28-03 00:00
FT
CD Naval
1-2
Club Deportivo Tropezon
28-03 00:15
FT
Silla CF
3-4
Patacona
28-03 01:00
FT
CF Platges De Calvia
5-1
CF Soller
28-03 01:00
FT
CD Lerines
1-1
CD Cantolagua
28-03 01:30
FT
Pena Sport
1-1
CD Oberena
28-03 01:30
FT
1Anaitasuna
0-2
CD Vitoria(SPA)
28-03 01:30
FT
AD Almudevar
3-1
CA Monzon
28-03 01:45
FT
Pamplona
1-2
CD Subiza
28-03 02:00
FT
CD Derio
1-0
Pasaia KE1
28-03 02:00
FT
Caudal
2-2
Barcia
28-03 02:00
FT
Urduliz FT
2-1
SD San Ignacio
28-03 02:00
FT
UD Arenal
0-3
Mallorca B
28-03 02:30
FT
CD Colindres
2-1
UC Cartes
28-03 03:00
FT
Herbania
0-0
UD Gran Tarajal ST
28-03 03:00
FT
Anorga
0-1
Leioa
28-03 16:30
FT
CD Canillas
1-2
Leganes B
28-03 17:00
FT
SD Huesca II
0-0
SD Borja
28-03 17:00
FT
1CD Beti Onak
1-0
UDC Txantrea KKE
28-03 17:00
FT
CF Calamocha
0-0
CD Binefar
28-03 17:30
FT
CD Basconia
1-1
Cultural de Durango
28-03 17:30
FT
1SD Beasain
1-1
CD Touring
28-03 17:30
FT
Epila CF
1-1
CD Cuarte Industrial
28-03 17:30
FT
Portugalete
3-1
CD Padura
28-03 17:30
FT
Alesves
2-2
CD Ardoi Draw
28-03 17:30
FT
UD Collerense
0-2
UD Poblense
28-03 17:30
FT
1Ibiza Islas Pitiusas
3-3
Constancia
28-03 17:30
FT
UB Conquense
4-1
AD San Clemente
28-03 17:30
FT
Comillas
0-2
CD Arnedo
28-03 17:30
FT
CF Trival Valderas
0-0
Las Rozas
28-03 17:45
FT
AD Siete Villas
1-1
Solares
28-03 18:00
FT
1CD Cabecense
1-0
CD Pozoblanco
28-03 18:00
FT
CD Lealtad
2-1
Urraca
28-03 18:00
FT
UD Gijon Industrial
0-1
Condal CF
28-03 18:00
FT
CD Colonia Moscardo
0-3
CU Collado Villalba
28-03 18:00
FT
Luarca CF
0-3
CD Colunga
28-03 18:00
FT
Toledo
3-2
CS Puertollano
28-03 18:00
FT
Arucas CF
1-1
Tenerife B
28-03 18:00
FT
Villarrubia CF
1-0
Suokuaili Moss
28-03 18:00
FT
CP Villarrobledo
2-1
Tomelloso
28-03 18:00
FT
CD Azuqueca
3-0
CD Torrijos
28-03 18:00
FT
Beti Kozkor KE
1-0
Bidzala
28-03 18:00
FT
Quintanar Del Rey
1-0
CD Tarancon
28-03 18:00
FT
1CD Berceo
0-2
CD Anguiano
28-03 18:00
FT
CD Binissalem
1-2
Portmany
28-03 18:00
FT
Calahorra B
0-1
CD Varea
28-03 18:00
FT
CD Estradense
2-1
Pontevedra CF B
28-03 18:00
FT
CDFC La Calzada
0-1
UD Logrones B
28-03 18:00
FT
Gran Pena
3-3
Atletico Arteixo
28-03 18:00
FT
Villaralbo CF
1-2
Burgos Promesas
28-03 18:00
FT
Elche CF Ilicitano
3-0
Villarreal C1
28-03 18:00
FT
Atletico Espeleno
1-0
La Palma
28-03 18:00
FT
Oyonesa Tudelano
7-0
CCD Alberite
28-03 18:00
FT
Castuera
3-1
CD Calamonte
28-03 18:00
FT
CF Pozuelo Alarcon
0-1
Torrejon CF
28-03 18:00
FT
Bell Bridget
1-2
SD Ejea
28-03 18:00
FT
1CA River Ebro
0-1
Haro Deportivo
28-03 18:00
FT
AD Cartaya
1-0
CD Utrera
28-03 18:00
FT
Cazalegas
2-0
La Solana
28-03 18:00
FT
CD Tedeon
0-0
Rio Sports
28-03 18:00
FT
Polvorin
4-2
UD Ourense
28-03 18:00
FT
Rapido de Bouzas
1-2
Viveiro CF
28-03 18:15
FT
Silva SD
0-2
Bergantinos CF
28-03 18:30
FT
Huetor Tajar
0-0
Poli Almeria
28-03 18:30
FT
Arroyo Club Polideportivo
1-1
CF Trujillo1
28-03 18:30
FT
CD La Virgen Del Camino
1-0
UD Santa Marta
28-03 18:30
FT
UC Ceares
0-1
L Entregu CF
28-03 19:00
FT
UD Tamaraceite
1-1
Teror
28-03 19:00
FT
Panaderia Pulido
2-1
Lanzarote
28-03 19:00
FT
CD Santa Ursula
1-0
UD Ibarra
28-03 19:00
FT
CD La Cuadra
0-1
CD Union Sur Yaiza
28-03 19:00
FT
1Alaves C
0-1
SD Deusto
28-03 00:00
FT
Real Murcia U19
2-1
UD Alzira U19
28-03 00:00
FT
Valencia U19
1-2
Villarreal U19
28-03 00:00
FT
CF Alhendin Balompie U19
1-1
Cadiz U19
28-03 00:00
FT
CF Badalona U19
0-1
Racing Zaragoza U19
28-03 00:15
FT
EF Gava U19
1-1
Sabadell U19
28-03 01:30
FT
UD Logrones U19
4-1
CF Gazte Berriak U19
28-03 01:30
FT
1San Felix CF U19
2-1
UD Tomares U19
28-03 01:45
FT
Cartagena FC U19
4-1
CD Roda U19
28-03 02:00
FT
AD San Juan U19
1-0
Eibar U19
28-03 02:00
FT
Real Sociedad U19
0-2
Bilbao U19
28-03 02:30
FT
EFB Miguelturra U19
1-0
Patacona CF U19
28-03 04:00
FT
CD Marino U19
2-2
CF Juventud Laguna U19
28-03 04:00
FT
Union Viera CF U19
0-1
CD Julio Suarez U19
28-03 17:30
FT
Deportivo La Coruna U19
4-0
Atletico Perines U19
28-03 18:00
FT
SD San Jose U19
0-4
CD La Oliva U19
28-03 18:00
FT
Alcorcon U19
0-2
Rayo Vallecano U19
28-03 18:30
FT
Osasuna U19
7-0
Arenas Club de Getxo U191
28-03 19:00
FT
CD Sobradillo U19
3-0
Mensajero U19
28-03 19:00
FT
Sporting Gijon U19
2-0
CF Bansander U191
28-03 00:00
FT
HAPK
1-2
Edustus IPS
28-03 00:00
FT
Madla IL
5-3
Sandnes B1
28-03 06:00
FT
2Londrina PR
0-3
Corinthians Paulista (SP)1
28-03 17:30
FT
HJK Helsinki
5-1
TPS Turku
28-03 18:00
FT
Orn-Horten
4-0
Askollen
28-03 19:00
FT
Eidsvold Turn
3-0
Notodden FK
28-03 19:00
FT
Vard Haugesund
3-2
Brann 2
28-03 20:00
FT
Besiktas JK
1-1
Karagumruk
28-03 20:00
FT
FK Arendal
5-1
Mandalskameratene
28-03 20:00
FT
Skeid Oslo
1-4
Kjelsas
28-03 20:00
FT
Sivasspor
3-0
Sivas Dort Eylul Belediyespor
28-03 21:15
FT
MP MIKELI
2-0
KuPS (Youth)
28-03 00:00
FT
France (nữ) U16
1-3
Japan (nữ) U16
28-03 00:00
FT
Mexico (nữ) U16
1-2
Netherlands (nữ) U16
28-03 00:00
FT
Tervarit-j
0-1
KePS
28-03 00:30
FT
1ZFC Meuselwitz
0-0
SV Babelsberg 03
28-03 00:30
FT
St Pauli II
0-0
Phonix Lubeck1
28-03 01:10
FT
BSG Chemie Leipzig
3-0
Energie Cottbus
28-03 00:45
FT
Lyon (nữ)
4-1
SL Benfica (nữ)
28-03 03:00
FT
Chelsea FC (nữ)
1-1
Ajax Amsterdam (nữ)
28-03 00:50
FT
Fluminense U20
3-0
Audax Rio/RJ U201
28-03 01:00
FT
Nova Iguacu U20
0-4
Vasco da Gama (Youth)
28-03 01:00
FT
Portuguesa RJ U20
1-1
Volta Redonda U20
28-03 01:00
FT
Tigre Reserves
0-2
Godoy Cruz Reserves
28-03 01:00
FT
Deportivo Riestra Reserves
1-2
Gimnasia LP Reserves
28-03 01:00
FT
CA Independiente Reserves
3-0
Platense Reserves
28-03 01:00
FT
Banfield Reserves
0-0
Rosario Central Reserves
28-03 01:40
FT
Belgrano Reserves
1-1
Barracas Central Reserves
28-03 05:00
FT
Atletico Tucuman Reserve
1-1
San Lorenzo Reserves
28-03 05:30
FT
Boca Juniors Reserve
1-1
Union Santa Fe Reserves
28-03 19:00
FT
Deportivo Liniers Reserves
2-0
Deportivo Merlo Reserves1
28-03 20:20
FT
Deportivo Armenio Reserves
3-1
Canuelas FC Reserves
28-03 01:00
FT
Club Brugge II (nữ)
4-0
FC Alken (nữ)
28-03 01:00
FT
Royal FC Liege (nữ)
0-5
Oud Heverlee Leuven II (nữ)
28-03 02:00
FT
Standard Liege B (nữ)
1-3
Westerlo (nữ)
28-03 01:00
FT
Flamengo U20 (nữ)
7-0
Cefama U20 (nữ)
28-03 01:00
FT
Fluminense RJ U20 (nữ)
2-2
Botafogo RJ U20 (nữ)
28-03 01:00
FT
Helfort 15
4-2
Sportunion Schonbrunn
28-03 01:00
FT
FK Modrica
2-0
Romanija Pale
28-03 01:00
FT
Pforzheim
3-0
TSG Backnang
28-03 01:30
FT
Sportverein Sonsbeck
1-1
VFB Homberg
28-03 01:30
FT
DJK Adler Union Frintrop
2-3
SpVg Schonnebeck
28-03 01:40
FT
FC Eddersheim
2-0
FC Hanau 931
28-03 02:00
FT
FC Kleve
4-1
TVD Velbert
28-03 01:00
FT
Al Arabi Umm Al Quwain U21
3-4
Al Fujairah U21
28-03 01:00
FT
Catuense BA U20
4-2
Atletico Alagoinhas U202
28-03 01:00
FT
Jacuipense U20
3-1
Ypiranga/RS U20
28-03 01:00
FT
Kindermann (nữ)
1-3
America Mineiro (nữ)
28-03 01:00
FT
Wurzburger FV
1-2
ASV Neumarkt
28-03 01:15
FT
Sectzya Nes Ziona U19
1-1
AS Nordia Jerusalem U19
28-03 01:30
FT
Deportivo Laferrere
1-1
Flandria1
28-03 01:30
FT
General Lamadrid
1-0
Club Lujan
28-03 01:30
FT
Juventud Unida
0-3
Real Pilar
28-03 01:30
FT
3Central Ballester
0-1
Defensores de Cambaceres1
28-03 01:30
FT
Puerto Nuevo
0-1
Uhl Que Sa
28-03 01:30
FT
1Victoriano Arenas
0-0
Deportivo Espanol
28-03 01:35
FT
Leandro N Alem
2-1
CA Atlas
28-03 01:40
FT
CA Lugano
0-1
Deportivo Paraguayo
28-03 02:00
FT
Claypole
2-2
Argentino de Rosario
28-03 05:00
FT
1Ituzaingo
1-4
El Porvenir
28-03 05:00
FT
Mercedes
2-3
Berazategui
28-03 05:00
FT
1Central Cordoba De Rosario
0-3
Yupanqui
28-03 01:30
FT
CD Aguila Reserves
3-0
Once Deportivo de Ahuachapan Reserves1
28-03 01:30
FT
CD Luis Angel Firpo Reserves
3-1
Fuerte San Francisco Reserves
28-03 01:30
FT
1Jocoro FC Reserves
0-4
CD FAS Reserves
28-03 01:30
FT
TuRU Dusseldorf
2-0
MSV Dusseldorf
28-03 01:30
FT
AI Kahrabaa
1-0
Baghdad
28-03 01:30
FT
Al Shahaniya
1-1
Al Bidda SC
28-03 01:30
FT
Ringkobing
1-1
Vorup FB
28-03 18:00
FT
Skjold
0-3
Glostrup FK
28-03 18:00
FT
Karlslunde IF
3-2
Slagelse BI
28-03 18:00
FT
Ringsted
1-2
Ledoje-Smorum Fodbold
28-03 19:00
FT
Odder IGF
3-1
AaB 2
28-03 19:00
FT
Vinder Vatanspor-VRI
2-6
Viby IF
28-03 19:00
FT
AC Horsens 2
4-1
B 1913 Odense
28-03 20:00
FT
Nr. sundby
4-1
Allerod1
28-03 20:00
FT
B 1909 Odense
0-3
OKS
28-03 01:45
FT
Al Najma(KSA)
3-1
Al Bukayriyah
28-03 01:45
FT
Malkia
4-0
Qalali
28-03 01:45
FT
Al Ali CSC
1-0
Bahrain SC
28-03 01:45
FT
Al-Budaiya
2-2
Etehad Alreef
28-03 01:45
FT
1ASV Mettmann
0-1
DJK Dilkrath
28-03 02:00
FT
Sint-Eloois-Winkel
1-1
Thes Sport
28-03 02:00
FT
1Freienbach
1-1
Grasshoppers U21
28-03 02:00
FT
Portalban/Gletterens
1-1
FC Coffrane
28-03 02:00
FT
Biel Bienne
4-0
Bavois1
28-03 02:15
FT
Langenthal
1-2
FC Dietikon
28-03 02:00
FT
Thionville FC
3-0
FC Metropole Troyenne
28-03 02:00
FT
Blagnac
4-1
Bayonne
28-03 02:00
FT
SV Pars Neu-Isenburg
2-3
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss
28-03 02:00
FT
1FC Concordia
1-1
FV Preussen Eberswalde
28-03 02:00
FT
Club Atletico Progreso
4-2
Rampla Juniors FC
28-03 02:00
FT
Itapipoca CE
3-2
Pacajus
28-03 06:00
FT
CEFAT Tirol
4-1
Maranguape CE
28-03 06:00
FT
Tiradentesce
1-3
Icasa CE
28-03 02:00
FT
G. Segoviana
2-0
CD Guadalajara
28-03 02:15
FT
FC Martigny Sports
2-1
Le Paquier
28-03 02:30
FT
Olympique de Geneve FC
2-2
Signal
28-03 02:15
FT
Breidablik
4-1
Akranes
28-03 02:30
FT
Cardiff Metropolitan (nữ)
2-0
Barry Town (nữ)
28-03 02:45
FT
The New Saints (nữ)
4-0
Pontypridd Town (nữ)
28-03 02:45
FT
Cardiff (nữ)
4-0
Swansea City (nữ)
28-03 02:45
FT
Aberystwyth (nữ)
0-2
Wrexham (nữ)
28-03 02:30
FT
Porto Velho/RO
4-2
Vilhena RO1
28-03 02:30
FT
Briton Ferry Athletic
1-0
Taffs Well
28-03 02:30
FT
Kilbarrack United
2-1
Bangor Celtic
28-03 02:30
FT
Home Farm FC
1-0
St Francis FC
28-03 02:45
FT
Malahide United
1-2
Tolka Rovers
28-03 02:30
FT
Everton de Vina (nữ)
0-4
Colo Colo (nữ)
28-03 02:45
FT
Tavistock AFC
3-3
Larkhall Athletic
28-03 02:45
FT
Cleethorpes Town
2-0
Carlton Town
28-03 02:45
FT
Huddersfield (nữ)
0-0
Halifax Town (nữ)
28-03 03:00
FT
Club Sando
2-1
Prison Service FC
28-03 05:00
FT
La Horquetta Rangers FC
4-4
Central FC
28-03 05:00
FT
Point Fortin FC
2-3
Trinidad Tobago Police FC
28-03 05:00
FT
AC Port Of Spain
2-1
Cunupia FC
28-03 07:10
FT
Caledonia AIA
1-1
National Defense Forces
28-03 03:00
FT
Bangor FC
0-1
Institute FC
28-03 03:00
FT
Buckie Thistle FC
2-1
Brechin City
28-03 03:00
FT
CD Real Sociedad Reserves
1-3
Olancho FC Reserves
28-03 04:00
FT
Genesis de Comayagua Reserves
0-4
CD Victoria La Ceiba Reserves
28-03 04:00
FT
Motagua Reserves
4-1
Real Espana Reserves
28-03 04:00
FT
CD Vida Reserves
1-2
Lobos UPNFM Reserves
28-03 04:30
FT
1CD Marathon Reserves
0-3
CD Olimpia Reservas
28-03 03:00
FT
CD Vargas Torres
1-1
Leones del Norte
28-03 03:00
FT
9 de Octubre
0-0
Guayaquil City
28-03 07:00
FT
CD Independiente Juniors
3-2
Gualaceo SC
28-03 03:45
FT
Independiente Rivadavia
1-0
Argentino de Quilmes
28-03 04:00
FT
Atletico Bucaramanga
1-0
Aguilas Doradas
28-03 06:10
FT
1Atletico Nacional Medellin
2-0
Jaguares de Cordoba
28-03 08:20
FT
Millonarios
3-1
Independiente Santa Fe
28-03 04:00
FT
AD Grecia
0-1
Puntarenas
28-03 08:00
FT
AD San Carlos
2-0
Herediano
28-03 09:00
FT
Cartagines Deportiva SA
3-4
Deportivo Saprissa
28-03 04:00
FT
Universidad de San Carlos
4-0
Fraijanes FC
28-03 04:00
FT
Club Aurora
2-1
Sacachispas GT
28-03 04:00
FT
Santa Lucia Cotzumalguapa
1-0
Democracia FC
28-03 04:00
FT
CSD Solola
3-3
Suchitepequez
28-03 04:40
FT
Cuilapa FC
1-0
Juventud Pinulteca FC
28-03 07:00
FT
Deportivo Mictlan
0-1
San Benito FC
28-03 09:00
FT
1Marquense
2-2
Nueva Concepcion1
28-03 09:00
FT
Quiche FC
1-2
Juventud Copalera
28-03 04:00
FT
CD Achuapa
2-0
Deportivo Xinabajul
28-03 09:00
FT
Antigua GFC
3-0
C.S.D. Comunicaciones1
28-03 04:10
FT
Jocoro FC
1-3
CD FAS
28-03 04:30
FT
CD Platense Municipal Zacatecoluca
1-1
Municipal Limeno
28-03 04:30
FT
Aguila
3-1
Once Deportivo Ahuachapan
28-03 04:30
FT
Luis Angel Firpo
1-0
Fuerte San Francisco1
28-03 07:30
FT
1Santa Tecla
3-1
CD Dragon2
28-03 08:30
FT
A.D. Isidro Metapan
0-3
Alianza San Salvador
28-03 05:00
FT
AS Armee
1-3
FC Brakna
28-03 07:00
FT
FC Dar El Barka
2-1
FC Amitie 2020
28-03 05:00
FT
Stade Marocain du Rabat
0-4
Maghrib Association Tetouan
28-03 05:00
FT
Fath Casablanca
2-0
Wydad Fes
28-03 05:00
FT
MCO Mouloudia Oujda
1-1
KAC de Kenitra
28-03 05:00
FT
Amal Tiznit
1-0
Adrar Union Athletique Souss
28-03 05:00
FT
Tacuary
1-1
Sportivo Ameliano
28-03 07:30
FT
Sportivo Trinidense
0-1
Sportivo Luqueno
28-03 05:00
FT
Ferroviaria SP
0-0
Juventus SP
28-03 05:30
FT
2Sao Bento
1-2
Noroeste
28-03 06:00
FT
Esporte Clube Sao Jose SP
1-2
AE Velo Clube SP
28-03 06:00
FT
XV de Piracicaba
1-1
AA Portuguesa Santista1
28-03 05:30
FT
Vila Nova
3-0
Aparecidense GO1
28-03 05:30
FT
Boavista S.C.
0-4
Botafogo RJ
28-03 06:00
FT
Ag. Maraba
1-1
SC Paysandu Para
28-03 06:00
FT
Atletico Paranaense
1-0
Operario Ferroviario PR
28-03 06:00
FT
1Cuiaba
4-1
Brasiliense
28-03 06:00
FT
2Santos AP
1-3
Santos Macapa
28-03 06:00
FT
Sporting FC (nữ)
4-3
Saprissa (nữ)1
28-03 08:00
FT
1Municipal Pococi (nữ)
1-0
Dimas Escazu (nữ)1
28-03 06:30
FT
1Santos
3-1
Bragantino
28-03 06:30
FT
New York City Team B
1-1
Chattanooga
28-03 08:00
FT
Real Monarchs
2-1
MINNESOTA United B1
28-03 07:30
FT
America FC Natal RN
1-0
Nautico (PE)
28-03 07:30
FT
Botafogo PB
4-0
Bahia
28-03 07:30
FT
Ceara
2-1
Itabaiana(SE)
28-03 07:30
FT
CRB AL
2-0
Altos/PI
28-03 07:30
FT
Maranhao
3-2
Fortaleza
28-03 07:30
FT
River PI
0-1
ABC RN
28-03 07:30
FT
Sport Club do Recife
3-0
Juazeirense1
28-03 07:30
FT
Vitoria BA
3-0
Treze Campina Grande PB1
28-03 07:30
FT
Lanus
2-2
Club Atlético Unión
28-03 07:40
FT
Old Road Jets
1-1
SLH St Pauls Utd
28-03 08:00
FT
Honduras Progreso
3-1
Yoro FC
28-03 08:05
FT
Leones Negros
2-4
Atletico La Paz
28-03 10:05
FT
Correcaminos UAT
0-2
Cimarrones de Sonora
28-03 13:00
FT
Bench Maji Buna FC
4-2
Addis Ababa Ketema
28-03 15:00
FT
Gamo Chencha
5-0
Yeka Sub City FC1
28-03 17:00
FT
Kafa Bunna
0-1
Debre Birhan Ketema
28-03 20:00
FT
Woldia SC
2-3
Ethio Electric FC
28-03 13:15
FT
Ferrymead Bays
1-0
Joseph Kanter Gabriel di Univis
28-03 13:30
FT
Christchurch United
3-0
Nomads
28-03 14:30
FT
Adelaide Blue Eagles Reserve
4-3
Adelaide Vipers Reserve1
28-03 14:30
FT
Adelaide Victory Reserves
0-0
Playford Reserves
28-03 15:00
FT
Central Coast Mariners (nữ)
1-1
Western United (nữ)
28-03 15:30
FT
Springvale White Eagles
1-4
St Kilda
28-03 15:30
FT
Heidelberg United
8-0
Sunbury United
28-03 15:30
FT
Melbourne Knights
0-2
South Melbourne
28-03 15:30
FT
Port Melbourne
0-0
Oakleigh Cannons
28-03 15:45
FT
Langwarrin
3-1
Doveton
28-03 16:00
FT
Sydenham Park
3-1
Pascoe Vale SC
28-03 16:00
FT
1Upfield SC
5-0
Mill Park
28-03 16:00
FT
Preston Lions
2-0
Dandenong City SC
28-03 16:00
FT
Ballarat City FC
4-2
Nunawading City
28-03 16:10
FT
Berwick City
4-5
North Sunshine Eagles
28-03 16:30
FT
Boroondara Eagles FC
2-2
Altona East Phoenix SC
28-03 16:30
FT
2Eltham Redbacks
4-4
Brunswick Juventus1
28-03 16:00
FT
Adelaide Raiders SC
2-0
Adelaide City FC
28-03 16:00
FT
Adelaide United FC (Youth)
0-4
Metrostars SC
28-03 16:00
FT
Kon Tum
0-1
Đà Nẵng 2
28-03 16:00
FT
Cumberland United FC
4-0
West Adelaide SC
28-03 16:45
FT
Adelaide Blue Eagles
3-0
Adelaide Vipers
28-03 16:45
FT
1Adelaide Victory
1-2
Playford City Patriots
28-03 16:15
FT
West Wallsend SC
2-2
Toronto Awaba
28-03 16:30
FT
Langsning SC
0-1
Mawlai SC
28-03 17:00
FT
1Rakow Czestochowa (Youth)
0-0
Jagiellonia Bialystok (Youth)
28-03 18:00
FT
Lech Poznan (Youth)
3-1
Zaglebie Lubin (Youth)
28-03 18:00
FT
Sandecja Youth
0-3
Pogon Szczecin(Youth)
28-03 20:00
FT
Wisla Krakow (Youth)
1-2
Legia Warszawa (Youth)
28-03 21:00
FT
Polonia Warszawa (Youth)
3-2
Warta Poznan Youth
28-03 17:00
FT
Delhi FC
3-1
Shillong Lajong FC
28-03 21:30
FT
Aizawl FC
4-0
Churchill Brothers
28-03 17:00
FT
BVSC Zuglo U19
2-4
Kecskemeti TE U19
28-03 17:00
FT
Mlada Boleslav U19
3-0
Dynamo Ceske Budejovice U19
28-03 19:00
FT
Brno U19
1-3
Pardubice U19
28-03 18:00
FT
Perth SC
6-0
Inglewood United
28-03 18:00
FT
Smorgon (nữ)
0-14
FK Minsk (nữ)
28-03 19:00
FT
Lokomotiv Vitebsk (nữ)
1-4
Dinamo-BGUFK Minsk (nữ)
28-03 20:00
FT
Bobruichanka Bobruisk (nữ)
1-1
ABFF U19 (nữ)
28-03 18:00
FT
FK Senica U19
3-0
Spartak Banovce Nad Bebravou U19
28-03 18:00
FT
Karvan Evlakh
0-0
Difai Agsu FK
28-03 18:00
FT
Qaradag Lokbatan
3-0
Irəvan FK
28-03 19:00
FT
Araz Saatli
4-0
E Nel G Tick
28-03 18:00
FT
Debrecin VSC U19
4-0
Vasas U19
28-03 18:00
FT
Buxoro FK
0-0
Xorazm Urganch
28-03 18:00
FT
Murdoch University Melville FC (nữ)
1-7
Balcatta (nữ)
28-03 19:00
FT
1BK Avarta
0-1
Ishoj IF
28-03 19:00
FT
Holbaek
1-0
IF Lyseng
28-03 19:00
FT
Holstebro BK
1-0
Naesby
28-03 19:10
FT
Vegar
0-0
Vanlose1
28-03 20:00
FT
SfB Oure
0-0
VSK Arhus
28-03 20:00
FT
Young Boys FD
1-1
BK Frem
28-03 19:00
FT
Fremad Amager
1-3
Middelfart G og
28-03 19:00
FT
HIK Hellerup
4-2
FA 2000
28-03 20:00
FT
Aarhus Fremad
0-1
Skive IK
28-03 20:00
FT
Esbjerg
4-2
Roskilde
28-03 21:00
FT
AB Copenhagen
2-3
Nykobing FC
28-03 21:00
FT
Thisted FC
0-1
Brabrand
28-03 19:00
FT
Maccabi Shaarayim
1-2
Hapoel Holon Yaniv
28-03 20:00
FT
Hapoel Migdal HaEmek
1-0
Tzeirey Kafr Kana
28-03 19:30
FT
Muras United FC
1-3
Neftchi Kochkor-Ata
28-03 19:30
FT
Isohsa Limbe
2-0
Renaissance Ngoumou
28-03 20:20
FT
Foncha Street Bamenda
0-0
Rangers FC of Bafut
28-03 21:00
FT
Bafmeng United
0-2
Panthere Sportive du Nde
28-03 21:30
FT
AS Fap
0-0
Yaounde FC II
28-03 20:00
FT
GreenFuel
1-1
Tron
28-03 20:00
FT
Manica Diamond
0-0
Chegutu Pirates
28-03 20:00
FT
FC Platinum
2-2
Chicken Inn
28-03 20:00
FT
ZPC Kariba
0-0
Ngezi Platinum
28-03 20:00
FT
Arenel Movers
0-0
Herentals FC
28-03 20:00
FT
Capps linked
0-1
Bikita Minerals FC
28-03 20:00
FT
Mekelakeya
1-0
Wolaita Dicha
28-03 20:00
FT
Gasogi Utd
0-1
Etoile de LEst
28-03 20:00
FT
Cavese
3-0
Budoni
28-03 20:30
FT
Mezzolara
0-4
Ravenna
28-03 20:30
FT
1SC Cenaia
1-1
Livorno
28-03 20:30
FT
Tivoli Calcio
0-2
Roma City
28-03 20:30
FT
Romana FC
0-2
Nocerina
28-03 20:30
FT
Prato
1-0
Sangiuliano City Nova
28-03 20:30
FT
ASD Seravezza Calcio
1-4
Sangiovannese
28-03 20:30
FT
Riccione
0-1
ASD Termoli Calcio
28-03 20:30
FT
Sammaurese
1-0
ASD Victor San Marino
28-03 20:30
FT
Tau calcio
4-0
ASD Sporting Trestina
28-03 20:30
FT
Borgo San Donnino
1-0
Pistoiese1
28-03 20:30
FT
Santa Maria
3-4
Casarano
28-03 20:30
FT
Reggina
5-1
USD Akragas
28-03 20:30
FT
US Albenga
1-1
Pinerolo FC
28-03 20:30
FT
Arconatese
1-3
Virtus Ciserano Bergamo
28-03 20:30
FT
Club Milano
2-1
Varesina Calcio
28-03 20:30
FT
San Marzano Calcio
1-0
Ardea
28-03 20:30
FT
Igea Virtus
3-1
Real Casalnuovo1
28-03 20:30
FT
ASD Alcione
3-1
AVC Vogherese
28-03 20:30
FT
ASD Caldiero Terme
2-1
Piacenza2
28-03 20:30
FT
A.C. Crema 1908
0-2
USD Castellanzese
28-03 20:30
FT
Luparense FC
1-2
APDC Chions
28-03 20:30
FT
1Vastogirardi
1-0
FC Matese
28-03 20:30
FT
ASD Licata
4-0
Nuova Gioiese
28-03 20:30
FT
Asti
2-1
Derthona
28-03 20:30
FT
Caravaggio
1-1
USD Casatese
28-03 20:30
FT
Desenzano Calvina
2-1
Villa dAlme Valbrembana
28-03 20:30
FT
Montebelluna
0-0
ASD Rigamonti Castegnato
28-03 20:30
FT
Sansepolcro ASD
0-1
Poggibonsi
28-03 20:30
FT
ASD Anziolavinio
0-6
ASD Flaminia Civita Castellana
28-03 20:30
FT
Barletta
1-2
A.S Andria Bat
28-03 20:30
FT
Portici 1906
1-1
Citta Di S. Agata
28-03 20:30
FT
Borgosesia
0-2
Gozzano
28-03 20:30
FT
Legnano
1-0
ASD Brusaporto1
28-03 20:30
FT
ASD Mori S Stefano
1-2
US Breno
28-03 20:30
FT
SCD Progresso Calcio
2-0
US Corticella
28-03 20:30
FT
Avezzano
0-1
L'Aquila
28-03 20:30
FT
Atletico Uri
0-1
Trastevere Calcio
28-03 20:30
FT
USD Bitonto
0-4
Gelbison
28-03 20:30
FT
A.S.D. Bra
1-1
Lavagnese
28-03 20:30
FT
Ponte San Pietro
1-0
Clivense
28-03 20:30
FT
Portogruaro
0-3
AC Mestre
28-03 20:30
FT
Gavorrano
1-1
Figline
28-03 20:30
FT
Alma Juventus Fano
1-1
ASD Atletico Ascoli
28-03 20:30
FT
Boreale
2-0
COS Sarrabus Ogliastra
28-03 20:30
FT
US Siracusa
0-0
ASD Ragusa Calcio
28-03 20:30
FT
FC Fossombrone 1949
1-1
Nuovo Campobasso
28-03 20:30
FT
Acireale
1-0
Vibonese
28-03 20:30
FT
Fezzanese
3-1
Alba(ITA)
28-03 20:30
FT
Tritium
0-0
US Folgore Caratese1
28-03 20:30
FT
Montevarchi
3-2
Real Forte Querceta
28-03 20:30
FT
Sambenedettese
1-1
Chieti
28-03 20:30
FT
Manfredonia
1-0
Nardo
28-03 20:30
FT
Cynthiabalonga
2-0
Ischia Isolaverde
28-03 20:30
FT
ASD RG Ticino
5-2
USD Pont Donnaz
28-03 20:30
FT
Sora
0-1
Vigor Senigallia
28-03 20:30
FT
USD Latte Dolce
1-3
Gladiator
28-03 20:30
FT
Paganese
2-5
FBC Gravina
28-03 20:30
FT
Aglianese
1-2
Athletic Carpi
28-03 20:30
FT
US Adriese
0-0
Cjarlins Muzane
28-03 20:30
FT
Certaldo
1-0
ACD SantAngelo
28-03 20:30
FT
Bassano
4-5
Montecchio Maggiore
28-03 20:30
FT
Forli
1-3
Lentigione
28-03 20:30
FT
FC Vado
2-3
Chisola
28-03 20:30
FT
Imolese
2-0
ASD Fanfulla
28-03 21:00
FT
1ASD Citta Di Varese
2-1
Sanremese
28-03 21:00
FT
Cassino
2-3
AS Ostia Mare
28-03 21:00
FT
Gallipoli
2-3
Palmese 1914
28-03 21:00
FT
ASD San Luca
0-0
Trapani
28-03 21:00
FT
San Nicolo
1-2
Real Monterotondo
28-03 21:00
FT
Matera
0-1
Rotonda
28-03 21:00
FT
San Donato Tavarnelle
0-1
US Pianese
28-03 21:30
FT
Citta di Fasano
1-2
Team Altamura
28-03 21:30
FT
Ligorna
2-1
Chieri
28-03 20:00
FT
Stade Renard de Melong
1-1
Canon Yaounde
28-03 20:30
FT
Fauve Azur Elite
2-3
AS Fortuna Mfou1
28-03 20:40
FT
1FC Gazelle
0-1
Victoria Utd Limbe
28-03 21:20
FT
Les Astres FC De Douala
3-0
PWD de Bamenda
28-03 20:00
FT
Ma Lu
2-0
Express FC
28-03 20:00
FT
Lushnja KS
4-3
FK Vora
28-03 20:30
FT
Persib Bandung
0-0
Bhayangkara Solo FC
28-03 20:30
FT
Persik Kediri
5-2
Persikabo 1973
28-03 20:30
FT
Trento U19
0-0
Pontedera U19
28-03 21:00
FT
JS Saoura U21
0-2
CS Constantine U21
28-03 21:00
FT
Povazska Bystrica
1-3
Humenne
28-03 21:00
FT
Lipany
0-1
MFK Snina
28-03 21:00
FT
1MFK Dubnica nad Vahom
3-3
OK castkovce
28-03 21:00
FT
Jubilee FC
1-1
Paynesville1
28-03 21:00
FT
ZFK Recica (nữ)
1-1
ZFK Top Gol (nữ)
28-03 21:00
FT
Defensor Sporting Reserve
2-0
Juventud De Las Piedras Reserves
28-03 21:00
FT
Dinamo Samarqand
2-1
Metallurg Bekobod1
28-03 21:30
FT
NK Dugopolje
0-0
NK Dubrava Zagreb
28-03 21:30
FT
Bijelo Brdo
2-1
Radnik Sesvete
28-03 21:30
FT
Gawin Sleza Wroclaw
1-1
Lechia Zielona Gora