30-03 19:30
FT
1Newcastle United
4-3
West Ham United
30-03 03:00
FT
Cadiz
1-0
Granada CF
30-03 20:00
FT
Getafe
0-1
Sevilla
30-03 21:30
FT
Monchengladbach
0-3
SC Freiburg
30-03 21:30
FT
Eintracht Frankfurt
0-0
Union Berlin
30-03 21:30
FT
RB Leipzig
0-0
FSV Mainz 05
30-03 21:30
FT
1Werder Bremen
0-2
VfL Wolfsburg1
30-03 21:30
FT
Bayer Leverkusen
2-1
TSG Hoffenheim
30-03 03:00
FT
Lille
2-1
Lens
30-03 18:30
FT
Napoli
0-3
Atalanta
30-03 21:00
FT
Genoa
1-1
Frosinone
30-03 21:00
FT
Torino
1-0
Monza1
30-03 11:00
FT
Hiroshima Sanfrecce
1-1
Gamba Osaka
30-03 12:00
FT
Albirex Niigata
1-1
Kashiwa Reysol
30-03 12:00
FT
Vissel Kobe
6-1
Consadole Sapporo
30-03 12:00
FT
Albirex Niigata
1-1
Kashiwa Reysol
30-03 12:00
FT
Vissel Kobe
6-1
Consadole Sapporo
30-03 13:00
FT
Kashima Antlers
1-0
Jubilo Iwata
30-03 13:00
FT
Kawasaki Frontale
3-0
FC Tokyo1
30-03 13:00
FT
Machida Zelvia
3-1
Sagan Tosu
30-03 13:00
FT
Urawa Red Diamonds
2-1
Avispa Fukuoka
30-03 14:00
FT
Nagoya Grampus
2-1
Yokohama Marinos
30-03 14:00
FT
Cerezo Osaka
2-0
Shonan Bellmare
30-03 00:30
FT
Blackburn Rovers
0-1
Ipswich Town
30-03 03:00
FT
Watford
2-2
Leeds United
30-03 00:00
FT
1FC Pisek
0-2
Dukla Praha B
30-03 00:00
FT
Usti nad Labem
4-2
Chlumec nad Cidlinou
30-03 16:15
FT
Trinec
2-0
Slovacko II
30-03 16:30
FT
FK Prepere
0-0
Arsenal Ceska Lipa
30-03 21:00
FT
1Frydlant
1-2
Unicov
30-03 00:00
FT
SV Grodig
0-1
UFC Siezenheim
30-03 01:00
FT
USC Eugendorf
3-0
Salzburger AK 19141
30-03 01:00
FT
SV Tillmitsch
1-0
SC Kalsdorf
30-03 01:00
FT
UFC Fehring
0-1
SV Ilz
30-03 01:00
FT
WSG Swarovski Tirol B
3-2
SC Kundl
30-03 01:00
FT
SV Frauental
0-2
TUS Heiligenkreuz
30-03 01:30
FT
SC Bad Sauerbrunn
4-0
SPG Edelserpentin
30-03 01:30
FT
Parndorf
2-0
USV Halbturn
30-03 20:00
FT
ATUS Ferach
0-2
SK Treibach
30-03 20:00
FT
UFV Thalgau
2-3
USK Anif
30-03 21:00
FT
SK Austria Klagenfurt Amateure
2-1
St Jakob/Rosental
30-03 00:00
FT
Karlovac
4-0
Hrvace
30-03 19:00
FT
1NK Marsonia 1909
1-3
Radnik Krizevci
30-03 21:00
FT
NK Split
1-1
NK Gosk Kastel Gomilica
30-03 21:00
FT
NK GOSK Dubrovnik
1-0
Zmaj Makarska
30-03 21:00
FT
1NK Vodice
1-0
Slovam lovenson1
30-03 21:30
FT
Jadran Porec
2-0
NK Krk
30-03 21:30
FT
NK Uljanik
2-0
Crikvenica NK
30-03 22:00
FT
NK Bedem Ivankovo
3-0
NK Borac Knezevi Vinogradi
30-03 00:00
FT
1Valle de Xico FC
1-1
FC Politecnico
30-03 05:00
FT
Arietes FC
2-1
Deportivo Independiente Mexiquense
30-03 06:10
FT
San Pedro 7/10 FC
0-3
Saltillo Soccer
30-03 08:30
FT
La Piedad Imperial
1-3
Degollado FC
30-03 00:00
FT
1Backa Topola
2-0
FK Vozdovac Beograd
30-03 00:00
FT
IMT Novi Beograd
1-1
FK Zeleznicar Pancevo
30-03 20:00
FT
Radnicki 1923 Kragujevac
3-1
FK Napredak Krusevac
30-03 20:00
FT
Radnicki Nis
3-0
Mladost Lucani
30-03 00:00
FT
Levski Sofia
2-0
Slavia Sofia
30-03 19:00
FT
Botev Vratsa
3-2
FC Hebar Pazardzhik
30-03 21:30
FT
Lokomotiv Plovdiv
1-2
Ludogorets Razgrad
30-03 00:00
FT
Brno
2-3
Sparta Praha B
30-03 00:00
FT
Vysocina jihlava
1-2
Dukla Prague
30-03 00:00
FT
Opava
1-1
Slavia Kromeriz
30-03 00:00
FT
Marila Pribram
0-1
FK Graffin Vlasim
30-03 16:15
FT
Vyskov
2-2
FK MAS Taborsko
30-03 16:30
FT
1SK Prostejov
2-4
Chrudim
30-03 00:00
FT
SPG Motz/Silz
3-5
SC Imst
30-03 00:40
FT
FC Pinzgau Saalfelden
3-0
FC Wolfurt
30-03 01:00
FT
SC Weiz
2-0
Allerheiligen
30-03 01:00
FT
Wallern
2-1
ASK Klagenfurt
30-03 01:00
FT
WSC Hertha Wels
1-1
Deutschlandsberger SC
30-03 01:00
FT
TUS Bad Gleichenberg
1-6
ASK Voitsberg
30-03 01:00
FT
SC Gleisdorf
3-2
Wolfsberger AC Amateure
30-03 01:00
FT
Andelsbuch
3-1
Neusiedl
30-03 01:00
FT
SC Mannsdorf
1-0
Team Wiener Linien
30-03 01:00
FT
LASK (Youth)
3-0
Vocklamarkt
30-03 01:00
FT
SC Schwaz
0-0
St. Johann
30-03 01:30
FT
1Ardagger
0-2
Wiener SC
30-03 01:30
FT
Kremser
1-3
SV Oberwart
30-03 01:30
FT
1Traiskirchen
0-2
Rapid Vienna (Youth)
30-03 20:00
FT
Kufstein
2-0
RW Rankweil
30-03 21:00
FT
SV Wals-Grunau
1-0
VfB Hohenems
30-03 21:00
FT
1Bischofshofen
1-2
SV Austria Salzburg
30-03 21:00
FT
SR Donaufeld Wien
5-0
Favoritner AC1
30-03 21:30
FT
Union Gurten
1-0
USV St. Anna
30-03 22:00
FT
Wiener Viktoria
1-2
SV Leobendorf
30-03 00:00
FT
WKS Wierzbice
0-1
WIWA Goszcz
30-03 00:00
FT
Ursus Warsaw II
1-1
STF Champion
30-03 00:00
FT
Tammeka Tartu (nữ)
3-2
FC Lootos Polva (nữ)
30-03 00:00
FT
Miedz Legnica II
4-0
KS Luzyce Luban
30-03 01:26
FT
Bron Radom
2-2
Lechia Tomaszow Mazowiecki
30-03 17:00
FT
1GKS Rudki
0-2
AKS Busko Zdroj
30-03 17:00
FT
MKS Trzebinia
2-2
LKS Jawiszowice
30-03 18:00
FT
Orleta Radzyn Podlaski
1-0
Unia Tarnow
30-03 18:00
FT
Wislanie Jaskowice
1-2
Czarni Polaniec
30-03 18:00
FT
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
1-1
Sokol Kleczew
30-03 18:00
FT
Cartusia
2-0
Zawisza Bydgoszcz SA
30-03 18:00
FT
Legia Warszawa B
2-1
Mlawianka Mlawa
30-03 18:00
FT
Olimpia Zambrow
2-2
Swit Nowy Dwor Mazowiecki
30-03 18:00
FT
1Odra Bytom Odrzanski
4-0
Gornik Polkowice
30-03 18:00
FT
Carina Gubin
1-5
GKP Gorzow
30-03 18:00
FT
Karpaty Krosno
0-2
Star Starachowice
30-03 19:00
FT
Rekord Bielsko-Biala
2-1
Karkonosze Jelenia Gora
30-03 19:00
FT
Unia Turza Slaska
0-2
Rakow Czestochowa 2
30-03 19:00
FT
1Avia Swidnik
0-0
Podhale Nowy Targ
30-03 19:00
FT
Chelmianka Chelm
0-2
Swidniczanka Swidnik
30-03 19:00
FT
KS Legionovia Legionowo
1-3
Pogon Grodzisk Mazowiecki
30-03 19:00
FT
Podlasie Biala Podlaska
1-3
Wisloka Debica
30-03 19:00
FT
Flota Swinoujscie
3-0
KS Polonia Sroda Wlkp1
30-03 19:00
FT
LKS Goczalkowice Zdroj
1-2
Slask Wroclaw II
30-03 19:00
FT
Garbarnia Krakow
1-1
Siarka Tarnobrzeg
30-03 19:30
FT
KS Wiazownica
1-3
KS Wieczysta Krakow
30-03 20:00
FT
Wikielec
0-1
LKS Lomza
30-03 20:00
FT
KP Starogard Gdanski
1-1
Stolem Gniewino
30-03 20:00
FT
Sieradz
3-0
Victoria Sulejowek
30-03 21:00
FT
LZS Starowice Dolne
2-2
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
30-03 21:00
FT
Elana Torun
1-0
Gedania Gdansk
30-03 21:00
FT
GKS Belchatow
2-1
Pilica Bialobrzegi
30-03 21:00
FT
Pelikan Lowicz
8-0
Concordia Elblag
30-03 00:00
FT
Apollon Limassol FC
1-0
AE Zakakiou
30-03 00:00
FT
Doxa Katokopias
0-1
Othellos Athienou
30-03 00:00
FT
Banga Gargzdai
0-2
Dziugas Telsiai
30-03 20:00
FT
1Hegelmann Litauen
4-2
FK Panevezys
30-03 00:00
FT
Truro City
3-2
Slough Town
30-03 00:00
FT
Dinamo Batumi
3-2
Torpedo Kutaisi
30-03 00:00
FT
Sweden (nữ) U16
0-1
Japan (nữ) U16
30-03 00:15
FT
France (nữ) U16
1-0
Mexico (nữ) U16
30-03 00:00
FT
Slaven Koprivnica
0-1
ZNK Osijek
30-03 20:50
FT
NK Varteks Varazdin
2-4
HNK Gorica
30-03 00:10
FT
St.Polten
3-1
SKU Amstetten
30-03 00:10
FT
Leoben
0-0
Kapfenberg
30-03 02:30
FT
SV Ried
0-1
Grazer AK
30-03 20:30
FT
FC Dornbirn 1913
4-0
SV Horn
30-03 20:30
FT
Lafnitz
3-0
SC Bregenz
30-03 00:30
FT
Krka
0-0
NK Fuzinar
30-03 00:30
FT
NK Rudar Velenje
3-1
Tolmin
30-03 21:30
FT
Bistrica
1-5
ND Gorica
30-03 21:30
FT
NK Bilje
1-5
NK Brinje Grosuplje
30-03 21:30
FT
Dravinja
0-0
NK Primorje1
30-03 00:30
FT
Inter Milan (nữ)
1-2
Roma CF (nữ)
30-03 18:30
FT
Napoli (nữ)
2-0
Sampdoria (nữ)
30-03 21:00
FT
Juventus (nữ)
4-0
Fiorentina (nữ)
30-03 01:00
FT
Benfica
1-0
GD Chaves
30-03 03:30
FT
Estrela da Amadora
1-2
Sporting CP
30-03 01:00
FT
Silkeborg
6-1
Fredericia
30-03 01:00
FT
Simba Sports Club
0-1
Al Ahly SC
30-03 20:00
FT
TP Mazembe Englebert
0-0
Petro Atletico de Luanda
30-03 01:00
FT
1FK Dubocica
0-1
Macva Sabac
30-03 21:00
FT
FK Graficar Beograd
2-1
Mladost Novi Sad
30-03 21:00
FT
OFK Beograd
1-2
Semendrija 1924
30-03 21:00
FT
Proleter Novi Sad
3-2
FK Vrsac
30-03 21:00
FT
Tekstilac
5-2
FK Radnicki Sremska Mitrovica
30-03 01:00
FT
Vasco da Gama (Youth)
4-2
Madureira U20
30-03 01:00
FT
Deportivo Dongu
0-3
Caja Oblatos CFD
30-03 06:00
FT
Poza Rica
0-2
CD Ayense
30-03 07:10
FT
Estudiantes Tecos
2-0
Cimarrones de Sonora FC II
30-03 07:45
FT
CF Orgullo Reynosa
2-1
Coras De Nayarit
30-03 01:00
FT
1Nautico Hacoaj
2-1
Social Atletico Television1
30-03 01:30
FT
Deportivo Camioneros
3-0
Belgrano Zarate
30-03 01:00
FT
Varbergs GIF FK
3-0
Savedalens IF1
30-03 20:00
FT
Hassleholms IF
0-0
IF Lodde
30-03 20:00
FT
IF Algarna
0-4
Ytterhogdal IK
30-03 01:00
FT
Sao Paulo U20 (nữ)
4-1
Gremio U20 (nữ)
30-03 02:00
FT
JC Futebol Clube U20 (nữ)
0-3
Sport Recife U20 (nữ)
30-03 01:00
FT
Al Wahda(UAE)
3-3
Al Ahli(UAE)
30-03 01:00
FT
1Ittihad Kalba
2-4
Ajman
30-03 01:00
FT
Hercilio Luz U20
0-0
Avai (Youth)
30-03 01:30
FT
Hope International U20
2-1
Atletico Paranaense (Youth)
30-03 18:00
FT
SSA FC U20
0-5
Vitoria Salvador (Youth)
30-03 19:00
FT
Atletico GO (Youth)
2-0
Aparecidense U20
30-03 01:00
FT
Vllaznia Shkoder
1-1
Erzeni
30-03 01:00
FT
KF Tirana
1-2
Teuta Durres
30-03 21:00
FT
KF Laci
1-1
Partizani Tirana1
30-03 01:00
FT
Guillermo Brown
1-1
Talleres Rem de Escalada
30-03 05:05
FT
Agropecuario de Carlos Casares
1-1
Quilmes
30-03 01:00
FT
Tinex Sencur
1-2
Svoboda Peshtera1
30-03 21:00
FT
SD Videm
1-3
Zavrc
30-03 21:00
FT
1NK Podvinci
1-2
NK Brezice
30-03 01:00
FT
Baniyas SC U21
1-1
Emirates Club U21
30-03 01:00
FT
Hatta Dubai U21
4-1
Al-Nasr(KSA) U21
30-03 01:00
FT
VV Kloetinge
2-1
HSV Hoek
30-03 20:30
FT
VV DOVO
3-2
Kampong
30-03 01:00
FT
Boca Juniors (nữ)
4-0
Platense (nữ)
30-03 21:00
FT
Social Atletico Television (nữ)
5-1
Newells Old Boys (nữ)1
30-03 01:30
FT
Neuchatel Xamax
2-1
Schaffhausen
30-03 01:30
FT
1Stade Nyonnais
0-4
FC Sion
30-03 02:15
FT
Bellinzona
5-2
Aarau
30-03 01:30
FT
1Al-Adalh
1-1
Al Taraji
30-03 01:45
FT
Al-Faisaly Harmah
0-3
Al Kholood
30-03 01:45
FT
Al Qaisoma
1-3
Al Safa(KSA)
30-03 02:00
FT
Al-Arabi(KSA)
3-1
Al-Qadasiya
30-03 02:00
FT
Al-Jabalain
1-1
Ohod Medina
30-03 01:30
FT
1Austria Wien
0-0
FC Blau Weiss Linz
30-03 01:30
FT
Chateauroux
1-0
Martigues
30-03 01:30
FT
Cholet So
1-1
Red Star FC 93
30-03 01:30
FT
1Dijon
1-1
Nimes
30-03 01:30
FT
Le Mans
1-0
Epinal1
30-03 01:30
FT
Marignane Gignac
2-0
Versailles 78
30-03 01:30
FT
Al Fahaheel SC
2-5
Al-Qadsia SC
30-03 01:30
FT
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
1-1
CFR Cluj
30-03 20:45
FT
FC Botosani
2-1
CSM Politehnica Iasi
30-03 01:30
FT
Al Shamal
2-1
Al-Ahli Doha
30-03 01:30
FT
Umm Salal
1-2
Muaidar SC
30-03 02:00
FT
Beerschot Wilrijk
1-0
Genk II
30-03 02:00
FT
Club Brugge Ⅱ
0-1
FCV Dender EH
30-03 02:00
FT
1Jeunesse Canach
2-2
Mamer
30-03 02:00
FT
CS Grevenmacher
2-4
Yellow Boys Weiler-La-Tour
30-03 02:00
FT
Emmen
4-2
Jong Ajax (Youth)
30-03 02:00
FT
De Graafschap
2-1
AZ Alkmaar (Youth)
30-03 02:00
FT
Helmond Sport
0-2
Willem II
30-03 02:00
FT
SC Telstar
5-1
FC Utrecht (Youth)
30-03 02:00
FT
VVV Venlo
2-0
FC Oss
30-03 02:00
FT
NAC Breda
1-2
MVV Maastricht
30-03 02:00
FT
Den Bosch
0-3
Dordrecht
30-03 02:00
FT
ADO Den Haag
0-2
Groningen
30-03 02:00
FT
FC Eindhoven
0-3
SC Cambuur
30-03 02:00
FT
Al-Suqoor(KSA)
2-1
Al-Taqdom
30-03 02:00
FT
Al-Nojoom
2-1
Al-Rayyan
30-03 02:00
FT
Al Liwaa
0-2
AL-jeel
30-03 02:00
FT
Al Nairyah
4-1
Afief
30-03 02:00
FT
Al-Shoalah
3-2
Al-Zlfe
30-03 02:00
FT
Al-Taawon
4-0
Al-Hazm
30-03 02:00
FT
1Dhamk
0-1
Al-Khaleej1
30-03 02:00
FT
Al-Akhdoud
1-3
Al Raed
30-03 02:00
FT
Al-Ettifaq
2-2
Al Ahli Jeddah
30-03 02:00
FT
Al Ittihad(KSA)
3-1
Al-Feiha
30-03 02:00
FT
Videoton Puskas Akademia
0-0
Fehervar Videoton
30-03 20:30
FT
Varda SE
1-3
Debrecin VSC
30-03 02:00
FT
St.-Truidense U21
1-3
FC Liege Reserves
30-03 02:00
FT
FK Zeljeznicar
0-1
FK Velez Mostar
30-03 19:30
FT
FK Zvijezda 09
2-3
NK Siroki Brijeg1
30-03 02:00
FT
CA Penarol
0-0
Nacional Montevideo
30-03 02:00
FT
Ferroviaria SP (nữ)
1-0
Cruzeiro MG (nữ)1
30-03 04:00
FT
Atletico Mineiro (nữ)
2-3
Flamengo/RJ (nữ)
30-03 05:00
FT
Santos (nữ)
0-2
Bragantino (nữ)
30-03 05:00
FT
Fluminense RJ (nữ)
0-2
Sao Paulo/SP (nữ)
30-03 07:30
FT
SC Corinthians Paulista (nữ)
3-0
Internacional(nữ)
30-03 02:15
FT
Domzale
3-5
NK Mura 05
30-03 21:00
FT
NK Olimpija Ljubljana
3-2
FC Koper
30-03 02:30
FT
Cambrian Clydach
5-2
Abertillery Bluebirds
30-03 02:30
FT
Racing Genk (nữ)
0-5
Anderlecht (nữ)
30-03 02:30
FT
White Star Bruxelles (nữ)
1-0
Zulte Waregem VV (nữ)
30-03 19:30
FT
KAA Gent Ladies (nữ)
3-4
Oud Heverlee Leuven (nữ)
30-03 02:30
FT
Burgos CF
0-0
RCD Espanyol
30-03 20:00
FT
Valladolid
0-0
Levante
30-03 02:30
FT
AL Salt
2-1
Sahab SC
30-03 02:45
FT
Concord Rangers
1-2
Carshalton Athletic FC
30-03 02:45
FT
Glebe North FC
1-1
Wayside Celtic
30-03 02:45
FT
Glentoran FC
1-3
Linfield FC
30-03 02:45
FT
Bray Wanderers
2-2
Cobh Ramblers
30-03 02:45
FT
Cork City
1-0
Athlone Town
30-03 02:45
FT
Kerry FC
1-1
Wexford (Youth)1
30-03 02:45
FT
Longford Town
1-2
UC Dublin
30-03 02:45
FT
Treaty United
0-1
Finn Harps
30-03 02:45
FT
Derry City
0-1
Galway United
30-03 02:45
FT
Drogheda United
0-0
St. Patricks Athletic
30-03 02:45
FT
Shelbourne
2-1
Dundalk
30-03 02:45
FT
Waterford United
0-1
Sligo Rovers1
30-03 02:45
FT
Shamrock Rovers
3-1
Bohemians
30-03 02:45
FT
Ayr United
2-1
Airdrie United
30-03 02:45
FT
KAA Gent
5-1
Standard Liege
30-03 03:00
FT
Paris FC (nữ)
3-0
Montpellier (nữ)
30-03 19:00
FT
Guingamp (nữ)
3-4
RC Saint Etienne (nữ)
30-03 20:30
FT
Reims (nữ)
3-0
Bordeaux (nữ)
30-03 20:30
FT
Fleury 91 (nữ)
2-2
Lille (nữ)1
30-03 03:00
FT
Zamora Barinas
1-2
Angostura FC
30-03 04:00
FT
1CR Belouizdad
2-0
Olympique Akbou
30-03 04:00
FT
USM Annaba
0-2
CS Constantine
30-03 04:00
FT
ES Mostaganem
1-1
NA Hussein Dey
30-03 21:00
FT
ES Ben Aknoun
1-0
JS Djijel
30-03 21:30
FT
USM Khenchela
1-2
MC Alger
30-03 04:00
FT
Defensa Y Justicia
1-0
Estudiantes La Plata
30-03 04:00
FT
Club Atletico Tigre
1-4
Belgrano
30-03 06:30
FT
1CA Huracan
1-0
River Plate
30-03 04:00
FT
Estudiantes de San Luis
2-1
Atenas
30-03 04:00
FT
Union San Felipe
2-3
Deportes Limache
30-03 04:45
FT
Cruz Azul (nữ)
1-5
Club America (nữ)
30-03 06:00
FT
Queretaro (nữ)
1-1
Club Necaxa (nữ)
30-03 08:06
FT
Leon (nữ)
3-0
Mazatlan FC (nữ)
30-03 05:00
FT
Alianza Petrolera
0-2
Deportes Tolima
30-03 07:30
FT
1Atletico Junior Barranquilla
1-0
La Equidad
30-03 05:00
FT
OCK Olympique de Khouribga
2-1
DHJ Difaa Hassani Jadidi
30-03 05:00
FT
SCCM Chabab Mohamedia
4-1
CAYB Club Athletic Youssoufia
30-03 05:30
FT
ASC Tevragh Zeine
0-0
FC Inter Nouakchott
30-03 07:30
FT
1ASAC Concorde
2-0
Chemal FC
30-03 06:00
FT
North Carolina
2-1
Hartford Athletic
30-03 06:00
FT
Fundacion AIFI
0-2
Maritimo de La Guaira
30-03 06:00
FT
Orlando Pride (nữ)
1-1
Chicago Red Stars (nữ)
30-03 09:10
FT
San Diego Wave (nữ)
1-0
OL Reign Reign (nữ)
30-03 06:00
FT
1Lexington
2-3
Greenville Triumph
30-03 09:00
FT
1Central Valley Fuego
0-3
Forward Madison FC
30-03 06:30
FT
1Cobresal
0-2
Palestino
30-03 07:00
FT
Cusco FC
1-0
Deportivo Union Comercio
30-03 07:00
FT
Macara
1-1
Barcelona SC(ECU)
30-03 07:00
FT
Celaya FC
1-1
Tlaxcala FC
30-03 08:00
FT
Puebla
2-3
Tigres UANL
30-03 09:00
FT
Club America
2-1
Atletico San Luis
30-03 10:10
FT
Mazatlan FC
2-0
Club Tijuana
30-03 08:00
FT
Perez Zeledon
2-1
Santos De Guapiles
30-03 08:30
FT
Miramar Rangers
4-0
Wellington Phoenix Reserve
30-03 09:00
FT
Petone FC
3-2
Stop Out
30-03 09:30
FT
Island Bay United
1-7
Western Suburbs
30-03 09:00
FT
1Launceston City
2-1
South Hobart
30-03 09:00
FT
Uni Hill Eagles FC
2-0
Casey Comets1
30-03 11:00
FT
Northcote City
2-1
Keilor Park SC
30-03 16:00
FT
1Werribee City
1-5
Bentleigh greens
30-03 09:00
FT
Adelaide Raiders SC Reserve
0-3
Adelaide City Reserve
30-03 09:10
FT
Modbury Jets Reserves
0-3
Adelaide Olympic Reserve
30-03 09:15
FT
Cumberland United Reserves
0-1
West Adelaide Reserve
30-03 09:15
FT
Para Hills Reserves
1-4
Croydon Kings Reserve
30-03 09:15
FT
Campbelltown City Reserve
2-0
South Adelaide Reserves
30-03 10:30
FT
Western Strikers Reserves
1-3
Salisbury Utd Reserves
30-03 10:30
FT
Sturt Lions Reserves
10-0
Fulham United FC Reserves
30-03 11:15
FT
White City FK Beograd Reserves
1-5
Adelaide Comets Reserve
30-03 13:00
FT
Adelaide Cobras Reserves
0-4
West Torrens Birkalla B
30-03 10:00
FT
Wellington Phoenix (nữ)
2-0
WS Wanderers (nữ)
30-03 12:00
FT
Brisbane Roar (nữ)
1-2
Canberra United (nữ)
30-03 12:00
FT
Brisbane Roar (nữ)
1-2
Canberra United (nữ)
30-03 11:00
FT
SC Sagamihara
2-1
Kamatamare Sanuki
30-03 11:00
FT
Osaka FC
0-0
Imabari FC
30-03 12:00
FT
AC Nagano Parceiro
3-1
Azul Claro Numazu
30-03 12:00
FT
AC Nagano Parceiro
3-1
Azul Claro Numazu
30-03 14:00
FT
FC Ryukyu
3-1
Kataller Toyama1
30-03 11:00
FT
Ehime FC (nữ)
1-1
Speranza Takatsuki(nữ)
30-03 11:00
FT
AS Harima ALBION (nữ)
0-2
Orca Kamogawa FC (nữ)
30-03 11:00
FT
Shizuoka Sangyo University (nữ)
0-1
NGU Nagoya (nữ)
30-03 11:00
FT
Emerging Athlete Program (nữ)
2-1
Bentleigh Greens (nữ)
30-03 11:00
FT
Calder United SC (nữ)
2-2
Brunswick Juventus (nữ)
30-03 12:00
FT
South Melbourne (nữ)
2-2
Alamein (nữ)
30-03 12:00
FT
South Melbourne (nữ)
2-2
Alamein (nữ)
30-03 13:00
FT
Boroondara Eagles (nữ)
2-4
FC Bulleen Lions (nữ)
30-03 11:00
FT
Ventforet Kofu
0-2
Renofa Yamaguchi
30-03 12:00
FT
Tokushima Vortis
0-1
Thespa Kusatsu
30-03 12:00
FT
Yokohama FC
1-2
Vegalta Sendai
30-03 12:00
FT
Blaublitz Akita
1-0
Ban Di Tesi Iwaki
30-03 12:00
FT
Mito Hollyhock
0-0
Kagoshima United
30-03 12:00
FT
Montedio Yamagata
2-0
Shimizu S-Pulse
30-03 12:00
FT
Oita Trinita
0-0
Fagiano Okayama1
30-03 12:00
FT
Tokushima Vortis
0-1
Thespa Kusatsu
30-03 12:00
FT
Yokohama FC
1-2
Vegalta Sendai
30-03 12:00
FT
Blaublitz Akita
1-0
Ban Di Tesi Iwaki
30-03 12:00
FT
Mito Hollyhock
0-0
Kagoshima United
30-03 12:00
FT
Montedio Yamagata
2-0
Shimizu S-Pulse
30-03 12:00
FT
Oita Trinita
0-0
Fagiano Okayama1
30-03 13:00
FT
Roasso Kumamoto
1-0
JEF United Ichihara Chiba
30-03 14:00
FT
Ehime FC
3-0
Fujieda MYFC
30-03 16:00
FT
Tochigi SC
1-1
V-Varen Nagasaki
30-03 11:00
FT
Honda FC
0-0
Rayluck Shiga
30-03 11:00
FT
Briobecca Urayasu
0-1
Run Mel Aomori
30-03 11:00
FT
Sony Sendai
3-2
FC Tiamo Hirakata
30-03 11:00
FT
Yokogawa Musashino
2-0
Criacao Shinjuku
30-03 11:00
FT
Tochigi City
2-3
Kochi United
30-03 11:00
FT
Jungnang Chorus Mustang FC
2-0
Chungju Citizen
30-03 12:00
FT
1Geoje Citizen
3-2
Pyeongchang FC
30-03 12:00
FT
Seoul United
2-1
Jeonju Citizen FC
30-03 12:00
FT
1Geoje Citizen
3-2
Pyeongchang FC
30-03 12:00
FT
Seoul United
2-1
Jeonju Citizen FC
30-03 11:15
FT
South Coast Flame FC
2-2
Central Coast United FC
30-03 13:00
FT
Sydney University
1-5
Camden Tigers SC
30-03 13:00
FT
Gladesville Ryde Magic
0-5
PCYC Parramatta Eagles
30-03 15:00
FT
Inner West Hawks
2-3
Mounties Wanderers
30-03 15:00
FT
Hearst Neville
1-3
Hawkesbury City SC
30-03 15:10
FT
Prospect United Soccer Club
3-1
Western Rage
30-03 11:30
FT
1Campbelltown City SC
1-1
Adelaide Panthers
30-03 11:30
FT
Modbury Jets
3-1
Adelaide Olympic1
30-03 11:30
FT
1Para Hills Knlghts SC
0-4
Croydon Kings
30-03 13:30
FT
1White City Woodville
1-0
Adelaide Comets FC
30-03 11:40
FT
Diego Juniors FCA
2-0
Parshuramians SC
30-03 13:50
FT
Thundercats SC
1-1
Indrayani SC
30-03 16:00
FT
Greenbox Chetak FC
1-8
AIYFA Sky Hawks
30-03 12:00
FT
Jeonbuk Hyundai Motors
2-2
Ulsan Hyundai FC
30-03 12:00
FT
1Incheon United
2-0
Daejeon Citizen
30-03 12:00
FT
Jeonbuk Hyundai Motors
2-2
Ulsan Hyundai FC
30-03 12:00
FT
1Incheon United
2-0
Daejeon Citizen
30-03 14:30
FT
Jeju United
0-2
Pohang Steelers
30-03 14:30
FT
Suwon FC
1-4
Gimcheon Sangmu FC
30-03 12:00
FT
Stirling Macedonia U20
1-1
Bayswater U20
30-03 12:00
FT
Balcatta U20
1-4
Perth Glory FC U20
30-03 12:00
FT
Armadale SC U20
1-4
Perth RedStar FC U20
30-03 12:00
FT
Western Knights U20
3-0
FloreatAthena U20
30-03 12:00
FT
Olympic Kingsway U20
5-3
Fremantle City U20
30-03 12:00
FT
Pires U20
4-1
Inglewood United U20
30-03 12:00
FT
Stirling Macedonia U20
1-1
Bayswater U20
30-03 12:00
FT
Balcatta U20
1-4
Perth Glory FC U20
30-03 12:00
FT
Armadale SC U20
1-4
Perth RedStar FC U20
30-03 12:00
FT
Western Knights U20
3-0
FloreatAthena U20
30-03 12:00
FT
Olympic Kingsway U20
5-3
Fremantle City U20
30-03 12:00
FT
Pires U20
4-1
Inglewood United U20
30-03 12:00
FT
UWA-Nedlands FC Reserves
1-2
Joondalup Utd Reserves
30-03 12:00
FT
Gwelup Croatia SC Reserves
4-1
Gosnells City Reserves
30-03 12:00
FT
Kingsley Westside Reserves
3-2
Subiaco AFC Reserves
30-03 12:00
FT
UWA-Nedlands FC Reserves
1-2
Joondalup Utd Reserves
30-03 12:00
FT
Gwelup Croatia SC Reserves
4-1
Gosnells City Reserves
30-03 12:00
FT
Kingsley Westside Reserves
3-2
Subiaco AFC Reserves
30-03 12:00
FT
Daegu FC II
2-3
Gimhae City
30-03 12:00
FT
Changwon City
1-2
Paju Citizen FC
30-03 12:00
FT
Daegu FC II
2-3
Gimhae City
30-03 12:00
FT
Changwon City
1-2
Paju Citizen FC
30-03 13:00
FT
Daejeon Korail
3-1
Hwaseong FC
30-03 13:00
FT
Mokpo City
1-0
Ulsan Citizens
30-03 12:00
FT
Royal Jaipur
3-1
Champion Maker Club Ajmer
30-03 12:00
FT
Royal Jaipur
3-1
Champion Maker Club Ajmer
30-03 17:30
FT
Jaipur Elite
1-1
Aviva Sports Foundation
30-03 12:00
FT
Chungnam Asan
4-1
Chungbuk Cheongju1
30-03 12:00
FT
Chungnam Asan
4-1
Chungbuk Cheongju1
30-03 14:30
FT
Seongnam FC
2-1
Gimpo FC
30-03 14:30
FT
Seoul E-Land FC
1-2
FC Anyang
30-03 12:00
FT
Yenisey Krasnoyarsk
4-1
Khimki
30-03 12:00
FT
Yenisey Krasnoyarsk
4-1
Khimki
30-03 16:00
FT
FC Ufa
2-0
Veles
30-03 17:00
FT
Sibir-M Novosibirsk
2-0
FC Murom
30-03 18:00
FT
Irtysh 1946 Omsk
1-1
Torpedo Miass
30-03 18:00
FT
SKA Khabarovsk
3-1
Sokol
30-03 18:30
FT
Spartak Kostroma
0-2
Volga Ulyanovsk
30-03 19:00
FT
1Avangard
1-0
Dinamo Briansk
30-03 19:00
FT
Rotor Volgograd
3-0
Metallurg Lipetsk
30-03 19:00
FT
Khimik Dzerzhinsk
0-0
Tekstilshchik Ivanovo
30-03 20:00
FT
Mashuk-KMV
0-1
FK Kaluga
30-03 20:00
FT
Arsenal Tula
0-0
Tyumen
30-03 20:00
FT
1Shinnik Yaroslavl
0-0
FK Leningradets
30-03 20:00
FT
FK Krasnodar 2
0-0
Rodina Moskva II
30-03 20:00
FT
Torpedo Moscow
1-0
KAMAZ Naberezhnye Chelny1
30-03 21:00
FT
FK Chayka Pesch
1-1
Chelyabinsk
30-03 12:30
FT
Sutherland Sharks
0-7
A.P.I.A. Leichhardt Tigers
30-03 13:00
FT
Sydney Olympic
4-3
Wollongong Wolves
30-03 15:00
FT
Marconi Stallions
2-0
Central Coast Mariners (Youth)
30-03 15:10
FT
Hills Brumbies
2-1
Manly United
30-03 15:30
FT
Western Sydney Wanderers AM
4-2
St George Saints
30-03 13:00
FT
1Hills Brumbies U20
0-6
Manly United U20
30-03 13:00
FT
Macarthur Rams U20
1-2
Bonnyrigg White Eagles U20
30-03 13:00
FT
SD Raiders U20
3-1
UNSW FC U20
30-03 13:00
FT
Inter Lions U20
1-2
Dunbar Rovers FC U201
30-03 14:40
FT
Sutherland Sharks U20
0-1
APIA Leichhardt Tigers U20
30-03 15:10
FT
Sydney Olympic U20
5-2
Wollongong Wolves U20
30-03 13:00
FT
Sturt Lions
0-1
Fulham United FC
30-03 13:00
FT
Western Strikers SC
2-1
Salisbury United
30-03 15:30
FT
Adelaide Cobras FC
1-2
West Torrens Birkalla
30-03 13:00
FT
NTV Beleza (nữ)
3-0
Vegalta Sendai (nữ)
30-03 15:30
FT
Nojima Stella (nữ)
0-1
Albirex Niigata (nữ)
30-03 13:20
FT
Bulls Academy
6-1
Canterbury Bankstown FC
30-03 15:00
FT
SD Raiders FC
0-0
University NSW
30-03 15:00
FT
Macarthur Rams
1-3
Bonnyrigg White Eagles1
30-03 15:10
FT
1Inter Lions
3-1
Dunbar Rovers FC
30-03 13:30
FT
Melbourne City
0-0
Newcastle Jets
30-03 15:45
FT
Sydney FC
2-0
Central Coast Mariners
30-03 14:00
FT
Armadale SC
1-1
Perth RedStar
30-03 14:00
FT
Balcatta FC
2-2
Perth Glory (Youth)
30-03 14:00
FT
Olympic Kingsway SC
2-0
Fremantle City
30-03 14:00
FT
Stirling Macedonia
0-2
Bayswater City
30-03 14:00
FT
Western Knights
4-2
Floreat Athena
30-03 14:00
FT
Uganda Martyrs (nữ)
2-1
Lady Doves FC (nữ)
30-03 14:10
FT
Asubo Gafford (nữ)
2-3
Wakiso Hills (nữ)
30-03 14:00
FT
1UWA-Nedlands FC
6-1
Joondalup United
30-03 14:00
FT
Kingsley Westside
1-4
Subiaco AFC
30-03 14:00
FT
Rocking ham City
1-2
Murdoch Uni Melville
30-03 14:00
FT
Willip
2-3
Gosnells City
30-03 14:00
FT
Cockburn City
0-4
Mandurah City
30-03 14:00
FT
Sorrento F.C.
0-0
Dianella White Eagles
30-03 14:00
FT
Cheng Fung
3-1
CD Monte Carlo
30-03 16:20
FT
Benfica de Macau
0-2
Chao Pak Kei
30-03 14:00
FT
Hainan Qiongzhong (nữ)
1-1
Hangzhou YinHang (nữ)
30-03 14:00
FT
Wuhan Jianghan (nữ)
1-1
Henan Wanxianshan (nữ)
30-03 14:00
FT
Hong Kong U23
1-3
Sham Shui Po
30-03 17:00
FT
Tai Chung FC
1-4
Kitchee
30-03 14:30
FT
Dalian Zhixing
1-0
Heilongjiang Lava Spring
30-03 14:30
FT
Shanghai Jiading Huilong
0-0
Yanbian Longding
30-03 18:30
FT
Chongqing Tonglianglong
4-0
Jiangxi Liansheng FC1
30-03 18:30
FT
Guangzhou Evergrande
0-5
Yunnan Yukun
30-03 14:30
FT
Hubei Istar
2-0
Langfang City of Glory1
30-03 14:30
FT
Ganzhou Ruishi
1-0
Guangxi Hengchen
30-03 14:30
FT
Shandong Taishan B
1-2
Dalian Kuncheng
30-03 14:30
FT
Xi an Ronghai
0-5
ShaanXi Union
30-03 18:30
FT
Guangxi Lanhang
1-2
Guangzhou Shadow Leopard
30-03 14:30
FT
Wuhan Three Towns
0-1
Beijing Guoan
30-03 18:00
FT
Chengdu Rongcheng FC
1-0
Nantong Zhiyun
30-03 18:35
FT
Qingdao Youth Island
1-0
Qingdao Manatee
30-03 19:00
FT
Shanghai Port
3-1
Henan Football Club
30-03 15:00
FT
Sivasspor U19
2-1
Fenerbahce U19
30-03 16:00
FT
Eyupspor U19
1-0
Konyaspor U19
30-03 16:00
FT
Pendikspor U19
4-1
Adanaspor U19
30-03 16:00
FT
Boluspor U19
2-0
Alanyaspor U191
30-03 16:00
FT
Ankaraspor U19
1-2
Galatasaray U19
30-03 16:00
FT
Manisa Belediyespor U19
1-2
Goztepe U191
30-03 16:00
FT
Yeni Malatyaspor U19
1-0
Gazisehir Gaziantep FK U19
30-03 16:00
FT
Keciorengucu U19
3-1
Denizlispor U19
30-03 16:00
FT
Adana Demirspor U19
1-3
Kasimpasa U19
30-03 17:00
FT
Istanbulspor U19
2-3
Samsunspor U19
30-03 18:00
FT
Ankaragucu U19
2-2
Kayserispor U19
30-03 18:00
FT
Eskisehirspor U19
1-1
Bandirmaspor U19
30-03 18:30
FT
Fatih Karagumruk U19
1-2
Bursaspor U19
30-03 15:00
FT
Royal AM Reserves
0-0
Golden Arrows Reserves
30-03 15:00
FT
Supersport United Reserves
1-0
Cape Town City FC Reserves
30-03 15:00
FT
Moroka Swallows Reserves
2-3
Polokwane City Reserves1
30-03 17:00
FT
Sekhukhune United Reserves
0-0
Orlando Pirates Reserves
30-03 15:00
FT
Zvezda 2005 (nữ)
1-0
Chertanovo Moscow (nữ)
30-03 15:45
FT
Yenisey Krasnoyarsk (nữ)
0-5
CSKA Moscow (nữ)
30-03 17:00
FT
Lokomotiv Moscow (nữ)
2-0
Krasnodar FK (nữ)
30-03 15:15
FT
Bayanzurkh Sporting Ilch
1-3
FC Ulaanbaatar
30-03 18:15
FT
SP Falcons
2-1
Tuv Buganuud
30-03 15:30
FT
Hapoel Haifa U19
0-3
Maccabi Petach Tikva U19
30-03 16:00
FT
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
0-1
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
30-03 16:00
FT
Hapoel Beer Sheva U19
1-2
Hapoel Hadera U191
30-03 16:10
FT
Ashdod MS U19
0-4
Hapoel Kfar Saba U19
30-03 16:10
FT
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
1-0
Hapoel Raanana Roei U191
30-03 16:20
FT
Maccabi Tel Aviv Shachar U19
5-3
Hapoel Kiryat Shmona U19
30-03 16:45
FT
1Hapoel Tel Aviv U19
1-2
Maccabi Netanya U19
30-03 15:30
FT
Real Kashmir
3-0
Neroca FC
30-03 20:00
FT
Mohammedan SC
1-1
Inter Kashi
30-03 15:45
FT
Brothers Union
1-7
Bashundhara Kings
30-03 16:15
FT
Rahmatganj MFS
0-3
Abahani Limited
30-03 15:45
FT
Kirivong Sok Sen Chey
4-2
ISI Dangkor Senchey FC
30-03 18:00
FT
Boeung Ket
1-0
Nagaworld FC
30-03 16:00
FT
Bungoma Superstars
2-2
Sofapaka FC
30-03 16:00
FT
Bidco United
1-3
KCB SC
30-03 19:00
FT
Kenya Police FC
3-1
Coastal Heroes
30-03 19:00
FT
Kakamega Homeboyz
1-0
Tusker
30-03 16:00
FT
FCM Targu Mures (nữ)
0-5
Gloria 2018 Bistrita Nasaud (nữ)
30-03 17:00
FT
FK Csikszereda Miercurea Ciuc (nữ)
2-0
ASU Politehnica Timisoara (nữ)
30-03 19:00
FT
Farul Constanta (nữ)
1-0
Olimpia Cluj (nữ)
30-03 16:00
FT
Fatih Vatan Spor (nữ)
0-1
KDZ Ereglispor (nữ)
30-03 16:00
FT
Galatasaray SK (nữ)
2-1
Hakkarigucu SK (nữ)
30-03 16:00
FT
Trabzonspor (nữ)
2-1
Atasehir Belediyesi (nữ)
30-03 16:00
FT
Amedspor (nữ)
4-1
Adana Idmanyurduspor (nữ)
30-03 17:00
FT
Besiktas (nữ)
4-2
Fenerbahce SK (nữ)
30-03 18:00
FT
Pendik Camlikspor (nữ)
0-2
Fomget Genclik (nữ)
30-03 18:10
FT
Fatih Karagumruk (nữ)
6-1
1207 Antalya Muratpasa (nữ)
30-03 19:00
FT
Gaziantep Asya Spor (nữ)
2-3
ALG Spor (nữ)
30-03 16:00
FT
FC Shakhtyor Karagandy
0-2
Turan Turkistan
30-03 18:30
FT
FK Atyrau
0-1
FC Zhetysu Taldykorgan
30-03 16:00
FT
FK Paldin Plovdiv (nữ)
3-0
FK Etar Veliko Tarnovo (nữ)
30-03 18:30
FT
Pirin Blagoevgrad (nữ)
1-1
Enko Plovdiv (nữ)
30-03 16:00
FT
Banik Ostrava U19
0-3
Viktoria Plzen U19
30-03 17:00
FT
Frydek-Mistek U19
0-2
Slovacko U19
30-03 19:00
FT
Slavia Praha U19
1-1
Sigma Olomouc U191
30-03 19:30
FT
Sparta Praha U19
1-0
MFK Karvina U19
30-03 16:00
FT
CS Glogovat 2013
4-0
National Sebis
30-03 16:10
FT
CSO Teleajenul Valeni de Munte
1-0
CSC Avantul Maneciu
30-03 16:00
FT
North Bangkok College
4-2
Ang Thong FC
30-03 18:00
FT
Bangkok FC
2-2
Songkhla FC
30-03 18:00
FT
Phattalung FC
3-1
Pathum Thani United
30-03 16:00
FT
1Dong Thap
1-0
Phú Thọ
30-03 17:00
FT
Đồng Nai 2
0-1
SHB Đà Nẵng
30-03 18:00
FT
Phố Hiến
2-1
Phù Đổng
30-03 16:00
FT
Alexandria
3-1
ACS Dumbravita
30-03 16:00
FT
Tunari
2-3
Chindia Targoviste
30-03 16:00
FT
FC Unirea 2004 Slobozia
1-0
CS Mioveni1
30-03 16:00
FT
Ceahlaul Piatra Neamt
1-2
Metaloglobus
30-03 16:00
FT
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu
0-2
CSA Steaua Bucuresti
30-03 16:00
FT
Concordia Chiajna
1-0
Progresul Spartac
30-03 16:00
FT
Scolar Resita
1-1
Unirea Dej
30-03 16:15
FT
Havlickuv Brod
1-1
Vrchovina
30-03 16:15
FT
Aritma Praha
1-1
Jiskra Domazlice B1
30-03 16:15
FT
Opava II
0-0
Unie Hlubina
30-03 16:15
FT
MSK Breclav
4-1
AFC Humpolec1
30-03 16:15
FT
FK OEZ Letohrad
0-2
SK Vysoke Myto
30-03 16:30
FT
FC Slavia HK
1-2
Benatky Nad Jizerou
30-03 16:30
FT
Komarov
4-2
FK Jindrichuv Hradec1
30-03 16:30
FT
SK Kosmonosy
1-2
Benesov
30-03 21:00
FT
Vitkovice
2-0
Bohumin1
30-03 21:00
FT
FK Nove Sady
3-2
Kozlovice
30-03 21:00
FT
TJ Dalnice Sperice
1-0
Stara Rise1
30-03 16:20
FT
Perth SC (nữ)
2-0
Fremantle City FC (nữ)1
30-03 16:30
FT
TJ Karlovy Vary-Dvory
2-2
Karlovy Vary B1
30-03 16:30
FT
TJ Sokol Pohorelice
2-1
Tatran Rousinov
30-03 20:30
FT
Viktoria Marianske Lazne B
2-3
SK Touzim
30-03 21:00
FT
TJ Osvetimany
3-0
SK Borsice1
30-03 16:30
FT
CSM Slatina
0-1
Arges
30-03 19:00
FT
Grorud
3-0
Follo
30-03 19:00
FT
Orebro Soder (nữ)
0-0
AIK Solna (nữ)
30-03 19:00
FT
Strommen
4-1
Ullensaker/Kisa IL
30-03 19:45
FT
SJK Seinajoen
2-0
FC Haka
30-03 20:00
FT
Lahti
2-2
Gnistan Helsinki
30-03 20:00
FT
Jerv
2-2
Flekkeroy IL
30-03 20:00
FT
Sprint-Jeloy
0-6
Eik-Tonsberg
30-03 21:00
FT
IK Uppsala (nữ)
1-3
Djurgardens (nữ)
30-03 16:30
FT
Nongthymai SC
0-5
Ryntih SC
30-03 16:30
FT
Dordoi-Dynamo Naryn
0-0
FC Talant
30-03 20:30
FT
FC Ilbirs
1-1
FK Alga Bishkek
30-03 16:30
FT
Dempo
4-1
Maharashtra Oranje FC
30-03 17:30
FT
Sudeva Delhi
1-0
Sporting Clube de Goa
30-03 16:45
FT
1Inter Milan U20
0-1
Lecce U201
30-03 19:00
FT
Sassuolo U20
2-2
Cagliari U19
30-03 19:00
FT
Empoli U20
2-2
Torino U20
30-03 21:00
FT
Fiorentina U20
1-4
Atalanta U20
30-03 21:00
FT
Frosinone U20
0-0
Bologna U20
30-03 17:00
FT
1Pescara Youth
1-1
Cesena U20
30-03 17:00
FT
Crotone U19
0-3
Benevento (Youth)
30-03 17:00
FT
Perugia Youth
3-2
Virtus Entella U20
30-03 17:45
FT
Alessandria Youth
1-2
Reggiana U20
30-03 19:30
FT
Palermo U20
0-1
Napoli Youth
30-03 20:30
FT
Parma U20
2-5
US Cremonese U20
30-03 20:30
FT
Renate U19
0-1
Como U20
30-03 20:30
FT
Spezia U20
3-0
Pisa U19
30-03 20:30
FT
Ascoli Youth
4-0
Ternana u20
30-03 20:30
FT
FeralpiSalo Youth
0-2
FC Sudtirol Youth
30-03 20:30
FT
Padova U19
1-1
Venezia F.C. Youth
30-03 21:00
FT
Bari U19
1-2
Cosenza Calcio Youth
30-03 17:00
FT
Hamburger SV (nữ)
2-0
TSG 1899 Hoffenheim II (nữ)
30-03 17:00
FT
Buducnost Podgorica (nữ)
4-3
Ekonomist (nữ)
30-03 17:00
FT
Odra Opole Youth
2-4
Korona Kielce U19
30-03 18:00
FT
Widzew lodz (Youth)
1-4
Gornik Zabrze (Youth)
30-03 17:00
FT
Dyussh Polesgu (nữ)
3-1
FC Gomel (nữ)
30-03 20:00
FT
Dinamo Brest (nữ)
1-2
Dnepr Mogilev (nữ)
30-03 17:00
FT
Novara U19
4-0
San Marino Academy U19
30-03 19:30
FT
Palermo U19
0-1
Napoli U19
30-03 20:30
FT
Virtus Francavilla U19
1-3
Vis Pesaro U19
30-03 20:30
FT
AC Feralpisalo U19
0-2
SudTirol U19
30-03 20:30
FT
Rimini U19
4-0
Pro Sesto U19
30-03 21:00
FT
Latina U19
2-2
Juve Stabia U19
30-03 17:00
FT
Hoàng Anh Gia Lai
1-1
Khatoco Khánh Hòa
30-03 18:00
FT
Sông Lam Nghệ An
0-0
Hải Phòng FC
30-03 19:15
FT
Viettel FC
3-2
Quảng Nam FC1
30-03 17:00
FT
LPS Cluj-Napoca U19
0-4
LPS Satu Mare U19
30-03 17:00
FT
Academia Gica Popescu U19
1-3
CSJ Stiinta U Craiova U19
30-03 17:00
FT
FC Trostianets
0-1
Skala 1911 Stryi
30-03 17:00
FT
Khust City
4-2
Hirnyk-Sport
30-03 17:30
FT
SC Poltava
0-0
FK Epitsentr Dunayivtsi
30-03 18:00
FT
Nyva Ternopil
1-4
Dinaz Vyshgorod
30-03 18:30
FT
FC Bukovyna chernivtsi
4-0
FC Chernigiv1
30-03 19:00
FT
FC Inhulets Petrove
0-0
FK Nyva Buzova
30-03 17:00
FT
MFK Topolcany (nữ)
1-1
SKF Zilina (nữ)
30-03 17:00
FT
Ugyen Academy
2-1
Phuentsholing Heroes FC
30-03 17:00
FT
Vojvodina U19
8-0
FK Brodarac U19
30-03 17:00
FT
1Iraklis 1908 FC U19
1-3
Makedonikos U19
30-03 17:15
FT
Ilioupoli U19
2-1
Kalamata U19
30-03 20:00
FT
Egaleo U19
2-0
AO Giouchtas U19
30-03 17:10
FT
Kolos Kovalivka U21
1-0
Dnipro-1 U21
30-03 18:00
FT
Zorya U21
1-4
Metalist 1925 Kharkiv(U21)
30-03 17:30
FT
Pattaya Discovery United FC
0-0
Chainat FC
30-03 18:00
FT
Chiangmai FC
0-4
Ayutthaya United
30-03 18:00
FT
Krabi FC
2-5
Nong Bua Lamphu
30-03 18:30
FT
Nakhon Ratchasima
2-2
JL Chiangmai United FC
30-03 19:00
FT
Kasetsart FC
0-2
Rayong FC
30-03 17:30
FT
Tallinna JK Legion
1-1
Tartu JK Maag Tammeka B1
30-03 20:00
FT
FC Kuressaare II
1-0
Viljandi Tulevik
30-03 17:30
FT
Osasuna (nữ)
2-2
Cacereno (nữ)
30-03 18:30
FT
CD Alaves (nữ)
0-0
RCD Espanyol (nữ)
30-03 19:00
FT
Atletico Madrid B (nữ)
3-2
Athletic Bilbao B (nữ)
30-03 17:30
FT
Parnu JK Vaprus
1-2
Nomme JK Kalju
30-03 19:30
FT
1Trans Narva
2-0
FC Nomme United
30-03 17:50
FT
Diosgyor VTK U19
2-2
Ujpesti TE U19
30-03 21:00
FT
III.Keruleti TVE U19
0-0
Kisvarda FC U19
30-03 18:00
FT
IFK Stocksund
6-0
Friska Viljor FC
30-03 19:00
FT
Eskilsminne IF
0-0
Tvaakers IF1
30-03 19:00
FT
Orebro Syrianska IF
1-1
FC Stockholm Internazionale
30-03 18:00
FT
1Obolon Kiev
0-3
FC Shakhtar Donetsk
30-03 20:30
FT
Polissya Zhytomyr
1-4
Chernomorets Odessa
30-03 18:00
FT
Radunia Stezyca
3-2
Skra Czestochowa
30-03 18:00
FT
OKS Stomil Olsztyn
3-0
Hutnik Krakow
30-03 19:00
FT
Zaglebie Lubin B
1-2
Olimpia Grudziadz
30-03 20:30
FT
Chojniczanka Chojnice
0-1
KP Calisia Kalisz
30-03 21:00
FT
Pogon Siedlce
2-0
Lech II Poznan
30-03 18:00
FT
1Uthai Thani Forest
2-2
Prachuap Khiri Khan
30-03 18:30
FT
Lamphun Warrior
2-2
Port FC
30-03 19:00
FT
Sukhothai
1-0
Ratchaburi FC
30-03 20:00
FT
Trat FC
2-1
BG Pathum United
30-03 18:00
FT
Krylya Sovetov
1-1
Zenit St. Petersburg
30-03 20:30
FT
FK Sochi
2-2
CSKA Moscow
30-03 21:30
FT
Baltika Kaliningrad
2-0
FK Nizhny Novgorod1
30-03 18:00
FT
Atzeneta UE
2-1
CD Roda
30-03 18:00
FT
Atletico Malagueno
3-0
Malaga City
30-03 18:00
FT
Real Jaen CF
7-0
Atletico Melilla
30-03 19:10
FT
CD Buzanada
0-0
CF San Bartolome
30-03 18:00
FT
Garr and Ava
0-0
FK Tauras Taurage1
30-03 20:00
FT
1Atomsfera Mazeikiai
1-2
FK Riteriai
30-03 20:00
FT
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija
3-2
Babrungas
30-03 20:00
FT
1Ekranas Panevezys
1-1
FK Minija
30-03 18:00
FT
Spartak Nalchik
2-2
Stavropolye-2009
30-03 18:00
FT
FK Astrakhan
3-0
Nart Cherkessk
30-03 18:00
FT
FK Biolog
2-2
FK Pobeda Junior1
30-03 19:00
FT
Alania-d Vladikavkaz
3-5
FK Forte Taganrog
30-03 20:00
FT
Druzhba Maykop
2-1
FK Rostov-21
30-03 18:00
FT
FC Altyn Asyr
2-1
Nebitchi
30-03 19:00
FT
Arkadag FK
4-1
FC Ahal
30-03 18:00
FT
Beira Mar
1-3
Vila Mea
30-03 18:00
FT
Marinhense
3-1
GD Fontinhas
30-03 18:00
FT
Uniao Leiria
1-1
Nacional da Madeira
30-03 21:00
FT
1Maritimo
0-0
Leixoes
30-03 18:00
FT
Naftan Novopolock
0-0
BATE Borisov
30-03 20:00
FT
FK Vitebsk
2-3
Slavia Mozyr
30-03 18:00
FT
Alashkert
2-1
Ararat Yerevan
30-03 18:00
FT
FC Viktoria Plzen (nữ)
4-0
Horni Herspice (nữ)1
30-03 19:00
FT
Banik Ostrava (nữ)
0-2
Slovan Liberec (nữ)
30-03 20:00
FT
Slavia Praha (nữ)
10-0
Pardubice (nữ)
30-03 18:00
FT
Sevilla FC (nữ)
4-2
Real Sociedad (nữ)
30-03 20:00
FT
Real Betis (nữ)
0-0
Eibar (nữ)
30-03 18:00
FT
Braga U19
2-1
FC Porto U19
30-03 18:30
FT
Bengaluru
0-0
Odisha FC
30-03 21:00
FT
Jamshedpur FC
1-1
Kerala Blasters FC
30-03 18:30
FT
BrondbyU19
0-3
Odense BK U19
30-03 20:00
FT
Lyngby Fodbold Club U19
0-2
Aarhus AGF U19
30-03 18:30
FT
Rakow Czestochowa
1-1
Ruch Chorzow
30-03 21:00
FT
Jagiellonia Bialystok
6-0
LKS Lodz1
30-03 18:30
FT
AGSM Verona (nữ)
2-2
Ternana W
30-03 20:30
FT
Tavagnacco (nữ)
1-6
Chievo (nữ)
30-03 20:30
FT
ASD Res Roma (nữ)
5-2
Ravenna (nữ)
30-03 20:30
FT
Parma s (nữ)
2-1
SSD ACF Calcio Arezzo (nữ)
30-03 18:40
FT
Resovia Rzeszow
2-3
Gornik Leczna1
30-03 21:00
FT
Miedz Legnica
0-1
Arka Gdynia
30-03 19:00
FT
1AS Fortuna Mfou (nữ)
0-2
AS Awa FF (nữ)
30-03 19:00
FT
Lekie Filles FC (nữ)
3-1
Dja Sports (nữ)
30-03 19:00
FT
Ita Mbong (nữ)
1-1
Eding Sport (nữ)1
30-03 19:50
FT
Louves Minproff (nữ)
0-1
Caiman Douala (nữ)
30-03 21:50
FT
Amazone FAP (nữ)
2-0
Authentic de Douala (nữ)
30-03 19:00
FT
Berliner AK 07
1-2
VSG Altglienicke
30-03 19:00
FT
Hansa Rostock II
1-3
Carl Zeiss Jena
30-03 20:00
FT
SV Lippstadt
0-1
Wuppertaler
30-03 20:00
FT
SSVg Velbert
1-1
Monchengladbach AM.
30-03 20:00
FT
1Te Cu Kukuh Atta Seip
0-4
Wacker Burghausen
30-03 20:00
FT
TSG Hoffenheim (Youth)
5-0
Stuttgarter Kickers
30-03 20:00
FT
DJK Vilzing
1-2
SpVgg Ansbach
30-03 20:00
FT
TSV Schott Mainz
1-2
FSV Mainz 05 (Youth)
30-03 20:00
FT
Wurzburger Kickers
4-0
Eintracht Bamberg
30-03 20:00
FT
2VfB Stuttgart II
0-1
Kickers Offenbach
30-03 20:00
FT
SpVgg Bayreuth
0-2
TSV Buchbach
30-03 20:00
FT
Wiedenbruck
1-3
Schalke 04 (Youth)
30-03 20:00
FT
FC Augsburg II
2-2
FV Illertissen
30-03 20:00
FT
Bahlinger
1-1
Hessen Kassel
30-03 20:00
FT
FC Memmingen
0-1
TSV Aubstadt
30-03 20:00
FT
Alemannia Aachen
1-0
Fortuna Koln
30-03 20:00
FT
Eintracht Frankfurt (Youth)
1-0
Vfr Aalen
30-03 20:00
FT
Nurnberg (Youth)
1-2
Greuther Furth (Youth)
30-03 20:00
FT
1Fortuna Dusseldorf (Youth)
4-2
Rot-Weiss Ahlen
30-03 20:00
FT
Freiberg
4-0
TSG Balingen
30-03 20:00
FT
Gutersloh
1-0
Bocholt FC
30-03 20:00
FT
SV Schalding Heining
2-1
Viktoria Aschaffenburg
30-03 19:00
FT
St. Polten (nữ)
0-0
First Vienna (nữ)
30-03 19:00
FT
Vorderland (nữ)
1-2
Austria Wien (nữ)
30-03 19:00
FT
Iraklis
1-1
Kozani F.S.
30-03 19:00
FT
AEK Athens B
3-3
AEL Larisa
30-03 21:00
FT
Olympiakos Piraeus B
5-0
Panahaiki-2005
30-03 21:00
FT
PAOK Saloniki B
2-1
Aiolikos1
30-03 21:00
FT
Panathinaikos B
0-1
Diagoras
30-03 21:00
FT
Anagenisi Karditsa
0-1
Kambaniakos
30-03 21:00
FT
AO Giouchtas
0-2
Egaleo Athens
30-03 21:00
FT
Levadiakos
2-0
Niki Volou
30-03 19:00
FT
GIF Sundsvall
1-0
Ostersunds FK
30-03 21:00
FT
Orgryte
1-2
Utsiktens BK
30-03 19:00
FT
KSV Vatan Sport Bremen
1-3
FC Oberneuland
30-03 19:00
FT
Tus Dassendorf
3-1
FC Alsterbruder
30-03 19:30
FT
1Grimma
0-3
VfB Auerbach
30-03 20:00
FT
TSV Dachau 1865
0-4
SV Kirchanschoring
30-03 20:00
FT
Türkspor Augsburg
2-0
TSV Rain Am Lech1
30-03 20:00
FT
Pforzheim
2-0
FC Denzlingen1
30-03 20:00
FT
Hallen
1-1
Germania Halberstadt
30-03 21:00
FT
VfB Marburg
1-1
Steinbach
30-03 21:00
FT
SV Ramlingen Ehlershausen
1-2
VfL Oldenburg
30-03 21:00
FT
Wattenscheid 09
0-1
SC Preussen Munster II1
30-03 21:30
FT
FV Dudenhofen
1-1
Wadegesi Heim
30-03 19:00
FT
Eintracht Braunschweig
5-0
SV Elversberg
30-03 19:00
FT
Holstein Kiel
2-0
Hansa Rostock
30-03 19:00
FT
Kaiserslautern
1-3
Fortuna Dusseldorf
30-03 19:00
FT
Al futowa
3-1
Al-Horiyah
30-03 19:00
FT
Al-Karamah
4-0
Al-Taleiah
30-03 19:10
FT
Jableh SC
2-0
Al-Jaish Damascus
30-03 19:00
FT
Kisumu All Stars
2-0
Nairobi United
30-03 19:00
FT
Vaidepenas Futsal
3-3
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
30-03 19:00
FT
Prishtina
0-0
KF Ballkani
30-03 21:00
FT
Malisheva
1-1
KF Drita Gjilan
30-03 19:00
FT
VfL Wolfsburg (nữ)
9-0
SG Essen-Schonebeck (nữ)
30-03 19:00
FT
FK Liepaja
0-3
Rigas Futbola skola
30-03 21:00
FT
BFC Daugavpils
3-1
Tukums-2000
30-03 19:15
FT
Shabab Al Ghazieh
1-1
Al-Hikma
30-03 20:10
FT
Shabab Sahel
0-1
Alahli Nabatiya
30-03 19:30
FT
Aston Villa (nữ)
2-2
Leicester City (nữ)
30-03 19:30
FT
Liverpool (nữ)
1-4
Manchester City (nữ)
30-03 19:30
FT
SV Preussen 09 Reinfeld
1-0
Weiche Flensburg 08 II
30-03 20:00
FT
Heider SV
2-1
VfR Neumunster
30-03 19:30
FT
Sabail
1-1
Turan Tovuz
30-03 20:00
FT
Unterhaching
0-3
Ingolstadt
30-03 20:00
FT
Borussia Dortmund (Youth)
1-2
SV Waldhof Mannheim
30-03 20:00
FT
Preuben Munster
1-0
Dynamo Dresden
30-03 20:00
FT
Jahn Regensburg
2-0
Hallescher FC
30-03 20:00
FT
SSV Ulm 1846
2-2
Erzgebirge Aue
30-03 20:00
FT
Gzira United
2-0
Mgarr United FC
30-03 20:00
FT
Marsaxlokk FC
0-2
Floriana F.C.
30-03 20:00
FT
Uganda Police FC
2-1
Boma Young FC
30-03 20:00
FT
Kyetume
0-0
Jinja North FC
30-03 20:00
FT
Mbale Heroes
1-1
Lugazi Municipal FC
30-03 20:00
FT
Afumati
4-0
ACS LPS HD Clinceni
30-03 20:00
FT
1CSO Plopeni
2-0
Muscelul Campulung
30-03 20:00
FT
ACS KSE Targu Secuiesc
3-0
ASC Ciucas Tarlungeni
30-03 20:00
FT
Unirea Alba Iulia
3-1
ACS Viitorul Cluj
30-03 20:00
FT
Muscelul Campulung 2022
2-1
ACS Kids Tampa Brasov
30-03 20:00
FT
ACS Medias 2022
1-2
Unirea Ungheni
30-03 20:00
FT
Recolta Gheorghe Doja
4-0
FC Voluntari II1
30-03 20:00
FT
AFC Vointa Lupac
5-1
Jiul Petrosani
30-03 20:00
FT
ACSO Filiasi
0-4
ACS Viitorul Simian
30-03 20:00
FT
ACS Olimpic Zarnesti
4-3
ACS Olimpic Cetate Rasnov1
30-03 20:00
FT
Albinoleffe
2-2
Trento
30-03 20:00
FT
Arezzo
0-1
JuventusU23
30-03 20:00
FT
AC Monopoli
1-0
AS Sorrento Calcio
30-03 20:00
FT
Nuova Monterosi
1-1
Benevento
30-03 20:00
FT
US Casertana 1908
1-0
Taranto Sport
30-03 20:00
FT
Olbia
1-2
Sestri Levante
30-03 20:00
FT
Puskas Akademia (nữ)
4-0
Viktoria FC Szombathely (nữ)
30-03 20:00
FT
Szekszard UFC (nữ)
2-3
Astra Hungary (nữ)
30-03 20:00
FT
Ferencvarosi TC (nữ)
6-1
MOL Fehervar FC (nữ)1
30-03 21:00
FT
Gyori Dozsa (nữ)
8-0
Szetomeharry (nữ)
30-03 21:00
FT
Diosgyori VTK (nữ)
0-2
MTK Hungaria FC (nữ)
30-03 20:00
FT
1Feyenoord Rotterdam (nữ)
3-0
SC Telstar (nữ)
30-03 20:00
FT
FC Twente Enschede (nữ)
1-0
ADO Den Haag (nữ)
30-03 20:00
FT
Tatran LM
1-1
TJ Spartak Myjava
30-03 21:00
FT
STK Samorin
3-0
Spisska Nova Ves
30-03 20:00
FT
CA Juventud
4-2
Oriental
30-03 20:00
FT
Brandenburger SC Sud 05
0-1
SV Victoria Seelow1
30-03 20:00
FT
Oranienburger FC Eintracht
1-0
SG Union Klosterfelde
30-03 20:00
FT
Leeds United U21
2-3
Chelsea U21
30-03 20:00
FT
SC Villa
2-1
Mbarara City
30-03 20:00
FT
Drochia
1-1
Victoria Bardar
30-03 20:00
FT
Gagauziya
1-2
FC Floresti
30-03 20:00
FT
Inter Turku
2-2
KuPs
30-03 20:00
FT
Naestved HG (nữ)
0-2
Odense BK (nữ)
30-03 20:00
FT
Nordsjaelland (nữ)
2-3
Brondby IF (nữ)
30-03 20:30
FT
Osterbro IF (nữ)
1-0
Thisted FC (nữ)
30-03 21:00
FT
Fortuna Hjorring (nữ)
1-0
AGF Kvindefodbold APS (nữ)
30-03 20:00
FT
Panserraikos
2-0
Asteras Tripolis
30-03 20:00
FT
1Hapoel Beer Sheva
2-1
Hapoel Haifa
30-03 21:00
FT
Hapoel Hadera
1-1
Hapoel Petah Tikva
30-03 20:15
FT
Westerlo (nữ)
3-0
RAEC Mons (nữ)
30-03 20:30
FT
FC Lisse
0-2
Quick Boys
30-03 20:30
FT
Noordwijk
1-2
Kozakken Boys1
30-03 20:30
FT
ACV Assen
2-2
ADO '20
30-03 20:30
FT
Excelsior Maassluis
0-1
De Treffers
30-03 20:30
FT
HHC Hardenberg
0-1
GVVV Veenendaal
30-03 21:00
FT
AFC
1-1
Rijnsburgse Boys
30-03 21:30
FT
Katwijk
0-2
Scheveningen1
30-03 21:30
FT
Koninklijke HFC
1-1
Jong Sparta Rotterdam (Youth)
30-03 20:30
FT
Marek Dupnitza
1-0
FC Maritsa 1921
30-03 20:30
FT
Spartak Varna
3-1
FC Dunav Ruse
30-03 20:30
FT
FC Bdin Vidin
0-1
FC Dobrudzha1
30-03 20:30
FT
Belasitsa Petrich
1-2
Septemvri Sofia
30-03 20:30
FT
Lamontville Golden Arrows
2-1
Richards Bay
30-03 20:30
FT
Cape Town City
0-0
Kaizer Chiefs
30-03 20:30
FT
Polokwane City FC
1-0
Chippa United
30-03 20:30
FT
Stellenbosch FC
3-0
Royal AM
30-03 20:30
FT
Everton de Vina (nữ)
1-1
Deportes Iquique (nữ)
30-03 21:00
FT
Palestino (nữ)
4-1
Universidad de Concepcion (nữ)1
30-03 21:20
FT
CD Antofagasta (nữ)
2-3
Coquimbo Unido (nữ)
30-03 20:30
FT
AC Dolomiti Bellunesi
3-0
Treviso
30-03 20:30
FT
1Bali United
1-0
Persija Jakarta
30-03 20:30
FT
Persis Solo FC
2-0
Rans Nusantara FC
30-03 21:00
FT
IFK Norrkoping FK
1-5
Malmo FF
30-03 21:00
FT
Bohemians 1905
2-0
Baumit Jablonec
30-03 21:00
FT
FC Viktoria Plzen
1-3
Slovan Liberec
30-03 21:00
FT
Sigma Olomouc
0-2
Pardubice
30-03 21:00
FT
Valenciennes
0-2
Saint Etienne
30-03 21:00
FT
FK Teteks Tetovo
1-1
FK Kozuv
30-03 21:00
FT
KF Besa Doberdoll
3-0
FK Karaorman
30-03 21:00
FT
FK Ohrid 2004
2-1
Belasica Strumica
30-03 21:00
FT
Pelister Bitola
3-1
Vardar Negotino
30-03 21:00
FT
Jedinstvo Bijelo Polje
0-0
FK Mladost DG
30-03 21:00
FT
Jezero Plav
3-1
Mornar
30-03 21:00
FT
FK Sutjeska Niksic
2-1
FK Rudar Pljevlja
30-03 21:00
FT
Arsenal Tivat
0-2
Decic Tuzi
30-03 21:00
FT
FK Andijon
1-1
Nasaf Qarshi
30-03 21:00
FT
Pakhtakor
2-3
Sogdiana Jizak
30-03 21:00
FT
Pitea IF (nữ)
2-2
FC Rosengard (nữ)
30-03 21:00
FT
Marko
2-1
AE Pyliou
30-03 21:00
FT
Agia Napa
0-3
Olympiakos Nicosia FC
30-03 21:00
FT
1E.N.Paralimniou
0-2
Omonia Aradippou
30-03 21:00
FT
Asil Lysi
0-4
Omonia 29is Maiou
30-03 21:00
FT
Peyia 2014
1-3
Dignis Yepsonas
30-03 21:00
FT
Ermis Aradippou
0-3
Digenis Morphou
30-03 21:00
FT
ENAD Polis
3-1
Xylotympou
30-03 21:00
FT
Akritas Chloraka
1-2
PAEEK
30-03 21:00
FT
Bokelj Kotor
2-0
FK Podgorica1
30-03 21:00
FT
OSK Igalo
4-1
Lovcen Cetinje
30-03 21:00
FT
FK Iskra Danilovgrad
1-0
FK Grbalj Radanovici
30-03 21:00
FT
KOM Podgorica
2-1
Internacional Podgorica
30-03 21:00
FT
B71 Sandur
4-1
NSI Runavik II
30-03 21:00
FT
Galanta
2-1
FK Belusa
30-03 21:00
FT
Jednota Banova
1-2
Fomat Martin
30-03 21:00
FT
Banik Lehota Pod Vtacnikom
0-0
TJ Druzstevnik Vrakun
30-03 21:00
FT
Slovan Duslo Sala
0-2
RSC Hamsik Academy
30-03 21:00
FT
Stara Lubovna
9-0
Namestovo1
30-03 21:00
FT
Lugano U21
3-2
SC Cham
30-03 21:00
FT
FC Mendrisio Stabio
0-0
Kreuzlingen
30-03 21:00
FT
Basuli B team
1-1
Bulle
30-03 21:00
FT
FC Black Stars Basel
6-1
FC Emmenbrucke
30-03 21:00
FT
USV Eschen Mauren
1-0
FC Winterthur U21
30-03 22:00
FT
Wohlen
1-3
FC Dietikon
30-03 21:00
FT
Zlate Moravce
1-2
FK Kosice
30-03 21:00
FT
Dukla Banska Bystrica
4-2
Trencin
30-03 21:00
FT
MFK Skalica
0-0
Michalovce
30-03 21:00
FT
CRD Libolo
0-1
Wiliete
30-03 21:00
FT
CR Uniao Malanje
1-1
CD Sao Salvador
30-03 21:30
FT
Interclube Luanda
1-0
Desportivo Huila
30-03 21:00
FT
Security Systems FC
1-2
VTM FC
30-03 21:00
FT
BDF XI
1-2
Sua Flamingoes
30-03 21:00
FT
1FK Shkupi
3-0
FC Vardar Skopje1
30-03 21:00
FT
FK Tikves Kavadarci
1-1
Sileks
30-03 21:30
FT
WA Mostaganem
1-1
SC Mecheria
30-03 21:30
FT
1OM Medea
2-3
RC Arba1
30-03 21:30
FT
NRB Teleghma
4-1
Oued Magrane1
30-03 21:30
FT
2AS Ain Mlila
3-0
IB Khemis El Khechna
30-03 21:30
FT
USM EL HARRACH
2-1
AS Khroub
30-03 21:30
FT
MSP Batna
4-0
ES Sour El Ghozlane
30-03 21:30
FT
MCB Oued Sly
1-0
ASM Oran
30-03 21:30
FT
CRB Temouchent
3-2
GC Mascara
30-03 21:30
FT
Slavija Sarajevo
0-1
FK Sloboda Mrkonjic Grad
30-03 22:00
FT
FK Buducnost Banovici
1-1
Jedinstvo Bihac
30-03 22:00
FT
Zvijezda Gradacac
3-1
NK Vis Simm-Bau1
30-03 22:00
FT
Dumbarton
0-0
Stenhousemuir
30-03 22:00
FT
Viimsi MRJK
2-2
Tallinna FC Ararat TTU
30-03 22:00
FT
Flora Tallinn II
3-1
Tallinna FC Levadia B
30-03 22:00
FT
1Paide Linnameeskond B
1-6
JK Welco Elekter
30-03 22:00
FT
1Veszprem
0-5
Puskas Academy II
30-03 22:00
FT
FC Coburg
1-7
ASV Neumarkt
30-03 22:00
FT
MTE Mosonmagyarovar
0-3
Nyiregyhaza
30-03 22:00
FT
Kelty Hearts
3-1
Edinburgh City