29-03 17:00
FT
Tokyo Verdy
2-2
Kyoto Sanga
29-03 19:30
FT
Bristol City
1-0
Leicester City
29-03 20:00
FT
Millwall
1-1
West Brom
29-03 00:00
FT
UE Vilassar de Mar
2-1
CF Peralada
29-03 02:00
FT
CD Burriana
0-0
UD Rayo Ibense
29-03 02:00
FT
CA Cirbonero
0-0
CD Cortes
29-03 02:30
FT
CF Reus Deportiu
1-1
LHospitalet
29-03 03:00
FT
Marino
2-0
Atletico Victoria
29-03 17:30
FT
UD Castellonense
3-0
Castellon B
29-03 17:45
FT
UE Tona
4-1
UE Castelldefels
29-03 18:00
FT
AE Prat
1-2
UE Olot
29-03 18:00
FT
1Ted Contois Feng
1-3
CD Azuaga
29-03 18:00
FT
FC Vilafranca
0-0
Fundacio Esportiva Grama
29-03 18:00
FT
1Deportiva Minera
1-0
UCAM Murcia CF B1
29-03 18:00
FT
1Casalarreina
1-2
Alfaro1
29-03 18:00
FT
CDF Tres Cantos
5-2
Parla Escuela
29-03 18:30
FT
Olivenza FC
0-1
CF Jaraiz
29-03 19:00
FT
Las Palmas Atletico
2-1
Villa Santa Brigida
29-03 00:00
FT
Orebro (nữ)
1-0
IFK Norrkoping DFK (nữ)
29-03 15:45
FT
HJK Helsinki
1-1
PK-35 Vantaa
29-03 18:00
FT
Ekenas IF Fotboll
2-2
KaPa
29-03 18:00
FT
PEPO Lappeenranta
2-4
JIPPO
29-03 19:00
FT
Trelleborgs FF (nữ)
0-2
Vittsjo GIK (nữ)
29-03 19:00
FT
Vaasa VPS
5-1
Jaro
29-03 19:30
FT
Brommapojkarna (nữ)
3-0
Gamla Upsala SK (nữ)
29-03 21:30
FT
Sammaurese U19
0-3
Forli U19
29-03 21:30
FT
Klubi 04 Helsinki
4-0
SalPa
29-03 00:00
FT
CD Zacapa
1-1
Xelaju MC1
29-03 03:00
FT
CSD Municipal
2-1
Coban Imperial1
29-03 04:45
FT
Guastatoya
0-0
Coatepeque
29-03 00:00
FT
Ironi Ramat Hasharon (nữ)
1-1
Hapoel Raanana (nữ)
29-03 01:00
FT
Hapoel Jerusalem (nữ)
3-0
AS Tel Aviv University (nữ)
29-03 01:00
FT
Hapoel Petah Tikva (nữ)
0-6
Maccabi Kiryat Gat (nữ)
29-03 01:30
FT
Bnot Netanya (nữ)
0-2
Maccabi Hadera (nữ)
29-03 00:00
FT
Corvinul Hunedoara
1-1
Gloria Buzau
29-03 00:00
FT
Grosseto
2-2
Ponsacco
29-03 02:00
FT
1AC Palazzolo (ITL)
1-0
Real Calepina FC
29-03 20:30
FT
ACD Campodarsego
0-1
Clodiense
29-03 21:30
FT
Virtus Bolzano
2-1
AC Este
29-03 00:00
FT
Breitenrain
1-1
FC Paradiso
29-03 01:30
FT
FC Sion U21
1-2
FC Naters
29-03 02:00
FT
Vevey Sports
3-1
Pully Football
29-03 02:00
FT
SV Muttenz
4-1
Bassecourt
29-03 02:00
FT
FC Thun U21
2-1
Muri
29-03 02:00
FT
FC Tuggen
3-1
FC Balzers
29-03 02:00
FT
YF Juventus Zurich
4-0
FC Gossau
29-03 02:00
FT
SV Hongg
1-0
FC Kosova Zurich
29-03 02:15
FT
Grand Saconnex
1-0
US Terre Sainte
29-03 02:15
FT
Rotkreuz
0-0
Koniz
29-03 02:15
FT
FC Munsingen
0-1
solothurn
29-03 02:15
FT
La Sarraz-Eclepens
1-1
Echallens1
29-03 02:15
FT
Uzi
1-2
FC Linth 04
29-03 02:30
FT
La Chaux-de-Fonds
0-1
Chenois
29-03 02:30
FT
Meyrin
1-0
Lausanne SportsU21
29-03 00:30
FT
Czech Republic U16
1-2
MexicoU16
29-03 00:30
FT
Japan U16
2-1
Wales U16
29-03 00:30
FT
ArgentinaU16
2-3
Ivory Coast U16
29-03 00:30
FT
France U16
6-2
Saudi Arabia U16
29-03 00:45
FT
LehPa Kontiolahti
1-3
MP II
29-03 01:30
FT
Puiu
2-1
Valtti2
29-03 00:45
FT
Barcelona (nữ)
3-1
SK Brann (nữ)
29-03 03:00
FT
Paris Saint Germain (nữ)
3-0
BK Hacken (nữ)
29-03 01:00
FT
TUS Bovinghausen 04
3-2
FC Eintracht Rheine
29-03 01:00
FT
Lupo-Martini Wolfsburg
3-1
FC Schoningen081
29-03 01:00
FT
FSV Fernwald
0-1
Eintracht Stadtallendorf
29-03 01:00
FT
SV Heimstetten
3-2
FC Ismaning1
29-03 01:00
FT
Niendorfer TSV
1-2
TSV Sasel
29-03 01:00
FT
Eintracht Celle
0-4
Kickers Emden
29-03 01:00
FT
1SV Westfalia Rhynern
1-4
1. FC Gievenbeck
29-03 01:00
FT
ATSV Mutschelbach
2-2
Nottingen
29-03 01:00
FT
TuS Ennepetal
2-3
SG Finnentrop/Bamenohl
29-03 01:00
FT
VfR Wormatia Worms
3-1
SpVgg Quierschied1
29-03 01:30
FT
FC 1906 Erlensee
1-4
FC Giessen1
29-03 01:30
FT
Aumund-Vegesack
5-1
TS Woltmershausen
29-03 01:30
FT
VfB Hilden
1-2
SF Hamborn 07
29-03 01:30
FT
HEBC Hamburg
2-0
USC Paloma
29-03 01:30
FT
Rot-Weiss Walldorf
0-0
Bayern Alzenau
29-03 01:30
FT
FC Monheim
1-2
VfB Solingen 19101
29-03 01:30
FT
SC Victoria Hamburg
0-1
TSV Buchholz 08
29-03 01:30
FT
Mulheimer FC 97
3-2
SF Baumberg
29-03 01:30
FT
SV Halstenbek Rellin
7-0
Duneberg
29-03 01:30
FT
Kirchheimer SC
6-0
TSV 1860 Munchen (Youth)
29-03 01:30
FT
ETB SW Essen
2-0
Ratingen SV
29-03 01:30
FT
Siegen Sportfreunde
2-2
SpVgg Erkenschwick
29-03 01:30
FT
TSV Meerbusch
0-1
FC Buderich 02
29-03 01:30
FT
SV Rugenbergen
2-4
FC Suderelbe
29-03 02:00
FT
ETSV Hamburg
3-3
FC Union Tornesch
29-03 02:00
FT
Arminia Ludwigshafen
1-1
Baumholder
29-03 19:00
FT
BTS Neustadt
4-2
ESC Geestemunde
29-03 01:00
FT
1Bayern Munchen (Youth)
2-0
Schweinfurt 05 FC1
29-03 01:00
FT
Rot-Weiss Erfurt
1-1
Greifswalder FC
29-03 01:00
FT
SG Barockstadt
2-3
TSV Steinbach Haiger
29-03 01:00
FT
Astoria Walldorf
2-0
FC 08 Hombrug
29-03 01:00
FT
FSV luckenwalde
2-0
Berliner FC Dynamo
29-03 01:00
FT
FSV Frankfurt
3-1
TuS Koblenz
29-03 01:30
FT
Rot-Weiss Oberhausen
2-2
Duren
29-03 01:30
FT
SC Spelle-Venhaus
0-2
Eintracht Norderstedt
29-03 01:30
FT
ETSV Weiche Flensburg
2-2
SV Drochtersen/Assel
29-03 19:00
FT
Hertha BSC Berlin Youth
1-1
FC Lokomotive Leipzig
29-03 01:00
FT
CS Dock Sud Reserves
1-0
UAI Urquiza Reserves
29-03 01:00
FT
Newell's Reserves
1-3
Lanus Reserves
29-03 01:00
FT
Sarmiento Junin Reserve
0-2
Talleres Cordoba Reserve
29-03 01:20
FT
Huracan Reserves
1-1
Central Cordoba SdE Reserves1
29-03 01:30
FT
Club Comunicaciones Reserves
6-0
Deportivo Laferrere Reserves2
29-03 01:30
FT
2CA Colegiales Reserves
0-1
Villa Dalmine Reserves
29-03 01:30
FT
Argentino Quilmes Reserves
1-0
Los Andes Reserves
29-03 03:00
FT
Independiente Rivadavia Reserves
2-1
River Plate Reserves
29-03 01:00
FT
Al Nasr Dubai
1-0
Hatta
29-03 01:00
FT
Emirates Club
1-2
Banni Yas
29-03 01:00
FT
1SV Lebring
1-4
FC Schladming
29-03 01:00
FT
1Weinland Gamlitz
2-3
SV Wildon
29-03 01:00
FT
ATSV Wolfsberg
2-1
SV Kraig
29-03 01:00
FT
Gleinstatten
2-2
TuS Rein
29-03 01:00
FT
SV Kematen
2-1
SV Telfs
29-03 01:09
FT
KAC 1909
1-0
SVG Bleiburg
29-03 01:30
FT
VST Volkermarkt
3-3
SAK Klagenfurt
29-03 01:00
FT
1VFB Fortuna Chemnitz
0-2
SC Rabenstein
29-03 01:15
FT
SV Empor Berlin
1-2
BFC Preussen
29-03 02:00
FT
VSG Altglienicke II
2-1
TSV Rudow
29-03 17:30
FT
SFC Stern 1900
0-4
Berlin Turkspor
29-03 18:00
FT
TSV Mariendorf 1897
2-2
FSV Spandauer Kickers
29-03 18:45
FT
Frohnauer SC
3-2
SV Stern Britz
29-03 19:00
FT
1FC Blaus Weiss 90 Berlin
2-1
Reinickendorfer Fuchse
29-03 21:00
FT
1FC Wilmersdorf
0-1
SC Charlottenburg1
29-03 01:00
FT
Bragantino U20 (nữ)
0-1
America MG U20 (nữ)
29-03 01:00
FT
Ferroviaria SP U20 (nữ)
4-0
Corinthians U20 (nữ)
29-03 01:00
FT
Fortaleza U20 (nữ)
2-1
Minas Brasilia DF U20 (nữ)
29-03 01:00
FT
Atletico Mineiro U20 (nữ)
4-2
Santos FC U20 (nữ)1
29-03 01:00
FT
1BSV Halle-Ammendorf
4-3
SV Fortuna Magdeburg1
29-03 01:00
FT
SV Meppen
2-0
TuS Blau-Weiss Lohne
29-03 20:00
FT
SC Vahr Blockdiek
0-4
Bremer SV
29-03 01:00
FT
TSV Neudrossenfeld
2-0
SSV Jahn Regensburg II
29-03 01:00
FT
TSV Bordesholm
0-3
SV Eichede
29-03 01:00
FT
1Globo
0-4
Baraunas1
29-03 01:00
FT
Botafogo RJ(nữ)
0-0
Real Brasilia FC (nữ)
29-03 01:00
FT
Gremio (nữ)
1-2
Palmeiras SP (nữ)1
29-03 01:00
FT
FK Usti nad Labem B
2-1
FK Banik Most B
29-03 16:15
FT
FC Kurim
4-0
SK Krumvir
29-03 16:30
FT
FC Svratka Brno
1-1
Bystrc Kninicky
29-03 17:00
FT
MS Brno
0-1
SK Olympia Rajecko
29-03 17:30
FT
1FK Bohemia Kaznejov
1-1
Horni Briza
29-03 19:00
FT
TJ Dolni Datyne
1-5
Kravare
29-03 21:00
FT
TJ Hluboka nad Vltavou
2-0
FK Trebetice
29-03 21:00
FT
Mutenice
1-0
Bosonohy
29-03 21:00
FT
TJ Sokol Cernice
2-2
SK Rapid Plzen
29-03 01:00
FT
Landvetter IS
2-3
Vastra Frolunda
29-03 01:00
FT
1Husqvarna
2-2
Qviding FIF
29-03 01:15
FT
Vanersborgs IF
0-1
IFK Skovde FK
29-03 01:30
FT
IK Sleipner
1-0
FC Nacka Iliria
29-03 19:00
FT
Viggbyholms
0-3
IFK Osterakers Fk
29-03 19:00
FT
IFK Karlshamn
1-2
IFK Hassleholm
29-03 19:00
FT
Enskede IK
0-1
Nykopings BIS
29-03 19:00
FT
Smedby AIS
0-0
IF Sylvia
29-03 19:00
FT
Osterlen FF
1-1
Nosaby IF
29-03 20:00
FT
BK Astrio
2-0
IK Tord
29-03 20:00
FT
BK Forward
0-1
Grebbestads IF
29-03 20:00
FT
IK Gauthiod
1-6
Vanersborg FK
29-03 20:00
FT
Enkoping
3-1
FC Gute1
29-03 20:00
FT
Herrestads AIF
2-1
Kumla
29-03 20:00
FT
Ahlafors IF
3-4
Lidkopings FK1
29-03 20:00
FT
Sifhalla
0-2
Stenungsunds IF
29-03 20:00
FT
Laholms FK
5-2
Ockero
29-03 21:00
FT
Kristianstads FF
0-0
Simrishamn
29-03 21:00
FT
Tegs SK
1-3
IFK Lulea
29-03 22:00
FT
IK Kongahalla
4-1
Motala AIF FK
29-03 01:00
FT
Chilangos FC
0-1
Aguacateros CDU
29-03 01:00
FT
GKS Jastrzebie
3-1
Kotwica Kolobrzeg2
29-03 01:30
FT
Stal Stalowa Wola
2-1
Sandecja Nowy Sacz
29-03 01:20
FT
1Afrique Football Elite
1-0
USFAS Bamako
29-03 01:30
FT
Deportivo Muniz
2-1
Sportivo Barracas1
29-03 01:30
FT
Arbil
0-0
Al Karkh
29-03 01:30
FT
Shimshon Kafr Qasim
2-3
AS Ashdod
29-03 02:00
FT
Hapoel Ironi Baka El Garbiya
2-2
Tseirey Taybe
29-03 17:00
FT
Ironi Modiin
2-0
Agudat Sport Nordia Jerusalem1
29-03 17:35
FT
Ironi Nesher
0-2
Hapoel Raanana
29-03 17:40
FT
Sport Club Dimona
2-2
Hapoel Bikat Hayarden
29-03 17:45
FT
1SC Maccabi Ashdod
0-1
Maccabi Yavne
29-03 18:00
FT
Maccabi Ahi Nazareth
1-0
Maccabi Ata Bialik
29-03 18:00
FT
Hapoel Kaukab
1-0
Tzeirey Um El Fahem
29-03 18:15
FT
Maccabi Nujeidat Ahmed
0-4
Moadon Sport Tira
29-03 18:30
FT
MS Hapoel Lod
1-4
Hapoel Herzliya
29-03 18:30
FT
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi
2-2
Hapoel Marmorek lrony Rehovot1
29-03 01:30
FT
Hapoel Ironi Karmiel
3-0
Shafaram
29-03 01:30
FT
SC Bnei Yaffo Ortodoxim
1-2
AC Hamachtesh Givataim
29-03 15:00
FT
Hapoel Tirat Karmel
4-0
Hapoel Sandala Gilboa
29-03 15:45
FT
Bnei Qalansawe
3-3
Hapoel Qalansawe
29-03 16:00
FT
1Beitar Tel Aviv Ramla
1-4
Beitar Petah Tikva1
29-03 16:00
FT
Beitar Ramat Gan
6-0
Sporting Club Tel Aviv
29-03 17:00
FT
Maccabi Ironi Sderot
0-2
MS Jerusalem
29-03 18:00
FT
Maccabi Ahi Iksal
2-1
Beitar Haifa Yakov
29-03 19:00
FT
Hapoel Azor
1-0
Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva
29-03 19:30
FT
Maccabi Neve Shaanan Eldad
0-1
Hapoel Bnei Musmus
29-03 01:30
FT
SK Cro Vienna
2-1
SC Red Star Penzing
29-03 01:30
FT
RS Waasland Beveren U21
1-1
AS Eupen U21
29-03 01:30
FT
1Trindade AC Youth
0-2
Goias (Youth)1
29-03 01:40
FT
Al-Ittihad(BHR)
3-2
Isa Town1
29-03 01:40
FT
1Buri
1-0
Al-Tadhmon
29-03 01:45
FT
Al-Ittifaq
1-2
Um Alhassam
29-03 01:45
FT
Al-Baten
1-1
Hajer
29-03 02:00
FT
Al-Orubah
1-2
AL-Rbeea Jeddah
29-03 02:00
FT
Al-Ameade
3-2
Al-Jndal
29-03 02:00
FT
San Jose de Oruro
1-0
Always Ready
29-03 07:00
FT
Blooming
1-0
Aurora1
29-03 02:00
FT
Mudhar
1-3
Al-Kawkab
29-03 02:00
FT
Al Wehda (Youth)
1-0
Al Khaleej Youths
29-03 02:30
FT
Carrarese
1-0
Perugia
29-03 02:45
FT
Vis Pesaro
1-3
Lucchese
29-03 02:45
FT
Fermana
3-2
Rimini
29-03 02:45
FT
Padova
2-1
Us Pergolettese
29-03 02:45
FT
Gubbio
1-0
Sassari Torres
29-03 02:45
FT
1Catania
2-3
Giugliano
29-03 02:30
FT
Moghayer Al Sarhan
1-2
Al Aqaba SC
29-03 02:45
FT
Manaus (AM)
4-0
Operario/AM1
29-03 02:45
FT
1Concordia Lausanne
1-1
Ajoie-Monterri
29-03 02:50
FT
Maynooth University Town FC
0-3
Crumlin United
29-03 03:00
FT
1Deportivo Garcilaso
1-2
Comerciantes Unidos1
29-03 08:00
FT
Alianza Lima
3-0
Los Chankas
29-03 03:00
FT
Walton Hersham
4-4
Harrow Borough
29-03 04:00
FT
Brasil (nữ) U17
2-2
Colombia (nữ) U17
29-03 06:30
FT
Paraguay (nữ) U17
0-1
Ecuador (nữ) U17
29-03 04:00
FT
CD Achuapa Reserves
0-2
Xinabajul Reserves
29-03 04:00
FT
CSD Municipal Reserves
1-0
Coban Imperial Reserves
29-03 04:00
FT
Audax Italiano
0-1
Coquimbo Unido
29-03 06:30
FT
1O.Higgins
0-3
Municipal Iquique
29-03 04:00
FT
ES Setif U21
1-0
ES Ben Aknoun U21
29-03 04:00
FT
JS Kabylie U21
0-0
USM Alger U21
29-03 04:10
FT
1MC Oran U21
3-1
CR Belouizdad U211
29-03 04:00
FT
1CD INCA
2-3
CD Racing Junior de Armenia
29-03 04:30
FT
1Chacaritas SC
1-0
Manta FC
29-03 05:00
FT
Kawkab de Marrakech
1-2
Hassania Agadir
29-03 05:00
FT
Maghreb Fez
2-2
IRT Itihad de Tanger
29-03 05:00
FT
Fernandez Vial
4-0
CD Trasandino de Los Andes
29-03 05:00
FT
Cincinnati II
2-3
New York Red Bulls B
29-03 06:00
FT
Chicago flame B
1-1
Philadelphia Union II
29-03 07:00
FT
1Houston Dynamo B
0-1
Austin FC II
29-03 05:30
FT
ACS Ksar
1-1
ASC Entou
29-03 07:30
FT
AS Garde Nationale
1-3
King Nouakchott
29-03 06:00
FT
Rosario Central
1-2
Barracas Central
29-03 07:00
FT
Instituto AC Cordoba
1-2
Argentinos Juniors
29-03 06:00
FT
Sao Paulo AP
1-3
Trem-AP
29-03 06:00
FT
Remo Belem (PA)
2-1
Tuna Luso
29-03 06:00
FT
Belgrano (nữ)
2-0
Gimnasia LP (nữ)
29-03 21:10
FT
San Lorenzo (nữ)
0-1
CA Independiente (nữ)1
29-03 06:30
FT
Charlotte Independence
2-1
Spokane Velocity
29-03 06:30
FT
Athletic Club MG
3-0
Pouso Alegre
29-03 06:30
FT
Deportivo Tachira
2-0
Metropolitanos FC
29-03 07:00
FT
Liga Dep. Universitaria Quito
5-0
SC Imbabura
29-03 07:30
FT
San Martin Mendoza
0-0
CA Juventud Unida San Luis
29-03 07:35
FT
Palmeiras
1-0
Gremio Novorizontin
29-03 08:00
FT
1Atletico Choloma
0-3
Parrillas One
29-03 08:00
FT
FC Twenty 11
0-9
Nelson Suburbs
29-03 08:45
FT
Coastal Spirit
7-0
Selwyn United
29-03 08:00
FT
AFF Guatemala
2-1
Tigres del Jumay
29-03 09:00
FT
1CSD Jutiapa
2-3
Nueva Santa Rosa CDF
29-03 08:05
FT
Monarcas Morelia
3-4
Venados FC
29-03 10:05
FT
CSyD Dorados de Sinaloa
0-3
CF Atlante
29-03 09:00
FT
Bay Olympic
2-1
East Coast Bays
29-03 09:00
FT
Manurewa AFC
1-2
Western Springs AFC
29-03 09:00
FT
Auckland City
1-0
Eastern Suburbs Auckland
29-03 09:00
FT
Birkenhead United
3-1
West Coast Rangers
29-03 10:00
FT
Eastern Lions SC
2-1
Beaumaris
29-03 11:00
FT
FC Clifton Hill
0-2
FC Bulleen Lions
29-03 15:00
FT
Kingston City
2-0
Mazenod Victory
29-03 15:00
FT
Glenorchy Knights FC
5-0
Taroona
29-03 10:00
FT
Monterrey (nữ)
3-1
Tijuana (nữ)
29-03 11:00
FT
Nepean FC U20
1-0
Blacktown Spartans U20
29-03 12:30
FT
Northern Tigers U20
4-2
Mt Druitt Town Rangers U20
29-03 13:00
FT
1Sydney FC U20
3-5
St George City FA U20
29-03 13:00
FT
Rydalmere Lions FCU20
3-1
Hakoah Sydney City East U20
29-03 13:00
FT
North Wellington AFC
0-2
Waterside Karori
29-03 13:00
FT
Nekemte Ketema
2-2
Oromia Police FC
29-03 13:30
FT
Addis Ketema
0-1
Omedla SC
29-03 15:40
FT
Arba Minch
2-0
Batu Ketema
29-03 18:00
FT
Yirga Chefe Bunna
0-1
Halaba City
29-03 20:00
FT
1Jimma Aba Jifar
0-0
Jimma Aba Bunna
29-03 13:00
FT
Nepean Football Club
0-1
Blacktown Spartans
29-03 14:30
FT
1Northern Tigers
0-4
Mt Druitt Town Rangers FC
29-03 15:00
FT
1Rydalmere Lions FC
4-5
Hake Ya Dong in Sydney City
29-03 13:00
FT
Adelaide United (nữ)
0-8
Newcastle Jets (nữ)
29-03 14:00
FT
Boeun Sangmu (nữ)
0-0
Hyundai Steel Red Angels (nữ)
29-03 17:00
FT
KSPO FC (nữ)
1-1
Sejong Gumi Sportstoto (nữ)
29-03 17:00
FT
Seoul Amazones (nữ)
1-3
Gyeongju FC (nữ)
29-03 17:00
FT
Suwon FMC (nữ)
3-0
Changnyeong (nữ)
29-03 14:00
FT
ShanXi zhidan (nữ)
0-0
Yongchuan Chashan Bamboo Sea (nữ)
29-03 15:00
FT
FK Ural Youth
0-5
CSKA Moscow (R)
29-03 17:00
FT
Dinamo Moscow Youth
0-0
Fakel Youth
29-03 17:00
FT
FK Nizhny Novgorod Youth
1-2
FK Rostov Youth
29-03 19:00
FT
Krylya Sovetov Samara Youth
3-2
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth
29-03 19:00
FT
Chertanovo Moscow Youth
3-1
FK Orenburg Youth2
29-03 21:00
FT
Spartak Moscow Youth
3-1
Lokomotiv Moscow Youth
29-03 21:00
FT
Zenit St.Petersburg Youth
4-0
FC Terek Groznyi Youth1
29-03 21:00
FT
PFC Sochi Youth
1-0
Rubin Kazan (R)
29-03 21:00
FT
Konopliev Youth
3-2
Strogino Youth
29-03 15:30
FT
Box Hill (nữ)
0-1
Preston Lions (nữ)
29-03 15:45
FT
Adelaide United
4-1
Western United FC1
29-03 16:00
FT
Slovan Liberec U19
1-2
Tescoma Zlin U191
29-03 16:00
FT
FK Olympie Brezova
3-2
SK Hrebec
29-03 16:15
FT
SK Ujezd Praha 4
0-4
SK Mondi Steti
29-03 16:15
FT
1FC Vratimov
2-2
MFK Havirov1
29-03 16:15
FT
Meteor Praha
0-1
SK Slany
29-03 16:15
FT
Spolana Neratovice
2-1
FK Chomutov1
29-03 16:30
FT
TJ Spoje Praha
1-2
Velke Hamry
29-03 16:30
FT
Dobrovice
1-0
FC Zenit Caslav
29-03 16:30
FT
Slavicin
1-1
SK Batov
29-03 17:00
FT
SK Zdirec Nad Doubravou
4-2
Velka Bites1
29-03 20:00
FT
SK Cesky Brod
2-2
Tachov
29-03 20:00
FT
1Marianske Lazne
1-2
Slavoj Cesky Krumlov1
29-03 21:00
FT
FC Prerov
1-2
Novy Jicin
29-03 21:00
FT
SK Lisen B
2-0
Velke Mezirici
29-03 21:00
FT
Polna
0-1
FK Pelhrimov
29-03 21:25
FT
1Sokol Lanzho
2-1
Zdar nad Sazavou1
29-03 16:00
FT
Genclerbirligi U19
2-2
Bodrumspor U19
29-03 16:15
FT
Mohammedan Dhaka
4-0
Fortis Limited
29-03 16:15
FT
Sheikh Jamal
1-1
Sheikh Russel KC
29-03 16:15
FT
Chittagong Abahani
0-1
Bangladesh Police Club
29-03 16:15
FT
Admira Praha
1-2
Loko Vltavin
29-03 16:30
FT
FK Kolin
1-0
Jablonec B
29-03 16:30
FT
Ceske Budejovice B
3-1
FK Kraluv Dvur
29-03 21:00
FT
Blansko
1-2
TJ Start Brno
29-03 21:00
FT
Hodonin Sardice
0-0
Zlinsko
29-03 21:00
FT
Banik Most-Sous
0-0
Mlada Boleslav B
29-03 21:00
FT
Sokol Hostoun
0-3
Povltava FA
29-03 21:00
FT
Uhersky Brod
1-1
Zlin B
29-03 21:30
FT
Frydek-Mistek
1-2
MFK Karvina B
29-03 22:00
FT
Slovan Velvary
1-0
Teplice B
29-03 16:30
FT
Slovan Bratislava B
0-0
Tatran Presov
29-03 18:00
FT
Slavoj Trebisov
1-2
FC Artmedia Petrzalka
29-03 21:00
FT
MSK Puchov
0-0
Dolny Kubin
29-03 16:30
FT
FC Abdish-Ata Kant
2-1
Alay
29-03 17:00
FT
Ancona U21
8-0
AZ Picerno ASD U19
29-03 20:30
FT
Audace Cerignola U19
1-1
Potenza Calcio U19
29-03 21:00
FT
SS Turris Calcio U19
1-1
CartanU19
29-03 21:00
FT
ASD Trastevere U19
4-1
Follonica Gavorrano U19
29-03 21:00
FT
Pro Patria U19
0-4
Lecco U19
29-03 21:20
FT
Vigor Senigallia U19
1-0
Ascoli Youth
29-03 21:30
FT
Fezzanese U19
2-0
Aquila 1902 Montevarchi U19
29-03 17:00
FT
Polissya Zhytomyr U21
3-1
Chernomorets Odessa U21
29-03 17:00
FT
FC Mynai U21
2-3
PFC Oleksandria U21
29-03 17:00
FT
Veres Rivne U21
0-1
Kryvbas U21
29-03 18:00
FT
Obolon Kiev U21
2-1
FC Shakhtar Donetsk U21
29-03 17:00
FT
Southern City
4-0
Thimphu FC
29-03 17:00
FT
FC MERW
2-1
Kopetdag Asgabat
29-03 18:00
FT
Sagadam FK
1-0
HTTU Asgabat
29-03 17:00
FT
FK Yarud Mariupol
1-1
Prykarpattya Ivano Frankivsk
29-03 17:30
FT
Podillya Khmelnytskyi
3-1
Kremin Kremenchuk
29-03 18:00
FT
FC Karpaty Lviv
1-0
FC Victoria Mykolaivka
29-03 18:30
FT
FC Livyi Bereh
3-0
Ahrobiznes TSK Romny
29-03 17:30
FT
SC Bengaluru
3-1
United SC Kolkata
29-03 17:30
FT
Kenkre
0-2
FC Bengaluru United
29-03 17:30
FT
Leixoes U23
2-2
Academico Viseu U23
29-03 17:30
FT
FK Olympic Tashkent B
0-0
Mashal Muborak
29-03 17:30
FT
Nkwazi
0-0
Indeni FC
29-03 19:50
FT
Power Dynamos
5-0
Mwaimwena Strikers
29-03 18:00
FT
CF Os Belenenses
3-1
Feirense
29-03 21:00
FT
Pacos de Ferreira
2-0
Oliveirense
29-03 18:00
FT
Cracovia Krakow (Youth)
2-2
Arka Gdynia (Youth)
29-03 18:00
FT
Pogon Szczecin II
1-4
Stargard Szczecinski
29-03 18:00
FT
Jagiellonia Bialystok II
2-3
Unia Skierniewice
29-03 19:00
FT
Gornik II Zabrze
0-3
MKS Kluczbork
29-03 20:00
FT
1Unia Solec Kujawski
1-0
Swit Szczecin
29-03 21:30
FT
KSZO Ostrowiec
3-0
Sokol Sieniawa
29-03 21:30
FT
1Ursus Warszawa
1-3
Zabkovia Zabki
29-03 21:30
FT
KTS-K Luzino
1-2
MKS Notec Czarnkow
29-03 18:00
FT
Nikarm
2-4
Ararat Yerevan II
29-03 18:00
FT
Gandzasar Kapan
0-0
Lernayin Artsakh
29-03 18:00
FT
Zaqatala FK
0-1
FK MOIK Baku
29-03 19:00
FT
1Mil Mugan
0-0
Samaxı FC
29-03 18:00
FT
Raca Bratislava
2-0
FK Podkonice
29-03 21:00
FT
Malacky
1-0
SKF Sered
29-03 21:00
FT
MFK Lokomotiva Zvolen
3-1
Nove Mesto1
29-03 18:00
FT
SC Farense U19
1-3
Vitoria SC Guimaraes U19
29-03 22:00
FT
Gondomar U19
3-1
Valadares Gaia FC U19
29-03 18:00
FT
Gala FC
0-2
Macau University
29-03 20:15
FT
Windsor Arch Ka I
0-3
Hang Sai
29-03 18:00
FT
Chayka Petropavlovsk Borshchagovka
2-2
Zvyahel NV
29-03 18:15
FT
Bavarians FC
2-4
Khovd
29-03 18:35
FT
Shenzhen Xinpengcheng
2-2
Cangzhou Mighty Lions1
29-03 19:00
FT
Viimsi JK (nữ)
4-1
JK Tallinna Kalev (nữ)
29-03 19:00
FT
1Saku Sporting (nữ)
1-0
JK Tabasalu (nữ)
29-03 19:00
FT
Lunds BK
1-0
FC Rosengard
29-03 20:00
FT
Vasalunds IF
3-1
Karlbergs BK
29-03 20:00
FT
Torns IF
1-0
Torslanda IK
29-03 21:00
FT
Falkenberg
1-1
FC Trollhattan
29-03 19:00
FT
Pirin Blagoevgrad
2-1
Etar
29-03 21:30
FT
Arda
1-1
FK Levski Krumovgrad
29-03 19:00
FT
ZNK Hajduk Split (nữ)
2-1
Dinamo Maksimir (nữ)
29-03 19:10
FT
She Corporate (nữ)
5-0
Sacred Heart (nữ)
29-03 19:15
FT
Tadamon Sour
3-0
Trables Sports Club1
29-03 19:30
FT
Pontypridd
0-1
Haverfordwest County
29-03 19:30
FT
The New Saints
0-0
Bala Town F.C.
29-03 19:30
FT
2Barry Town United
0-0
Pen-y-Bont FC
29-03 19:30
FT
Connahs Quay Nomads FC
0-0
Newtown AFC
29-03 19:30
FT
Colwyn Bay
1-2
Aberystwyth Town
29-03 19:30
FT
Dragon Club Yaounde
1-2
Eding Sport FC
29-03 21:40
FT
Tonnerre Yaounde
1-2
Aigle Royal du Moungo
29-03 19:30
FT
FC Kuressaare
3-0
JK Tallinna Kalev
29-03 19:30
FT
Qabala
0-1
FC Neftci Baku
29-03 19:45
FT
HNK Cibalia
1-2
NK Zrinski Jurjevac
29-03 21:30
FT
NK Solin
0-1
NK Jarun
29-03 20:00
FT
Olimp Comrat
4-1
Real Succes
29-03 20:00
FT
FCM Ungheni
2-1
Iskra Stal Ribnita
29-03 20:00
FT
CF Sparta Selemet
2-4
Saxan Ceadir Lunga
29-03 20:00
FT
Dinamo-Auto
0-3
FC Sheriff B
29-03 20:00
FT
Hapoel Kiryat Shmona
0-2
Hapoel Umm Al Fahm
29-03 20:00
FT
Hapoel Natzrat Illit
2-2
Bnei Yehuda Tel Aviv
29-03 20:00
FT
Hapoel Afula
3-1
Hapoel Rishon Lezion
29-03 20:00
FT
Hapoel Kfar Saba
2-2
Sectzya Nes Ziona
29-03 20:00
FT
Hapoel Ramat Gan
0-0
Ironi Tiberias
29-03 20:00
FT
CS Dinamo Bucuresti
2-0
Dunarea Giurgiu
29-03 20:00
FT
Unirea Bascov
3-1
Oltul Curtisoara
29-03 20:00
FT
CS Avantul Periam
2-0
Gloria Lunca Teuz Cermei
29-03 20:00
FT
ACS Sepsi II
0-2
AS Viitorul Curita
29-03 20:00
FT
Ghiroda SI Giarmata VII
0-0
CNS Cetate Deva
29-03 20:00
FT
ACS Targu Mures 1898
2-0
Industria Galda
29-03 20:00
FT
Gloria Popesti-Leordeni
0-2
CS Blejoi
29-03 20:00
FT
CSM Ramnicu Valcea
1-1
ACS Vedita Colonesti MS
29-03 20:00
FT
CS Gilortul Targu Carbunesti
2-1
Craiova Fc Universitatea B
29-03 20:00
FT
CS Sanatatea Cluj
1-1
Olimpia Satu Mare
29-03 20:00
FT
FC Zalau
0-0
Sighetu Marmatiei1
29-03 20:00
FT
1Burnley U21
1-3
Crewe U21
29-03 20:00
FT
Charlton Athletic U21
1-2
Bournemouth AFC U21
29-03 20:00
FT
FK Igman Konjic
2-0
FK Sloga Doboj
29-03 20:00
FT
Boldklubben AF 1893 (nữ)
1-0
Aalborg (nữ)
29-03 21:00
FT
HB Koge (nữ)
1-1
Kolding BK (nữ)
29-03 20:00
FT
Metaloglobus Bucuresti II
0-2
Juventus Bucuresti
29-03 20:00
FT
Gloucester City
1-1
Brackley Town
29-03 20:00
FT
Cukaricki Stankom
2-0
Novi Pazar
29-03 22:00
FT
Radnik Surdulica
0-4
Vojvodina Novi Sad
29-03 20:00
FT
Breidablik (nữ)
1-2
Valur (nữ)
29-03 20:00
FT
Highlanders
1-0
Simba Bhora
29-03 20:00
FT
Hwange Colliery
0-2
Bulawayo Chiefs
29-03 20:00
FT
Yadah FC
0-0
Dynamos FC
29-03 20:00
FT
Wakiso Giants FC
1-0
NEC FC Bugolobi
29-03 20:00
FT
Airtel Kitara FC
0-0
BUL FC
29-03 20:00
FT
Adama City
2-1
Kedus Giorgis
29-03 20:30
FT
Sha LAN U19
3-1
Monopoli Youth
29-03 20:30
FT
Spal U19
0-1
Vicenza U201
29-03 21:00
FT
1Brescia U20
0-1
AlbinoLeffe Youth
29-03 21:30
FT
Cittadella U20
2-1
Udinese U20
29-03 20:30
FT
PSM Makassar
1-1
Borneo FC
29-03 20:30
FT
Barito Putera
0-0
PSIS Semarang
29-03 20:30
FT
Madura United
0-0
PSS Sleman
29-03 21:00
FT
OTMK Olmaliq
1-0
Kuruvchi Bunyodkor1
29-03 21:15
FT
Qizilqum Zarafshon
0-0
Lokomotiv Tashkent
29-03 21:00
FT
NK Rogaska
2-0
NK Bravo
29-03 21:00
FT
Dnepr Mogilev
0-0
Arsenal Dzyarzhynsk
29-03 21:00
FT
Jedinstvo UB
2-0
Metalac Gornji Milanovac
29-03 21:00
FT
FK Radnicki Novi Belgrad
0-1
Sevojno Uzice
29-03 21:00
FT
Baglan Dragons
0-0
Llantwit Major
29-03 21:00
FT
Carmarthen
3-0
Cwmbran Celtic
29-03 21:30
FT
Porthmadog
0-3
Airbus UK Broughton
29-03 21:30
FT
Afan Lido
6-0
Abergavenny
29-03 21:30
FT
Llandudno
0-4
Holywell
29-03 21:30
FT
1Gresford
1-2
Ruthin Town FC
29-03 21:30
FT
Ammanford
1-1
Caerau Ely
29-03 21:30
FT
Llanidloes Town
1-2
Chirk AAA
29-03 21:30
FT
Llanelli
5-0
Pontardawe Town
29-03 21:30
FT
Mold Alexandra
2-1
Caersws
29-03 21:30
FT
Trefelin
2-2
Goytre Utd1
29-03 21:00
FT
MNK FC Ljubljana
1-2
Triglav Gorenjska1
29-03 21:30
FT
Jadran Dekani
0-1
Tabor Sezana
29-03 21:00
FT
Masitaoka FC
0-0
Orapa United
29-03 21:00
FT
Jelgava
0-1
Metta/LU Riga
29-03 21:00
FT
Progresso da Lunda Sul
1-1
Bravos do Maquis
29-03 21:00
FT
KF Dinamo Ferizaj
1-2
FC Suhareka
29-03 21:00
FT
Egnatia
1-0
KS Perparimi Kukesi
29-03 21:30
FT
Hrvatski dragovoljac
0-2
DUGO SELO
29-03 21:30
FT
Bjelovar
3-0
NK Grobnican
29-03 21:30
FT
NK Opatija
1-0
Mladost Zdralovi
29-03 21:30
FT
Kustosija
1-0
Jadran LP
29-03 21:50
FT
Istra 1961 Pula
0-0
NK Lokomotiva Zagreb
29-03 22:00
FT
leek Town
3-0
Stalybridge Celtic1