữ)
31-03 11:00
FT
FC Imabari (nữ)
2-7
JFA Academy Fukushima (nữ)
31-03 10:40
FT
Snigmay FC
6-2
Deccan XI FC
31-03 11:00
FT
Gainare Tottori
0-0
Vanraure Hachinohe FC
31-03 12:00
FT
Fukushima United FC
0-1
Yokohama SCC
31-03 12:00
FT
Giravanz Kitakyushu
1-1
Omiya Ardija
31-03 12:00
FT
1Grulla Morioka
1-0
Miyazaki
31-03 12:00
FT
Nara Club
3-3
Zweigen Kanazawa FC
31-03 12:00
FT
Matsumoto Yamaga FC
1-2
FC Gifu
31-03 12:00
FT
Fukushima United FC
0-1
Yokohama SCC
31-03 12:00
FT
Giravanz Kitakyushu
1-1
Omiya Ardija
31-03 12:00
FT
1Grulla Morioka
1-0
Miyazaki
31-03 12:00
FT
Nara Club
3-3
Zweigen Kanazawa FC
31-03 12:00
FT
Matsumoto Yamaga FC
1-2
FC Gifu
31-03 11:00
FT
Verspah Oita
2-2
Maruyasu Industries
31-03 11:00
FT
1Atletico Suzuka
0-1
Minebea Mitsumi FC
31-03 11:00
FT
Veertien Kuwana
3-3
Okinawa SV
31-03 11:00
FT
Gunma FC White Star (nữ)
0-0
Setagaya Sfida (nữ)
31-03 11:00
FT
Viamaterras Miyazaki (nữ)
2-0
Yokohama FC Seagulls (nữ)
31-03 11:00
FT
Nittaidai University (nữ)
2-0
IGA Kunoichi (nữ)
31-03 11:00
FT
Rockdale City Suns
3-1
Spirit FC1
31-03 11:10
FT
Blacktown City Demons
2-2
Sydney United
31-03 12:00
FT
Busan Transportation Corporation
0-3
Gangneung City
31-03 12:00
FT
Pocheon FC
0-2
Gyeongju KHNP
31-03 12:00
FT
Yangpyeong
1-0
Chuncheon Citizen
31-03 12:00
FT
Busan Transportation Corporation
0-3
Gangneung City
31-03 12:00
FT
Pocheon FC
0-2
Gyeongju KHNP
31-03 12:00
FT
Yangpyeong
1-0
Chuncheon Citizen
31-03 13:00
FT
1Yeoju Sejong
0-3
Siheung City
31-03 12:00
FT
Jeonbuk Hyundai Motors II
3-1
Namyangju Citizen
31-03 12:00
FT
Pyeongtaek Citizen
1-2
Daejeon Hana Citizen II
31-03 12:00
FT
Sejong Vanesse FC
1-2
Dangjin Citizen
31-03 12:00
FT
Jeonbuk Hyundai Motors II
3-1
Namyangju Citizen
31-03 12:00
FT
Pyeongtaek Citizen
1-2
Daejeon Hana Citizen II
31-03 12:00
FT
Sejong Vanesse FC
1-2
Dangjin Citizen
31-03 12:00
FT
1Gangwon FC
1-1
FC Seoul1
31-03 12:00
FT
1Gangwon FC
1-1
FC Seoul1
31-03 14:30
FT
Gwangju Football Club
1-2
Daegu FC
31-03 12:00
FT
Sydney FC (nữ)
0-4
Melbourne Victory (nữ)
31-03 12:00
FT
Sydney FC (nữ)
0-4
Melbourne Victory (nữ)
31-03 14:30
FT
Perth Glory (nữ)
1-2
Melbourne City (nữ)
31-03 12:00
FT
Cerezo Osaka Sakai (nữ)
1-2
INAC (nữ)
31-03 12:00
FT
Nagano Parceiro (nữ)
3-5
Urawa Red Diamonds (nữ)
31-03 12:00
FT
AS Elfen Sayama (nữ)
2-1
Omiya Ardija (nữ)
31-03 12:00
FT
Hiroshima Sanfrecce (nữ)
1-1
JEF United Ichihara Chiba (nữ)
31-03 12:00
FT
Cerezo Osaka Sakai (nữ)
1-2
INAC (nữ)
31-03 12:00
FT
Nagano Parceiro (nữ)
3-5
Urawa Red Diamonds (nữ)
31-03 12:00
FT
AS Elfen Sayama (nữ)
2-1
Omiya Ardija (nữ)
31-03 12:00
FT
Hiroshima Sanfrecce (nữ)
1-1
JEF United Ichihara Chiba (nữ)
31-03 12:00
FT
Bucheon FC 1995
2-0
Gyeongnam FC
31-03 12:00
FT
Jeonnam Dragons
1-0
Cheonan City
31-03 12:00
FT
Bucheon FC 1995
2-0
Gyeongnam FC
31-03 12:00
FT
Jeonnam Dragons
1-0
Cheonan City
31-03 14:30
FT
Suwon Samsung Bluewings
0-1
Busan I Park
31-03 12:00
FT
UWA-Nedlands FC (nữ)
1-2
NTC Football West (nữ)
31-03 12:00
FT
UWA-Nedlands FC (nữ)
1-2
NTC Football West (nữ)
31-03 14:00
FT
Perth RedStar (nữ)
4-0
Subiaco AFC (nữ)
31-03 12:30
FT
Flower
4-1
St Josephs
31-03 14:30
FT
Gospel Friends FC
3-0
Ornament FC
31-03 12:30
FT
Kwun Tong
3-3
Kwai Tsing District FA
31-03 13:00
FT
Newcastle Jets FC (Youth)
6-0
Bankstown United FC
31-03 13:00
FT
Manly Utd (nữ)
4-1
Blacktown Spartans(nữ)
31-03 13:00
FT
Sydney Olympic FC (nữ)
7-4
Bulls Academy (nữ)
31-03 13:10
FT
Gladesville Ravens (nữ)
4-2
UNSW FC (nữ)1
31-03 14:00
FT
Shandong Ticai (nữ)
1-2
Changchun Masses Properties (nữ)
31-03 14:00
FT
Guangdong Meizhou (nữ)
1-0
Shanghai RCB (nữ)
31-03 14:00
FT
Jiangsu Wuxi (nữ)
1-0
Beijing Yuhong Xiushan (nữ)1
31-03 14:00
FT
Bei Li Gong
3-2
Rizhao Yuqi
31-03 14:00
FT
Taian Tiankuang
1-1
Haimen Codion
31-03 14:30
FT
Shanghai Port B
2-2
Hunan Billows
31-03 15:00
FT
Shenzhen Youth
0-0
Quanzhou Yassin
31-03 17:00
FT
Hainan Star
1-1
Jiangxi Dark Horse Junior
31-03 14:00
FT
North District FC
1-3
Wofoo Tai Po
31-03 15:30
FT
Hong Kong FC
0-4
LeeMan
31-03 17:00
FT
1Biu Chun Rangers
1-5
Eastern A.A Football Team
31-03 14:00
FT
Indian Air Force
4-1
Jaguar FC
31-03 14:00
FT
Sporting de Macau
1-1
Lun Lok
31-03 14:30
FT
Changchun Yatai
0-1
Tianjin Tigers
31-03 18:35
FT
Shandong Taishan
0-3
Shanghai Shenhua
31-03 19:00
FT
Meizhou Hakka
1-2
Zhejiang Greentown
31-03 14:30
FT
Suzhou Dongwu
3-0
Foshan Nanshi
31-03 18:30
FT
1Guangxi Pingguo Haliao
1-0
Wuxi Wugou1
31-03 18:30
FT
Shijiazhuang Kungfu
2-0
Qingdao Red Lions
31-03 18:30
FT
Nanjing City
0-0
Liaoning Tieren
31-03 15:00
FT
Cukaricki U19
3-1
IMT Novi Beograd U19
31-03 16:00
FT
Partizan Belgrade U19
4-1
Zemun FK U19
31-03 18:00
FT
Red Star Belgrade U19
5-0
Mladost Lucani U19
31-03 18:00
FT
Jedinstvo UB U19
0-1
FK Novi Pazar U19
31-03 18:00
FT
Radnicki Nis U19
2-0
FK Vozdovac U19
31-03 19:00
FT
FK Radnicki 1923 U19
1-0
FK Radnicki Novi Belgrad U19
31-03 15:00
FT
CSO Comarnic
0-2
ACS DP Cornu
31-03 15:00
FT
CSL Varbilau
2-1
CS Manesti 2013
31-03 15:00
FT
Amazulu Reserves
1-2
Cape Town Spurs Reserves
31-03 15:00
FT
Richards Bay FC Reserves
5-0
TS Galaxy Reserves1
31-03 17:00
FT
Stellenbosch FC Reserves
2-1
Mamelodi Sundowns Reserves
31-03 15:10
FT
Brumov
3-1
Hluk
31-03 20:00
FT
SK Lipova(CZE)
0-1
TJ Bohunovice
31-03 20:20
FT
SFK Vrchovina B
2-0
FC Velke Mezirici B
31-03 15:15
FT
Khangarid Klub
0-0
Deren FC1
31-03 18:15
FT
Erchim
3-2
Khoromkhon Club
31-03 15:15
FT
Pardubice B
2-1
Slovan Liberec II
31-03 15:15
FT
Bohemians1905 B
3-4
SK Motorlet Praha
31-03 15:15
FT
Slavia Prague B
7-0
Preddie J1
31-03 15:15
FT
Banik Ostrava B
3-1
Slovan Rosice
31-03 16:00
FT
Taborsko Akademie
4-0
Karlovy Vary Dvory
31-03 20:00
FT
SC Znojmo
2-1
Hlucin
31-03 15:15
FT
Viktoria Zizkov
2-2
Sigma Olomouc B
31-03 15:30
FT
MSK Zilina B
4-3
OFK Malzenice
31-03 15:30
FT
SV Stripfing Weiden
3-2
First Wien 18941
31-03 15:30
FT
Sturm Graz (Youth)
1-3
Trenkwalder Admira Wacker
31-03 17:30
FT
FC Liefering
4-1
Floridsdorfer AC
31-03 15:30
FT
Krylya Sovetov Samara (nữ)
1-6
Spartak Moscow (nữ)
31-03 18:00
FT
FK Rostov (nữ)
0-1
Dynamo Moscow (nữ)1
31-03 21:00
FT
Zenit St Petersburg (nữ)
6-0
Rubin Kazan (nữ)
31-03 15:45
FT
Angkor Tige
0-2
Phnom Penh FC
31-03 15:45
FT
Prey Veng
0-3
Svay Rieng FC
31-03 15:45
FT
1Ministry of Interior FA
4-4
Life1
31-03 15:50
FT
1Kisvarda II
0-1
Tiszafoldvar VSE
31-03 15:50
FT
Gyirmot SE II
1-1
Csornai SE1
31-03 15:50
FT
Ujpesti TE B
3-3
putnok Vse
31-03 16:00
FT
MTK Hungaria FC II
0-3
Ivancsa
31-03 16:00
FT
Kecskemeti TE II
4-1
Korosladany MSK
31-03 16:00
FT
Ferencvarosi TC B
1-1
Mohacs
31-03 16:00
FT
Budapest Honved II
1-2
ESMTK Budapest1
31-03 16:00
FT
Vasas SC II
2-0
BSS Monor
31-03 19:00
FT
REAC
0-2
Diosgyori VTK II
31-03 20:50
FT
UFC Nagykanizsa
3-3
Szentlorinc SE
31-03 20:50
FT
Cegled
1-3
Szolnoki MAV FC
31-03 20:50
FT
Tatabanya
1-1
Beech Sigit
31-03 21:00
FT
Hatvan
1-0
Cigand SE1
31-03 21:00
FT
Penzugyor SE
0-1
Hodmezovasarhelyi
31-03 21:00
FT
1FC Dabas
1-2
BKV Elore
31-03 21:00
FT
DEAC
5-0
Senyo Carnifex1
31-03 21:00
FT
Gardonyi VSC
3-1
Videoton FC II
31-03 21:00
FT
Kelen SC
1-1
Balatonfuredi FC
31-03 21:00
FT
Dorogi FC
0-2
III.Keruleti TUE
31-03 16:00
FT
SC Sand (nữ)
4-1
Ingolstadt 04 (nữ)
31-03 16:00
FT
Bayern Munich II (nữ)
1-3
Monchengladbach (nữ)
31-03 16:00
FT
Carl Zeiss Jena (nữ)
0-0
SV Meppen (nữ)
31-03 19:00
FT
FC Gutersloh (nữ)
1-4
Andernach (nữ)
31-03 19:00
FT
FFC Frankfurt II (nữ)
0-3
Turbine Potsdam (nữ)
31-03 19:00
FT
SV Weinberg (nữ)
1-4
Wolfsburg II (nữ)
31-03 16:00
FT
Aris Thessaloniki U19
1-1
Olympiakos Piraeus U19
31-03 16:00
FT
Kabin United
2-1
Phitsanulok Unity
31-03 16:00
FT
Maejo United
1-2
Bankhai United
31-03 18:00
FT
Mahasarakham United FC
1-1
Sisaket United1
31-03 16:00
FT
ACS Medias 2022 U19
4-2
LPS Targu Mures U19
31-03 16:00
FT
Unirea Bascov U19
3-1
FC U Craiova 1948 U19
31-03 16:00
FT
CS Corvinul Hunedoara U19
1-1
CSM Resita U19
31-03 16:00
FT
1FK Aktobe Lento
3-0
Zhenis
31-03 16:00
FT
Kyzylzhar Petropavlovsk
0-0
Tobol Kostanai
31-03 18:30
FT
1Lokomotiv Astana
0-1
FK Yelimay Semey
31-03 21:00
FT
Ordabasy
1-2
FC Kairat Almaty
31-03 16:00
FT
1Real Pharma Ovidiopol
1-1
Karpaty Lviv II
31-03 17:00
FT
1Kremin B Kremenchuk
0-2
Druzhba Myrivka
31-03 18:00
FT
Lokomotiv Kyiv
0-0
Kudrivka
31-03 16:00
FT
St Etienne U19 (nữ)
3-2
Toulouse U19 (nữ)
31-03 18:00
FT
Bordeaux U19 (nữ)
1-1
Clermont Foot U19 (nữ)
31-03 18:00
FT
Nantes U19 (nữ)
4-1
Lyon U19 (nữ)
31-03 20:30
FT
PSG U19 (nữ)
3-2
Dijon U19 (nữ)1
31-03 16:00
FT
Rukh Vynnyky U21
6-1
LNZ Cherkasy U21
31-03 16:15
FT
Shwe Pyi Thar FC
1-8
Mahar United
31-03 16:30
FT
Shan United
5-0
Kachin United FC
31-03 16:30
FT
YANGON UNITED
3-0
Chinland
31-03 16:30
FT
Myanmar Rainbow FC
2-11
Laconi Lian
31-03 16:30
FT
Metalist Kharkiv
4-1
Metalurh Zaporizhya
31-03 16:30
FT
Tartu JK Maag Tammeka
0-0
FC Flora Tallinn1
31-03 18:30
FT
Levadia Tallinn
2-0
Paide Linnameeskond
31-03 17:00
FT
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
2-0
Becamex Bình Dương
31-03 18:00
FT
Bình Định
1-1
TP.HCM FC
31-03 18:00
FT
2Thanh Hóa FC
0-2
Công An Nhân Dân
31-03 19:15
FT
1Hà Nội FC
1-2
Nam Định FC
31-03 17:00
FT
FC Mynai
2-2
PFC Oleksandria1
31-03 19:10
FT
Zorya
2-1
Metalist 1925 Kharkiv
31-03 19:30
FT
FC Vorskla Poltava
1-5
Dynamo Kyiv
31-03 17:00
FT
MCF FC
3-1
Kajiado1
31-03 17:00
FT
Mulembe United
2-2
Mathare United
31-03 17:10
FT
Gusii FC
0-1
Mombasa Elite
31-03 19:00
FT
Dimba Patriots FC
1-1
Vihiga Bullets
31-03 17:00
FT
Đồng Tâm Long An
3-1
Huế FC
31-03 18:00
FT
Bà Rịa Vũng Tàu
0-2
Bình Phước
31-03 17:00
FT
Seccio Esportiva AEM (nữ)
1-0
Fundacion Albacete (nữ)
31-03 17:30
FT
Barcelona B (nữ)
4-0
Alhama CF (nữ)
31-03 17:00
FT
FC Gomel
2-3
Neman Grodno
31-03 19:00
FT
FC Torpedo Zhodino
1-0
Slutsksakhar Slutsk
31-03 21:00
FT
FC Minsk
0-0
Dinamo Minsk
31-03 17:15
FT
AZ Alkmaar (nữ)
3-3
PSV Eindhoven (nữ)
31-03 19:30
FT
SC Heerenveen (nữ)
2-1
Ajax Amsterdam (nữ)
31-03 17:30
FT
Lampang FC
3-0
Samut Prakan City
31-03 18:00
FT
Phrae United FC
2-1
Singha GB Kanchanaburi
31-03 18:30
FT
Suphanburi FC
0-0
Nakhon Si United FC
31-03 19:00
FT
Customs Department FC
1-0
Chanthaburi FC
31-03 17:30
FT
Buriram United
2-1
Chiangrai United
31-03 18:00
FT
Muang Thong United
3-1
BEC Tero Sasana
31-03 18:30
FT
Bangkok United FC
6-0
Chonburi Shark FC1
31-03 19:00
FT
Khonkaen United
2-1
Nakhon Pathom FC
31-03 18:00
FT
Livingston
0-3
Celtic FC
31-03 18:00
FT
IK Franke
1-3
FC Arlanda
31-03 18:00
FT
Hogaborgs BK
4-1
Rappe GOIF
31-03 18:00
FT
Karlskrona AIF
1-1
IFK Trelleborg
31-03 18:00
FT
Dalkurd FF
0-2
Kungsangens IF
31-03 19:00
FT
Jonsereds IF
0-6
Lindome GIF
31-03 19:00
FT
IFK Berga
1-2
FBK Balkan
31-03 19:00
FT
Falu BS FK
1-1
Sandvikens AIK FK
31-03 19:00
FT
Skiljebo SK
0-0
FOC Farsta
31-03 19:00
FT
Atvidabergs
1-0
Huddinge IF
31-03 21:00
FT
Haninge
4-1
BK Ljungsbro
31-03 21:00
FT
Syrianska FC
1-1
Mjolby AI FF1
31-03 18:00
FT
Hamburger SV (Youth)
2-0
St Pauli II
31-03 18:00
FT
BFC Viktoria 1889
1-1
SV Babelsberg 03
31-03 19:00
FT
SC Paderborn 07 II
0-0
SV Rodinghausen
31-03 19:00
FT
Chemnitzer
2-0
Zwickau
31-03 19:00
FT
1Wegberg-Beeck
0-1
Koln Am
31-03 18:00
FT
Durham Wildcats LFC (nữ)
1-5
CrystalPalace (nữ)
31-03 18:00
FT
Reading (nữ)
1-4
Blackburn Rovers (nữ)
31-03 19:00
FT
Charlton (nữ)
3-1
Birmingham (nữ)
31-03 20:00
FT
London City Lionesses (nữ)
1-2
Sheffield United (nữ)
31-03 20:00
FT
Southampton (nữ)
2-1
Lewes (nữ)
31-03 20:00
FT
Watford (nữ)
0-3
Sunderland (nữ)
31-03 18:00
FT
Byasen Toppfot
3-0
Traff
31-03 18:00
FT
Fakel
0-0
Gazovik Orenburg
31-03 20:30
FT
Rubin Kazan
2-1
Terek Grozny
31-03 18:00
FT
Rodez Aveyron (nữ)
0-1
Lens (nữ)1
31-03 19:00
FT
Marseille (nữ)
2-0
US Orleans (nữ)
31-03 20:00
FT
1Le Mans (nữ)
1-1
Nantes (nữ)
31-03 20:00
FT
1Nice W
0-0
Strasbourg W
31-03 18:00
FT
Sreenidi Deccan
6-1
Rajasthan Club
31-03 18:00
FT
Rodez Aveyron U19
4-1
Monaco U19
31-03 18:00
FT
Manchester United (nữ)
4-1
Everton FC (nữ)
31-03 21:00
FT
West Ham United (nữ)
0-0
Brighton H.A. (nữ)
31-03 18:00
FT
Grobina
1-1
FK Auda Riga
31-03 20:00
FT
FK Valmiera
2-1
Riga FC1
31-03 18:10
FT
Partick Thistle (nữ)
0-3
Hearts (nữ)
31-03 19:00
FT
Montrose LFC (nữ)
2-1
Hamilton FC (nữ)
31-03 20:00
FT
Glasgow Rangers (nữ)
2-1
Hibernian (nữ)
31-03 18:30
FT
Viktoria koln
1-0
VFB Lubeck
31-03 21:30
FT
SC Verl
4-4
SV Sandhausen
31-03 18:30
FT
AO Ellopiakos
2-1
Atsalenios
31-03 19:50
FT
GAS Svoronou
1-0
AE Kileler
31-03 20:00
FT
Thesprotos
3-1
Trikala
31-03 20:00
FT
AO Kavala
1-0
Nestos Chrisoupolis
31-03 20:00
FT
Ialysos
1-0
Rodos FC1
31-03 20:00
FT
AER Afantou
2-0
Panelefsiniakos
31-03 20:00
FT
Apollon Smyrnis
1-0
AO Chaidari FC
31-03 20:00
FT
Thermaikos Thermis
1-0
Posidonas Neas Michanionas
31-03 20:00
FT
Ethnikos Pireaus
2-1
Fostiras1
31-03 18:30
FT
Kalamata AO
0-5
Chania Kissamikos
31-03 20:45
FT
Kallithea
1-1
Ionikos
31-03 18:50
FT
Ulinzi Stars Nakuru
1-2
Kariobangi Sharks
31-03 19:00
FT
Shabana FC
0-1
AFC Leopards
31-03 19:00
FT
Pitea IF
1-1
Assyriska
31-03 19:30
FT
Sollentuna United
1-4
Umea FC
31-03 21:00
FT
Onsala BK
0-5
Ariana
31-03 21:00
FT
Angelholms FF
0-3
Norrby IF
31-03 19:00
FT
Hammarby
3-1
Kalmar
31-03 19:00
FT
GAIS
0-4
Brommapojkarna
31-03 21:30
FT
Hacken
0-1
Mjallby AIF
31-03 19:00
FT
KS Bylis
2-0
Kastrioti Kruje
31-03 19:00
FT
Flamurtari
0-0
Apolonia Fier
31-03 19:00
FT
Tomori berat
1-4
Besa Kavaje
31-03 19:00
FT
FK Vora
2-3
KS Korabi Peshkopi
31-03 19:20
FT
Luzi 2008
2-1
Burreli
31-03 19:00
FT
Panathinaikos (nữ)
1-0
Atromitos (nữ)
31-03 19:00
FT
Aragvi Dusheti
1-2
FC Metalurgi Rustavi
31-03 19:00
FT
Kolkheti 1913 Poti
0-0
FC Sioni Bolnisi
31-03 19:00
FT
Slovacko (nữ)
2-2
Sparta Praha (nữ)
31-03 19:00
FT
Randers FC
6-2
Lyngby
31-03 21:00
FT
Viborg
3-1
Hvidovre IF
31-03 19:00
FT
1Tarpa SC U19
2-6
Paksi SEU19
31-03 19:00
FT
1Helsingor
1-3
Naestved
31-03 19:00
FT
Admira Praha II
0-1
SK Kladno
31-03 20:00
FT
FC Strani
2-0
Rymarov
31-03 20:00
FT
Polanka
2-1
TJ Repiste1
31-03 20:00
FT
Sokol Tasovice
1-1
Brno B
31-03 19:00
FT
Suduva
0-1
DFK Dainava Alytus1
31-03 19:30
FT
1TSV Hartberg
0-3
Rapid Wien
31-03 19:30
FT
LASK Linz
1-0
SK Austria Klagenfurt
31-03 19:30
FT
Green Eagles
2-1
Atletico Lusaka FC
31-03 19:30
FT
Paris Saint Germain (nữ)
3-0
Dijon w
31-03 19:30
FT
Renaissance Ngoumou
0-1
AS Fap
31-03 19:40
FT
Yaounde FC II
1-0
Isohsa Limbe
31-03 21:30
FT
Rangers FC of Bafut
2-0
nternational Sporting De Douala
31-03 21:40
FT
Unisport Bafang
3-0
Foncha Street Bamenda
31-03 20:00
FT
Copper Belts FC (nữ)
6-1
Thunderbirds (nữ)
31-03 20:00
FT
Legion Dynamo
2-1
FK Kuban Kholding
31-03 20:00
FT
Rubin Yalta
3-0
Stroitel Kamensk-Shakhtinsky
31-03 20:00
FT
CA Colegiales Reserves
0-0
CS Dock Sud Reserves
31-03 20:00
FT
APEJES Academy
1-2
Les Astres FC De Douala
31-03 20:00
FT
Colombe du Dja et Lobo
0-0
Stade Renard de Melong
31-03 20:00
FT
Stade Payerne
3-1
FC Plan Les Ouates
31-03 20:00
FT
Shirak
0-1
FC Avan Academy
31-03 20:00
FT
Trelleborgs FF
1-2
IK Oddevold
31-03 20:00
FT
Landskrona BoIS
4-0
Sandvikens IF
31-03 20:00
FT
Sunrise Rwamagana
0-2
AS Kigali
31-03 20:00
FT
Bugesera
2-2
Etincelles
31-03 20:00
FT
APR FC
1-1
Muhazi United1
31-03 20:00
FT
FK Berane
0-1
Otrant
31-03 20:00
FT
1Swansea City (nữ)
2-0
Cardiff (nữ)
31-03 20:00
FT
Torquay United (nữ)
2-3
Maidenhead United (nữ)
31-03 20:00
FT
Notts County (nữ)
3-1
Leek Town Ladies (nữ)
31-03 20:00
FT
Doncaster Rovers Belles (nữ)
0-0
Durham Cestria (nữ)
31-03 20:00
FT
Hull City (nữ)
1-0
Stockport County (nữ)
31-03 20:00
FT
Sheffield (nữ)
0-3
Northampton Town (nữ)
31-03 21:00
FT
AFC Wimbledon (nữ)
2-2
Norwich City (nữ)
31-03 20:00
FT
Rivers United
1-0
USM Alger
31-03 20:00
FT
Billericay Town (nữ)
0-2
Oxford United (nữ)
31-03 20:00
FT
Hashtag United (nữ)
3-1
Cardiff City (nữ)
31-03 20:00
FT
1London Bees (nữ)
1-2
Plymouth Argyle (nữ)
31-03 20:00
FT
Rugby Borough (nữ)
1-0
Ipswich Town (nữ)
31-03 20:30
FT
Chatham Town (nữ)
0-3
Cheltenham Town (nữ)
31-03 20:00
FT
Newcastle (nữ)
5-1
Liverpool Feds (nữ)
31-03 20:00
FT
Stoke City (nữ)
1-1
Halifax Town (nữ)
31-03 20:00
FT
Stourbridge (nữ)
0-4
Burnley (nữ)
31-03 20:00
FT
Derby County (nữ)
1-1
Nottingham Forest (nữ)
31-03 20:00
FT
1Huddersfield (nữ)
0-2
Wolverhampton Wanderers WFC (nữ)
31-03 21:00
FT
West Bromwich WFC (nữ)
1-0
Fylde LFC (nữ)
31-03 20:00
FT
Bright Stars
4-0
Gaddafi FC
31-03 20:00
FT
FTC Filakovo
4-1
FK Svidnik
31-03 20:00
FT
TJ Banik Kalinovo
3-3
Slavia TU Kosice
31-03 20:00
FT
TJ Tatran Oravske Vesele
2-1
Rimavska Sobota
31-03 20:10
FT
Spisske Podhradie
0-2
MFK Vranov nad Topou1
31-03 20:00
FT
KF Feronikeli
1-0
KF Fushe Kosova1
31-03 20:00
FT
Gjilani
1-1
KF Dukagjini
31-03 20:00
FT
KF Llapi
3-0
KF Liria Prizren
31-03 20:00
FT
Academy Pandev
2-1
Rabotnicki Skopje
31-03 20:00
FT
FK Rinija Gostivar
1-4
FK Makedonija Gjorce Petrov
31-03 20:00
FT
FK Shkendija 79
4-1
Bregalnica Stip
31-03 20:00
FT
FC Struga Trim Lum
3-1
Voska Sport
31-03 20:00
FT
CS Petrocub
3-0
Dacia-Buiucani
31-03 20:00
FT
Ethiopia Nigd Bank
1-1
Dire Dawa
31-03 20:20
FT
1Zeljeznicar Banja Luka
0-1
Laktasi
31-03 20:30
FT
Cape Town Spurs
0-1
Moroka Swallows
31-03 20:30
FT
PO Ahironas-Onisilos
1-1
MEAP Nisou
31-03 20:45
FT
Bayern Munchen (nữ)
1-1
Eintracht Frankfurt (nữ)
31-03 20:50
FT
SOROKSAR
1-1
Szombathelyi Haladas
31-03 21:00
FT
Dafuji cloth MTE
1-0
Budapest Honved
31-03 22:00
FT
Kazincbarcika
1-1
Csakvari TK
31-03 21:00
FT
Standard Sumgayit
1-0
Araz Nakhchivan
31-03 21:00
FT
Botswana Police XI SC
1-0
Matebele FC
31-03 21:00
FT
Spartak Pleven
1-1
Ludogorets Razgrad II
31-03 21:00
FT
Sportist Svoge
1-2
Chernomorets Balchik
31-03 21:00
FT
FK Chernomorets 1919 Burgas
1-1
Strumska Slava
31-03 21:00
FT
ATK Mohun Bagan
2-3
Chennai Titans
31-03 21:00
FT
Navbahor Namangan
2-2
Termez Surkhon
31-03 21:00
FT
Olympic FK Tashkent
1-0
Neftchi Fargona
31-03 21:00
FT
Arsenal (nữ)
0-0
Chelsea FC (nữ)
31-03 21:00
FT
Alania Vladikavkaz
1-2
Chernomorets Novorossiysk
31-03 21:30
FT
Neftekhimik Nizhnekamsk
1-1
Akron Togliatti
31-03 21:00
FT
Sporting Cabinda
2-4
Kabuscorp do Palanca
31-03 21:30
FT
1ESM Kolea U21
1-3
WA Boufarik U211
31-03 21:30
FT
CR Temouchent U21
1-2
GC Mascara U211
31-03 21:30
FT
NRB Teleghma U21
5-0
O Magrane U21
31-03 21:30
FT
JS Bordj Menaiel U21
2-0
USM Annaba U21
31-03 21:30
FT
MCB Oued Sly U21
6-0
ASM Oran U21
31-03 21:40
FT
MSP Batna U21
6-1
ES Sour Ghozlane U21
31-03 21:40
FT
USM El Harrach U21
5-1
AS Khroub U21
31-03 21:50
FT
Olympique Medea U21
2-1
RC Arba U211
31-03 21:50
FT
MC EI Eulma U21
2-2
CA Batna U21
31-03 22:00
FT
Dynamic Togolais
0-2
Gomido FC