08-02 00:30
FT
FSV Mainz 05
1-1
Union Berlin
08-02 02:45
FT
Nottingham Forest
1-1
Bristol City
08-02 03:00
FT
Aston Villa
1-3
Chelsea
08-02 00:00
FT
Basel U19
0-2
Bayern Munchen U19
08-02 01:00
FT
Nantes U19
3-3
Sevilla U19
08-02 00:00
FT
Gzira United
1-0
Hibernians FC
08-02 02:15
FT
Santa Lucia
2-2
Mgarr United FC
08-02 02:30
FT
Sliema Wanderers FC
0-0
Balzan FC
08-02 00:00
FT
1Hassania Agadir
1-1
Olympique de Safi
08-02 00:00
FT
Maghrib Association Tetouan
0-2
Maghreb Fez
08-02 00:00
FT
Jicaral
0-0
AD Cofutpa
08-02 03:00
FT
CS Uruguay De Coronado
3-0
Municipal Turrialba
08-02 03:00
FT
Limon FC
1-2
Guadalupe FC
08-02 04:00
FT
AD Carmelita
1-1
Antioquia FC1
08-02 04:00
FT
Quepos Cambute FC
2-1
Jaco Futbol Club
08-02 04:10
FT
1AD Cariari Pococi
1-2
Santa Ana
08-02 08:00
FT
FC Aserri
2-3
Escorpiones Belen1
08-02 00:00
FT
Hodmezovasarhely FC
1-1
Bekescsaba
08-02 00:00
FT
Povazska Bystrica
3-2
Frydek-Mistek
08-02 00:00
FT
Sokol Hostoun
1-1
Banik Most-Sous
08-02 00:00
FT
Cigand SE
6-2
Senyo Carnifex
08-02 00:00
FT
Szekszard UFC
1-2
Bonyhad Volgyseg
08-02 00:20
FT
Weinland Gamlitz
1-4
Allerheiligen
08-02 00:30
FT
Bekescsaba B
2-2
Korosladany MSK
08-02 01:00
FT
SV Fellbach
2-2
Freiberg
08-02 01:00
FT
FC Kray
0-4
SpVg Schonnebeck
08-02 01:00
FT
Pilisi LK
0-4
Monori SE
08-02 01:00
FT
VfR Neumunster
1-3
FC Teutonia 05
08-02 01:10
FT
Kickers Offenbach
3-0
Turk Gucu Friedberg
08-02 01:30
FT
TuS Koblenz
2-2
Rot-Weiss Koblenz
08-02 02:00
FT
Los Angeles Galaxy
0-3
Charlotte FC
08-02 02:00
FT
SG Unterrath
0-1
VfB Hilden
08-02 02:15
FT
Yverdon II
3-0
Bavois
08-02 02:30
FT
Biel Bienne
3-0
FC Courtetelle
08-02 03:00
FT
New York City FC
2-2
San Jose Earthquakes
08-02 03:00
FT
Nashville
3-2
Birmingham Legion
08-02 04:00
FT
Austin FC
0-1
Chicago Fire
08-02 04:00
FT
Atlanta United
1-0
Montreal Impact
08-02 05:00
FT
St. Louis City
1-0
Los Angeles FC
08-02 05:30
FT
Atlanta United
1-1
Montreal Impact
08-02 14:00
FT
Lokomotiv Moscow
2-0
Torpedo Moscow
08-02 15:00
FT
PFC Oleksandria
1-2
Hvidovre IF
08-02 15:00
FT
KAMAZ Naberezhnye Chelny
3-2
FK Chayka Pesch
08-02 15:00
FT
Sibir-M Novosibirsk
0-1
FK Kaluga
08-02 15:00
FT
City Club
2-8
Urartu
08-02 15:30
FT
Veles
3-0
Chertanovo Moscow
08-02 15:30
FT
B93 Copenhagen
1-0
Miedz Legnica
08-02 16:00
FT
1Arda
0-3
Tobol Kostanai
08-02 16:00
FT
Dinamo Tbilisi
1-0
FK Valmiera
08-02 17:00
FT
FC Dallas
1-4
Malmo FF
08-02 17:00
FT
CF Sparta Selemet
4-2
Iskra Stal Ribnita
08-02 17:00
FT
Malmo FF
4-1
Bodo Glimt
08-02 18:00
FT
Dila Gori
2-3
Gareji Sagarejo
08-02 18:00
FT
Murcia B
1-2
Sogndal
08-02 19:00
FT
Kompozit
0-7
PFK Montana
08-02 19:00
FT
NK Nafta
2-1
Budaorsi SC
08-02 19:00
FT
FK Sochi
1-0
Slavia Sofia
08-02 19:00
FT
Seattle Sounders
0-3
Odense BK
08-02 20:00
FT
Start Kristiansand
1-1
Bryne
08-02 20:00
FT
Malmo FF
0-4
Bodo Glimt
08-02 20:00
FT
Veles
1-0
FK Kaluga
08-02 20:00
FT
FK Ural-2
2-2
Uralets Nizhny Tagil
08-02 20:30
FT
FC Dallas
4-1
Odd Grenland
08-02 20:30
FT
Sturm Graz (Youth)
1-3
NK Brinje Grosuplje
08-02 21:00
FT
Dynamo Moscow
4-1
Gazovik Orenburg
08-02 21:00
FT
Zenit St. Petersburg
6-0
Shanghai Shenhua
08-02 21:00
FT
PFC Oleksandria
3-0
FC Ahal
08-02 21:00
FT
FK Nizhny Novgorod
4-0
Torpedo Moscow
08-02 21:00
FT
IMT Novi Beograd
0-2
FK Radnicki Novi Belgrad
08-02 21:30
FT
Lechia Gdansk
1-1
FC Shakhtar Donetsk
08-02 21:30
FT
Lokomotiv Moscow
2-1
Urartu
08-02 21:30
FT
Volga Ulyanovsk
0-1
Sibir-M Novosibirsk
08-02 00:00
FT
Nigeria
1-1
Nam Phi1
08-02 03:00
FT
Bờ Biển Ngà
1-0
CH Congo
08-02 00:00
FT
Neoi Irodotou
0-5
Aetos Anogeion
08-02 00:00
FT
Alianza FC Reserves
5-0
Jocoro FC Reserves1
08-02 01:00
FT
Once Deportivo de Ahuachapan Reserves
0-2
CD Luis Angel Firpo Reserves
08-02 01:30
FT
CD Aguila Reserves
3-4
AD Isidro Metapan Reserves
08-02 01:30
FT
1Fuerte San Francisco Reserves
3-4
Santa Tecla Reserves1
08-02 00:00
FT
1AlHilal
2-1
Al Suqoor(LBY)1
08-02 20:00
FT
Al-Tahaddi
1-0
Al Morooj
08-02 00:30
FT
Lyon
2-1
Lille
08-02 02:30
FT
Montpellier
1-4
Nice
08-02 02:30
FT
Le Puy Foot 43 Auvergne
2-1
Stade Lavallois MFC
08-02 02:30
FT
Strasbourg
3-1
Le Havre1
08-02 02:30
FT
Saint-Priest
1-2
Valenciennes
08-02 03:10
FT
PSG
3-1
Stade Brestois1
08-02 00:30
FT
Ingolstadt U19
4-0
Greuther Furth U19
08-02 00:30
FT
1Athletic Club Bibao (nữ)
1-1
UD Granadilla Tenerife Sur (nữ)
08-02 01:30
FT
Barcelona (nữ)
8-0
Sevilla FC (nữ)
08-02 00:45
FT
SC Cambuur
3-1
Vitesse Arnhem
08-02 03:00
FT
Feyenoord
2-0
AZ Alkmaar
08-02 00:45
FT
Gazisehir Gaziantep
0-2
Fenerbahce
08-02 01:00
FT
CA Taquaritinga SP
2-2
Gremio Saocarlense/SP1
08-02 01:00
FT
1Rio Branco(SP)
1-2
Jabaquara SP
08-02 02:00
FT
Penapolense
3-1
Joseense
08-02 05:30
FT
Francana
1-0
Uniao Barbarense2
08-02 06:00
FT
XV de Jau
5-1
Nacional SP
08-02 06:00
FT
1Independente SP
1-1
Vocem SP
08-02 06:00
FT
Barretos SP
2-1
SKA Brasil
08-02 01:00
FT
Unterhaching
2-0
Hallescher FC
08-02 01:00
FT
Berliner FC Dynamo
2-0
BSG Chemie Leipzig
08-02 01:00
FT
Energie Cottbus
4-3
BFC Viktoria 1889
08-02 01:30
FT
SV Meppen
3-2
Oldenburg
08-02 01:00
FT
Desportivo Brasil SP
2-0
Matonense SP
08-02 01:00
FT
Rio Preto SP
0-1
Uniao Sao Joao EC
08-02 01:00
FT
Uniao Suzano AC SP
1-4
Lemense SP
08-02 04:00
FT
Bragantino B
1-1
Itapirense/SP
08-02 05:30
FT
CA Votuporanguense SP
1-1
EC Sao Bernardo/SP
08-02 05:30
FT
Gremio Prudente
2-0
Sertaozinho
08-02 06:00
FT
Catanduva FC
2-1
Sao Caetano
08-02 06:15
FT
Marilia Ac
1-1
Bandeirante
08-02 01:00
FT
Sao Paulo U20 (nữ)
5-0
Corinthians U20 (nữ)
08-02 01:00
FT
SC Internacional U20 (nữ)
4-0
America MG U20 (nữ)
08-02 01:00
FT
Al-Tai
0-3
Al Ittihad(KSA)
08-02 01:00
FT
Rio Claro
3-0
Linense(BRA)
08-02 05:30
FT
Noroeste
0-1
AE Velo Clube SP
08-02 05:30
FT
Oeste
0-1
Monte Azul SP
08-02 05:30
FT
Sao Bento
1-0
Taubate
08-02 06:00
FT
Esporte Clube Sao Jose SP
5-0
Juventus SP1
08-02 06:00
FT
1XV de Piracicaba
0-0
Capie Warrero
08-02 01:00
FT
Santa Lucia Cotzumalguapa
2-2
Deportivo San Pedro1
08-02 04:00
FT
Heredia
1-0
Fraijanes FC
08-02 04:00
FT
Club Aurora
1-0
Juventud Pinulteca FC1
08-02 04:00
FT
1CD Puerto de Iztapa
1-0
Suchitepequez1
08-02 04:00
FT
CSD Solola
1-1
Nueva Concepcion
08-02 04:10
FT
1Universidad de San Carlos
3-1
Sacachispas GT
08-02 05:10
FT
Cuilapa FC
1-1
San Benito FC1
08-02 09:00
FT
Marquense
5-0
Juventud Copalera
08-02 09:00
FT
Deportivo Mictlan
3-0
Deportivo Barberena FC1
08-02 09:00
FT
Quiche FC
3-0
Democracia FC
08-02 01:15
FT
CEO
3-1
Cruzeiro Arapiraca
08-02 05:10
FT
Cordino
3-3
tuntum EC
08-02 06:00
FT
Murici
4-0
AA Dimensao Saude
08-02 06:15
FT
1Imperatriz(MA)
1-0
Sampaio Correa
08-02 06:15
FT
Moto Club Sao Luis MA
1-5
Maranhao
08-02 02:00
FT
Moldavo (nữ)
2-0
Westerlo (nữ)
08-02 02:00
FT
Anderlecht II
1-1
RFC de Liege1
08-02 02:00
FT
FCV Dender EH
5-1
Seraing United
08-02 02:00
FT
KVSK Lommel
3-0
Beerschot Wilrijk
08-02 02:00
FT
Brighton H.A. (nữ)
1-1
Aston Villa (nữ)
08-02 02:00
FT
Chelsea FC (nữ)
5-0
Sunderland (nữ)
08-02 02:30
FT
Tottenham Hotspur (nữ)
0-1
Manchester City (nữ)
08-02 02:00
FT
Videoton Puskas Akademia
0-1
ZalaegerzsegTE
08-02 22:00
FT
Mezokovesd Zsory
0-1
Paksi SE Honlapja
08-02 02:00
FT
1Andraus Brasil
1-1
Aruko Sports Brasil
08-02 06:00
FT
Parana STC PR
1-2
Londrina PR
08-02 06:00
FT
1Cianorte PR
0-1
Coritiba PR1
08-02 06:30
FT
Atletico Paranaense
1-0
Cascavel PR
08-02 02:30
FT
Aberdeen (nữ)
2-1
Montrose LFC (nữ)
08-02 02:45
FT
Glasgow Rangers (nữ)
1-0
Hearts (nữ)
08-02 02:45
FT
Spartans (nữ)
0-1
Partick Thistle (nữ)
08-02 03:00
FT
Glasgow City (nữ)
6-0
Hamilton FC (nữ)
08-02 03:00
FT
Motherwell (nữ)
0-2
Celtic (nữ)
08-02 02:30
FT
Sao Raimundo
0-3
Amazonas FC
08-02 02:30
FT
Manauara
5-0
Unidos do Alvorada AM
08-02 06:30
FT
Princesa AM
1-1
Operario/AM
08-02 02:30
FT
RAEC Mons
5-2
Entente Acren-Lessines2
08-02 02:30
FT
1Willand Rovers
2-2
Yate Town
08-02 02:45
FT
Club Brugge
2-1
Saint Gilloise
08-02 02:45
FT
Kilmarnock
1-0
Livingston
08-02 02:45
FT
Saint Johnstone
0-1
Heart of Midlothian
08-02 03:00
FT
Hibernian
1-2
Celtic FC
08-02 03:10
FT
1Saint Mirren
2-0
Dundee
08-02 02:45
FT
Midleton FC
4-2
Bandon AFC
08-02 02:45
FT
Stirling University
2-1
Cowdenbeath
08-02 02:45
FT
1Cleethorpes Town
1-2
North Ferriby United
08-02 03:00
FT
Huracan Reserves
2-0
Tigre Reserves
08-02 03:00
FT
Banfield Reserves
1-1
Argentinos Jrs Reserves
08-02 03:00
FT
Rosario Central Reserves
4-0
Independiente Rivadavia Reserves
08-02 05:00
FT
1Platense Reserves
1-3
Lanus Reserves
08-02 05:00
FT
Boca Juniors Reserve
1-0
Estudiantes LP Reserves
08-02 07:00
FT
2Central Cordoba SdE Reserves
1-0
Talleres Cordoba Reserve
08-02 07:00
FT
CA Independiente Reserves
1-0
Sarmiento Junin Reserve
08-02 03:00
FT
1Clachnacuddin
1-4
Forres Mechanics
08-02 03:00
FT
Deportivo Riestra
1-0
Comunicaciones BsAs1
08-02 05:20
FT
Belgrano
1-2
Atletico Mitre de Santiago del Estero
08-02 07:45
FT
River Plate
3-0
Excursionistas
08-02 03:00
FT
Alagoinhas Atletico BA
2-3
Juazeirense
08-02 05:15
FT
Jacobina EC
0-0
Vitoria BA
08-02 07:30
FT
Bahia
5-0
Itabuna BA
08-02 03:00
FT
1Brunos Magpie
0-2
St Joseph's FC
08-02 03:30
FT
Atletico Madrid
0-1
Athletic Bilbao
08-02 03:45
FT
Uniao Leiria
0-3
Sporting CP
08-02 04:00
FT
Envigado FC
1-2
Alianza Petrolera1
08-02 08:00
FT
Millonarios
1-0
America de Cali
08-02 04:00
FT
Real Espana Reserves
2-0
Motagua Reserves
08-02 04:00
FT
Olancho FC Reserves
4-1
CD Real Sociedad Reserves
08-02 04:00
FT
CD Olimpia Reservas
3-0
CD Marathon Reserves1
08-02 04:00
FT
Costa Del Este
1-1
Tauro FC
08-02 06:15
FT
Sporting San Miguelito
2-3
Alianza FC (PAN)
08-02 08:30
FT
1San Francisco FC
2-1
Veraguas FC1
08-02 04:00
FT
UD Realejos
0-5
Atletico Tacoronte
08-02 04:15
FT
1Diablos Tesistan FC
1-1
Volcanes de Colima
08-02 04:30
FT
Bangu
1-1
Volta Redonda
08-02 07:30
FT
Flamengo
1-0
Botafogo RJ
08-02 04:30
FT
CRB AL
1-1
CS Esportivo AL
08-02 06:30
FT
ASA AL
2-0
Centro Sportivo Alagoano
08-02 04:30
FT
2Once Deportivo Ahuachapan
3-1
Luis Angel Firpo2
08-02 04:30
FT
Aguila
0-0
A.D. Isidro Metapan
08-02 04:30
FT
Fuerte San Francisco
0-1
Santa Tecla
08-02 08:00
FT
Municipal Limeno
2-1
CD Dragon
08-02 08:15
FT
Alianza San Salvador
5-0
Jocoro FC
08-02 08:30
FT
CD FAS
0-0
CD Platense Municipal Zacatecoluca
08-02 05:00
FT
Real Noroeste
5-1
Serra
08-02 06:00
FT
Estrela do Norte ES
0-1
Rio Branco-ES
08-02 05:00
FT
1Juventude
3-1
Avenida RS
08-02 05:00
FT
Sao Luiz(RS)
2-2
Brasil de Pelotas
08-02 06:00
FT
Ypiranga(RS)
1-1
Sao Jose PoA RS
08-02 07:30
FT
Santa Cruz RS
0-2
Internacional RS
08-02 05:00
FT
Nautico (PE)
3-0
Porto PE
08-02 05:00
FT
America MG
2-0
Uberlandia MG1
08-02 06:30
FT
Democrata
2-2
Tombense
08-02 05:00
FT
Botafogo SP
0-3
Ponte Preta
08-02 05:30
FT
Santos
1-0
Corinthians Paulista (SP)
08-02 07:00
FT
Gremio Novorizontin
0-2
Bragantino
08-02 07:30
FT
Sao Bernardo
1-0
Portuguesa Desportos
08-02 07:35
FT
Sao Paulo
3-0
Ah so Santa SP
08-02 05:00
FT
Concordia AC
1-1
Brusque FC
08-02 05:30
FT
Marcilio Dias SC
2-1
Chapecoense SC
08-02 06:00
FT
Criciuma
1-0
Barra FC
08-02 07:30
FT
Joinville SC
2-2
Avai FC
08-02 05:00
FT
Maracana CE
2-2
Iguatu CE
08-02 06:30
FT
Ferroviario CE
1-1
Fortaleza
08-02 05:00
FT
4 de Julho
3-2
Picos PI
08-02 05:00
FT
River PI
0-2
Altos/PI
08-02 05:30
FT
Aparecidense GO
1-1
Goianesia GO
08-02 05:30
FT
Morrinhos FC
0-3
Goias
08-02 05:30
FT
Vila Nova
1-0
AE Jataiense
08-02 06:00
FT
Gremio Anapolis
1-0
Goiania
08-02 06:00
FT
1Herediano
1-2
Toluca
08-02 08:00
FT
Forge FC
1-3
Chivas Guadalajara
08-02 10:00
FT
Vancouver Whitecaps
1-1
Tigres UANL
08-02 06:00
FT
ABC RN
1-0
Potiguar RN1
08-02 06:00
FT
CE Forca e Luz RN
1-2
Baraunas
08-02 06:00
FT
Santana AP
1-1
Ypiranga AP
08-02 06:00
FT
1SC Paysandu Para
2-1
Bragantino PA
08-02 20:00
FT
Sao Francisco FC/PA
0-1
Ag. Maraba
08-02 06:15
FT
Itabaiana(SE)
2-0
America SE
08-02 06:15
FT
Nacional de Patos PB
1-2
Atletico Cajazeirense PB
08-02 06:30
FT
Wanderers FC
0-4
CA River Plate
08-02 06:30
FT
SE do Gama
2-0
Brasiliense
08-02 07:30
FT
Aurora
1-0
FBC Melgar1
08-02 07:50
FT
Lavalleja Capital
7-0
Treinta y Tres Interior
08-02 07:50
FT
Treinta y Tres Capital
6-0
Lavalleja Interior
08-02 08:00
FT
Florida Capital
5-2
Florida Interior
08-02 08:00
FT
Tacuarembo Interior
2-2
Durazno Capital
08-02 08:10
FT
Colonia Capital
2-0
San Jose Interior1
08-02 08:10
FT
San Jose Capital
2-1
Colonia Interior
08-02 08:00
FT
1Tauro Reserves
0-2
Panama City FC
08-02 09:10
FT
Herrera FC Reserves
1-1
Mario Mendez FC
08-02 08:05
FT
1Atletico La Paz
0-0
CF Atlante1
08-02 10:05
FT
2Cimarrones de Sonora
1-2
Club Chivas Tapatio
08-02 10:00
FT
Rewa FC
0-0
Lautoka
08-02 10:10
FT
Pachuca
3-2
Club Leon1
08-02 12:40
FT
Garhwal FC
1-0
Royal Rangers FC
08-02 15:10
FT
Tarun Sangha FC
2-0
Rangers SC
08-02 16:00
FT
US Biskra U21
1-1
JS Saoura U211
08-02 21:30
FT
USM Alger U21
5-1
Paradou AC U211
08-02 21:30
FT
ES Setif U21
1-1
USM Khenchela U21
08-02 21:30
FT
CS Constantine U21
2-1
MC El Bayadh U21
08-02 21:40
FT
CR Belouizdad U21
6-0
US Souf U21
08-02 21:40
FT
MC Oran U21
0-2
ASO Chlef U21
08-02 21:40
FT
ES Ben Aknoun U21
0-0
MC Alger U21
08-02 21:40
FT
JS Kabylie U21
2-1
NC Magra U21
08-02 16:15
FT
South Melbourne
1-0
Melbourne Knights
08-02 16:30
FT
FC Bengaluru United
2-2
United SC Kolkata
08-02 16:30
FT
SC Bengaluru
2-1
Sudeva Delhi
08-02 17:30
FT
Dempo
0-2
Kenkre
08-02 17:30
FT
Sporting Clube de Goa
2-0
Maharashtra Oranje FC
08-02 17:00
FT
FK MOIK Baku
0-1
Karvan Evlakh
08-02 17:30
FT
Difai Agsu FK
4-0
Araz Saatli
08-02 18:00
FT
E Nel G Tick
0-1
Samaxı FC
08-02 17:00
FT
CFCI
0-1
Hope United
08-02 17:00
FT
England (nữ) U17
5-0
Scotland (nữ) U17
08-02 18:00
FT
Turkey (nữ) U17
3-2
Slovakia (nữ) U17
08-02 19:00
FT
Bangladesh (nữ) U19
1-1
India (nữ) U19
08-02 20:00
FT
Poland U17
3-4
Czech Republic U171
08-02 21:00
FT
Belgium (nữ) U17
1-0
Wales (nữ) U17
08-02 17:30
FT
Chooka Talesh
0-3
Tractor S.C.
08-02 17:30
FT
Heydarieh
0-6
Mes krman
08-02 17:30
FT
Mes Soongoun Varzaghan
1-1
Shenavarsazi Qeshm
08-02 17:30
FT
Niroye Zamini
1-1
Fajr Sepasi
08-02 18:00
FT
Saipa
1-0
Pars Jonoubi Jam
08-02 18:30
FT
Gol Gohar FC
0-0
Nikapars
08-02 18:30
FT
Zob Ahan
3-0
Kia Tehran
08-02 18:30
FT
Sanat-Naft
0-0
Esteghlal Mollasani
08-02 19:30
FT
Foolad Khozestan
0-1
Chadormalou Ardakan
08-02 17:30
FT
Kerala Police
0-2
Sports Academy Tirur
08-02 20:30
FT
Kerala United
2-0
Muthoot FA
08-02 18:00
FT
1Shortet Hamah
1-3
Shortet Tartous2
08-02 18:15
FT
Hapoel Qalansawe
3-0
Hapoel Bnei Pardes
08-02 19:00
FT
Sidama Bunna
2-1
Ethiopia Nigd Bank
08-02 19:30
FT
Al Merreikh Port Said
0-1
Suez Montakhab
08-02 19:30
FT
El Sharqia Dokhan
3-0
FC Porto Suez
08-02 19:30
FT
Kahraba Ismailia
0-0
Team FC Cairo1
08-02 19:30
FT
El Entag Al Harby
1-1
Alo Egypt
08-02 19:30
FT
Ithad Al Shortah
1-1
Bur Fouad
08-02 19:40
FT
El Shams
3-0
Nejmet Sinai FC
08-02 19:45
FT
1FC Haka
1-2
SJK Seinajoen
08-02 20:00
FT
KuPs
5-0
Vaasa VPS
08-02 20:00
FT
FC Copenhagen
3-1
Molde
08-02 20:00
FT
Ma Lu
0-0
Wakiso Giants FC
08-02 20:00
FT
Zira FK
3-0
Sabail
08-02 20:00
FT
Mukura Victory Sports
2-0
Police(RWA)
08-02 20:00
FT
Najmat Jeddah FC (nữ)
0-0
Al Nors (nữ)1
08-02 20:10
FT
Jamhuri
0-1
Mafunzo FC
08-02 20:15
FT
Malindi
2-0
Ngome FC
08-02 20:30
FT
Roda JC Kerkrade Reserve
3-2
Willem II Reserves
08-02 20:40
FT
Al-Salmiyah
3-0
Al-Ttadamon(KUW)1