01-04 02:00
FT
Real Madrid
2-0
Athletic Bilbao
01-04 00:30
FT
VfL Bochum
2-2
Darmstadt
01-04 01:45
FT
Marseille
0-2
PSG1
01-04 17:30
FT
Bologna
3-0
Salernitana
01-04 20:00
FT
Cagliari
1-1
Verona
01-04 20:00
FT
Sassuolo
1-1
Udinese
01-04 02:50
FT
Atlanta United
3-0
Chicago Fire1
01-04 18:30
FT
Leicester City
3-1
Norwich City
01-04 21:00
FT
Middlesbrough
2-0
Sheffield Wednesday
01-04 21:00
FT
1Plymouth Argyle
0-1
Bristol City
01-04 21:00
FT
Rotherham United
2-1
Millwall
01-04 21:00
FT
Stoke City
1-1
Huddersfield Town
01-04 21:00
FT
Sunderland A.F.C
1-5
Blackburn Rovers
01-04 21:00
FT
Birmingham City
1-0
Preston North End
01-04 21:00
FT
Swansea City
0-1
Queens Park Rangers (QPR)
01-04 21:00
FT
Coventry City
1-2
Cardiff City
01-04 21:00
FT
West Brom
2-2
Watford
01-04 19:00
FT
1Grimsby Town
1-1
Bradford City
01-04 21:00
FT
Stockport County
1-0
AFC Wimbledon
01-04 21:00
FT
Sutton United
3-1
Swindon Town
01-04 21:00
FT
Crewe Alexandra
0-3
Forest Green Rovers
01-04 21:00
FT
Tranmere Rovers
1-1
Colchester United
01-04 21:00
FT
Walsall
2-1
Salford City
01-04 21:00
FT
Harrogate Town
5-1
Gillingham
01-04 21:00
FT
Morecambe
2-1
Barrow
01-04 21:00
FT
Newport County
0-4
Crawley Town
01-04 21:00
FT
Notts County
3-3
Milton Keynes Dons
01-04 21:00
FT
Leyton Orient
1-2
Peterborough United
01-04 21:00
FT
Northampton Town
2-0
Port Vale
01-04 21:00
FT
Blackpool
0-0
Wycombe Wanderers
01-04 21:00
FT
Oxford United
4-0
Fleetwood Town
01-04 21:00
FT
Bolton Wanderers
5-2
Reading
01-04 21:00
FT
Bristol Rovers
0-0
Shrewsbury Town
01-04 21:00
FT
Burton Albion
1-3
Barnsley
01-04 21:00
FT
Cambridge United
3-1
Wigan Athletic
01-04 21:00
FT
Carlisle United
1-3
Lincoln City
01-04 21:00
FT
Charlton Athletic
0-0
Stevenage Borough
01-04 21:00
FT
Cheltenham Town
1-2
Exeter City
01-04 00:00
FT
Vizela
0-4
Casa Pia AC1
01-04 00:00
FT
Futbol Consultants Moravia
1-2
Santa Ana
01-04 00:00
FT
1Jicaral
1-1
Marineros de Puntarenas
01-04 00:15
FT
2AD Sarchi
1-0
AD Cofutpa2
01-04 03:00
FT
AD Cariari Pococi
1-2
Limon FC
01-04 03:00
FT
Puerto Golfito
0-3
AD Carmelita
01-04 00:00
FT
Lucena CF
0-2
Ayamonte CF
01-04 00:30
FT
Jerez
2-1
CP Montehermoso
01-04 00:00
FT
Osasuna B
2-3
Barcelona B
01-04 00:00
FT
CD Arenteiro
1-1
Real Sociedad B
01-04 01:00
FT
1Real Murcia
1-0
Granada CF B1
01-04 00:00
FT
KS Elbasani
3-1
Lushnja KS
01-04 00:00
FT
Once Lobos Chalchuapa
0-3
CD Titan1
01-04 00:00
FT
CD Platense Zacatecoluca Reserves
3-2
Santa Tecla Reserves
01-04 01:30
FT
1Fuerte San Francisco Reserves
3-2
AD Isidro Metapan Reserves
01-04 01:30
FT
CD Dragon Reserves
3-1
Jocoro FC Reserves
01-04 00:00
FT
1Stade Malien de Bamako
1-2
Ghana Dream FC
01-04 02:00
FT
Abu Salim
0-0
Renaissance Sportive de Berkane1
01-04 02:00
FT
Future FC
1-2
Zamalek
01-04 00:00
FT
Washington Spirit (nữ)
2-1
Utah Royals (nữ)
01-04 00:00
FT
1Alverca
3-1
Lusitania FC1
01-04 00:00
FT
Maccabi Netanya
0-3
Beitar Jerusalem
01-04 00:30
FT
Maccabi Haifa
1-2
Maccabi Bnei Raina
01-04 00:00
FT
Lleida
0-1
Sant Andreu
01-04 00:00
FT
Terrassa
3-1
CF La Nucia
01-04 00:15
FT
SL Benfica (nữ)
1-0
Sporting CP (nữ)
01-04 00:15
FT
RFC de Liege
5-1
Red Star Waasland
01-04 00:15
FT
F.C.Barcelona Futsal
6-4
Catgas Energia Futsal
01-04 01:00
FT
Peinsa F.S. Cartagena Futsal
1-8
Inter Movistar Futsal
01-04 00:30
FT
Arminia Bielefeld
2-0
MSV Duisburg
01-04 00:30
FT
AEK Athens
1-0
Olympiakos Piraeus
01-04 00:30
FT
Aris Thessaloniki
3-1
Lamia
01-04 00:30
FT
Lincoln Red Imps FC
2-1
Europa FC1
01-04 01:00
FT
Gulf United FC
1-1
City Club
01-04 01:00
FT
Dubba Al-Husun
1-1
Masafi
01-04 01:00
FT
Al Arabi(UAE)
1-2
Masfut
01-04 01:00
FT
Al-Hamriyah
1-3
Ahli Al-Fujirah
01-04 01:00
FT
Al-Jazira Al-Hamra
3-2
Al-Rams
01-04 01:00
FT
Ras Al Khaimah U19
4-2
Al Ittihad Kalba U19
01-04 01:00
FT
Club Circulo Deportivo
2-0
Sol de Mayo
01-04 02:00
FT
Deportivo Camioneros
0-1
Ferro Carril Oeste Gral Pico
01-04 02:10
FT
1Defensores Pronunciamiento
0-4
Douglas Haig1
01-04 02:30
FT
El Linqueno
0-0
Independiente Chivilcoy
01-04 03:00
FT
Sol de America de Formosa
1-0
G.San Martin Formosa
01-04 03:00
FT
Boca Unidos
0-0
Central Norte Salta
01-04 03:30
FT
CA 9 de Julio Rafaela
1-0
Sportivo Belgrano1
01-04 04:00
FT
Club Cipolletti
0-0
Olimpo Bahia Blanca
01-04 01:00
FT
1SK Sport Street Soccer FC
3-0
Faraones Texcoco1
01-04 04:30
FT
CEFOR Chiapas
1-1
Academia Dragones FC
01-04 05:00
FT
Chivas Alamos FC
0-1
CDC Dominguez Osos
01-04 01:00
FT
1Montaneses FC
2-0
Pioneros de Cancun
01-04 01:00
FT
Al-Seeb
3-1
Oman Club1
01-04 01:00
FT
Al Shabab(OMA)
4-1
Al-Nasr(OMA)
01-04 01:00
FT
Dhufar
2-1
Sohar Club
01-04 01:00
FT
ibri
0-2
Al-Nahda Muscat
01-04 01:00
FT
Club Atletico Progreso
3-1
Deportivo Maldonado
01-04 03:30
FT
Miramar Misiones FC
2-2
Cerro Montevideo1
01-04 06:00
FT
1Wanderers FC
0-2
Boston River
01-04 01:00
FT
Farul Constanta
0-1
FC Steaua Bucuresti
01-04 01:00
FT
Sport Huancayo
0-2
AD Tarma
01-04 03:00
FT
Sport Boys
0-0
Alianza Atletico Sullana
01-04 03:30
FT
UTC Cajamarca
1-2
Sporting Cristal
01-04 01:00
FT
AS Denguele
0-3
San Pedro FC
01-04 01:00
FT
Universidad Catolica
5-1
Orense SC1
01-04 03:30
FT
1Deportivo Cuenca
0-0
Delfin SC1
01-04 06:00
FT
Club Sport Emelec
0-0
Independiente Jose Teran
01-04 01:00
FT
Al-Sharjah U21
2-1
Al Ain U21
01-04 01:00
FT
1Khor Fakkan U21
0-2
Wasl Dubai U21
01-04 01:00
FT
1Al-Jazira(UAE) U21
2-2
Al Bataeh U21
01-04 01:05
FT
Chivas Guadalajara (nữ)
1-1
Atlas (nữ)
01-04 06:00
FT
Puebla (nữ)
0-6
Tigres (nữ)
01-04 08:05
FT
Santos Laguna (nữ)
2-3
Unam Pumas (nữ)
01-04 01:30
FT
Karbalaa
2-4
Newroz SC(IRQ)
01-04 01:30
FT
Al Zawraa
0-0
AL Najaf
01-04 01:30
FT
Baghdad
1-1
Naft Misan
01-04 01:30
FT
Duhok
2-1
Al Quwa Al Jawiya1
01-04 01:30
FT
Guapo M19 EC U20
2-2
Aparecida EC U20
01-04 01:30
FT
Club Lujan
2-0
Deportivo Muniz
01-04 01:30
FT
Uhl Que Sa
2-1
CA Lugano
01-04 01:30
FT
Ceilandia DF
1-1
Capital CF
01-04 01:30
FT
Atletico Pilar
3-3
Defensores de Glew1
01-04 01:30
FT
Al-Jahra
2-4
Kazma
01-04 01:30
FT
Al-Shabab(KUW)
0-1
Khaitan
01-04 01:30
FT
Canuelas FC Reserves
2-2
Argentino Quilmes Reserves1
01-04 01:30
FT
Al Markhiya
1-2
Al-Sadd
01-04 01:30
FT
Al Rayyan
2-0
Al Duhail
01-04 01:30
FT
Nueva Chicago
1-0
Almirante Brown
01-04 02:00
FT
Gimnasia yTiro
1-1
Estudiantes Rio Cuarto
01-04 02:00
FT
Alvarado Mar del Plata
0-0
Club Atletico Guemes
01-04 02:30
FT
Racing de Cordoba
1-0
Gimnasia Jujuy
01-04 03:00
FT
Patronato Parana
1-2
Deportivo Maipu
01-04 03:45
FT
1All Boys
0-0
CA San Miguel
01-04 05:00
FT
San Martin San Juan
0-0
Estudiantes de Caseros
01-04 05:00
FT
CA Brown Adrogue
0-1
Deportivo Madryn
01-04 06:00
FT
Deportivo Moron
3-0
Atletico Atlanta
01-04 01:30
FT
Santa Cruz RN
1-0
ABC RN
01-04 02:00
FT
Independiente Santa Fe
3-0
Patriotas FC
01-04 04:10
FT
Deportivo Pereira
1-2
Atletico Bucaramanga
01-04 06:20
FT
Dep.Independiente Medellin
1-4
America de Cali1
01-04 08:30
FT
1Deportivo Cali
2-4
Aguilas Doradas
01-04 02:00
FT
Vitoria BA
3-2
Bahia
01-04 02:00
FT
Sarmiento Junin
0-1
Newells Old Boys1
01-04 02:00
FT
Gimnasia La Plata
2-1
Deportivo Riestra
01-04 04:30
FT
Independiente
1-1
Atletico Tucuman
01-04 07:00
FT
Independiente Rivadavia
1-2
Banfield
01-04 02:00
FT
Sousa PB
2-1
Treze Campina Grande PB
01-04 02:00
FT
Rio Branco VN
2-1
Vitoria ES
01-04 02:00
FT
Lyon (nữ)
3-0
Le Havre (nữ)
01-04 02:00
FT
Vila Nova
0-2
Atletico Clube Goianiense
01-04 02:00
FT
Al-Faisaly Harmah Youth
2-2
Al Hazm Youths
01-04 02:00
FT
New England Revolution B
2-1
Carolina Core
01-04 04:00
FT
1Sporting Kansas City(R)
1-2
Saint Louis City B
01-04 07:00
FT
Colorado Rapids II
1-1
Los Angeles FC II
01-04 07:00
FT
Los Angeles Galaxy II
5-2
Tacoma Defiance
01-04 02:10
FT
Santos AP
1-1
Independente AP
01-04 02:20
FT
Urena SC
4-4
Atletico El Vigia
01-04 02:30
FT
Academia Rey
0-0
Aragua FC
01-04 03:50
FT
AC Minerven FC Bolivar
0-1
Deportivo Miranda
01-04 02:20
FT
Always Ready
0-1
Independiente Petrolero
01-04 04:30
FT
Bolivar
4-2
Oriente Petrolero
01-04 06:30
FT
1Aurora
4-2
Blooming1
01-04 02:30
FT
Manaus (AM)
5-0
Sao Raimundo
01-04 03:00
FT
Amazonas FC
1-3
Parintins FC
01-04 02:30
FT
Al-Jalil
1-1
Al-Ahly
01-04 02:30
FT
Al Faisaly
2-0
Al Wihdat Amman
01-04 02:30
FT
Genus RO
2-1
Ji-Parana FC
01-04 04:00
FT
Vilhena RO
0-0
Cacoalense Ro
01-04 03:00
FT
Lagarto
1-1
CS Sergipe
01-04 03:00
FT
CD Piratas
1-2
CA Independiente Siguatepeque
01-04 03:00
FT
Portuguesa MS
2-3
Operario MS
01-04 03:00
FT
1Estudiantes Merida FC
1-2
Deportivo La Guaira
01-04 06:00
FT
Academia Puerto Cabello
2-2
Monagas SC1
01-04 03:00
FT
Centro Sportivo Alagoano
1-1
Penedense AL
01-04 03:00
FT
Remo Belem (PA)
2-0
Tuna Luso1
01-04 03:30
FT
Humble Lions
0-1
Mount Pleasant FA
01-04 03:30
FT
Lime Hall Academy
1-4
Siti Worley Garden J
01-04 03:30
FT
Molynes United
0-3
Waterhouse FC
01-04 03:30
FT
Dunbeholden FC
2-4
Cavalier FC
01-04 06:00
FT
Arnett Gardens
1-1
Portmore United
01-04 04:00
FT
Colombia (nữ) U17
4-2
Ecuador (nữ) U17
01-04 06:30
FT
Paraguay (nữ) U17
1-5
Brasil (nữ) U17
01-04 04:00
FT
Puntarenas
1-2
Municipal Liberia
01-04 05:00
FT
Deportivo Saprissa
2-0
Herediano
01-04 06:30
FT
Sporting San Jose
3-2
AD Guanacasteca
01-04 08:00
FT
Alajuelense
1-1
AD San Carlos
01-04 04:00
FT
Genesis
1-0
Marathon2
01-04 06:15
FT
CD Olimpia
5-1
CD Vida
01-04 08:30
FT
Lobos UPNFM
1-0
Real Sociedad Tocoa
01-04 04:00
FT
Cobreloa
1-3
Universidad de Chile
01-04 06:30
FT
Union Espanola
5-3
Nublense2
01-04 04:00
FT
Santos
1-0
Palmeiras
01-04 04:00
FT
2General VelAsquez
0-5
Melipilla1
01-04 06:30
FT
Provincial Ovalle
4-2
Osorno
01-04 04:00
FT
San Luis Quillota
2-2
CSD Antofagasta
01-04 06:00
FT
1San Marcos de Arica
3-4
Deportes Santa Cruz
01-04 04:15
FT
2CD Dragon
1-1
Jocoro FC2
01-04 04:30
FT
Fuerte San Francisco
0-1
A.D. Isidro Metapan
01-04 04:30
FT
CD Platense Municipal Zacatecoluca
2-0
Santa Tecla
01-04 04:15
FT
Soriano Capital
1-0
Rio Negro Capital
01-04 04:20
FT
Club America Salcaja
7-1
Club Malacas2
01-04 04:30
FT
Botafogo RJ
2-0
Boavista S.C.
01-04 04:30
FT
Sol de America
2-1
General Caballero LJM
01-04 07:00
FT
2 de Mayo PJC
0-1
Guarani CA
01-04 05:00
FT
Wydad Casablanca
0-1
Club Salmi
01-04 05:00
FT
Sarmiento de Resistencia Reserves
1-1
CSD Fontana
01-04 05:30
FT
Nouakchott Academie
2-1
Star Arafat
01-04 06:00
FT
1Atlas
2-3
Queretaro FC
01-04 08:00
FT
Necaxa
1-2
Club Leon
01-04 08:35
FT
FC Juarez
2-1
Santos Laguna
01-04 09:00
FT
Auckland City
3-1
Tauranga City United
01-04 09:00
FT
Melville United
1-4
Birkenhead United
01-04 09:00
FT
East Coast Bays
1-3
Eastern Suburbs Auckland
01-04 09:00
FT
West Coast Rangers
2-2
Manurewa AFC
01-04 11:30
FT
Auckland United
3-0
Hamilton Wanderers
01-04 11:30
FT
Western Springs AFC
2-0
Bay Olympic
01-04 09:00
FT
Bankstown City Lions U20
3-2
Dulwich Hill U20
01-04 10:00
FT
Manningham Juventus FC
2-6
Banyule City
01-04 10:00
FT
South East United FC
10-0
Olympia Warriors
01-04 11:30
FT
Bentleigh Utd Cobras
0-4
Brunswick City
01-04 10:30
FT
Kahibah FC
4-0
Singleton Strikers FC
01-04 11:00
FT
FC Macarthur
1-3
Western Sydney
01-04 12:30
FT
Andijan FA
0-1
Qiziriq Football Club
01-04 12:30
FT
Fergana University
2-4
FK Chigatoy1
01-04 15:00
FT
Qumqo rg on FC
2-2
Qoraqalpogiston FA
01-04 15:05
FT
Namangan FA
1-0
Buxoro University
01-04 17:30
FT
Zaamin
7-0
Navoiy FA2
01-04 17:30
FT
Sirdaryo FA
3-2
Tashkent VFA
01-04 12:50
FT
Football NSW Institute (nữ)
1-4
Apia L Tigers (nữ)
01-04 13:00
FT
Maca Searle (nữ)
0-0
NWS Spirit (nữ)
01-04 13:00
FT
University of Sydney (nữ)
1-5
Illawarra Stingrays (nữ)
01-04 13:40
FT
Northern Tigers FC (nữ)
5-0
Aime Rigi (nữ)
01-04 13:10
FT
Bankstown City Lions
2-1
Dulwich Hill SC
01-04 14:00
FT
Oakleigh Cannons
1-1
Dandenong Thunder
01-04 15:30
FT
Saudi Arabia U16
1-3
Wales U16
01-04 15:30
FT
ArgentinaU16
2-1
Czech Republic U16
01-04 18:15
FT
Japan U16
1-2
Ivory Coast U161
01-04 15:30
FT
1. FC Leibnitz
2-0
Union St.Florian
01-04 15:45
FT
USC Paloma
2-0
ETSV Hamburg1
01-04 16:00
FT
Juventus U20
0-1
AC Milan U20
01-04 16:00
FT
Lazio U20
2-1
Sampdoria Youth
01-04 18:00
FT
Verona U20
1-4
AS Roma U20
01-04 20:00
FT
Genoa Youth
1-0
S.S.D. Monza 1912 Youth1
01-04 16:05
FT
Kolos Kovalyovka
0-3
UCSA
01-04 20:00
FT
FC Burgsolms
0-4
TSV Steinbach II
01-04 16:15
FT
Rakhapura United
0-1
Mawyawadi
01-04 16:30
FT
Hantharwady United
0-1
Ayeyawady united
01-04 16:30
FT
Ispe FC
2-0
Yadanabon FC
01-04 16:15
FT
Heidelberg United (nữ)
1-3
Essendon Royals (nữ)
01-04 16:30
FT
Mawlai SC
7-2
Sawmer SC1
01-04 17:00
FT
FC Vorskla U21
0-3
Dinamo KyivU21
01-04 17:00
FT
Uttrakhand
3-3
Garhwal Diamon
01-04 17:00
FT
Horsholm-Usserod IK
2-1
Karlslunde IF
01-04 17:00
FT
Vorup FB
1-0
Kjellerup
01-04 18:00
FT
Viby IF
3-1
Hobro IK 2
01-04 18:00
FT
OKS
4-1
Hedensted1
01-04 18:00
FT
Slagelse BI
0-2
Skjold
01-04 18:30
FT
KFUM Roskilde
1-5
Bronshoj
01-04 18:30
FT
1Marienlyst
3-0
B 1909 Odense
01-04 18:50
FT
AaB 2
2-4
Norresundby
01-04 19:00
FT
Nr. sundby
2-0
Gorslev IF
01-04 19:00
FT
Ringkobing
3-0
Vinder Vatanspor-VRI
01-04 17:00
FT
Namdhari FC
1-1
Aizawl FC
01-04 20:30
FT
Trau FC
0-2
Churchill Brothers
01-04 17:00
FT
Braga U23
1-2
Santa Clara U23
01-04 17:30
FT
Kabwe Warriors
1-0
Lumwana Radiants
01-04 19:30
FT
ZESCO United Ndola
4-0
Barotse Crocs FC
01-04 17:30
FT
Puszcza Niepolomice
1-1
Radomiak Radom1
01-04 20:00
FT
Stal Mielec
0-0
Lech Poznan
01-04 17:30
FT
SD Croatia Berlin
2-3
SSC Teutonia 99
01-04 20:00
FT
SC Fortuna Bonn
2-2
FSV Neunkirchen-Seelscheid
01-04 17:30
FT
Modena
1-1
Bari
01-04 20:00
FT
Cosenza Calcio 1914
1-2
Brescia
01-04 20:00
FT
Pisa
4-3
Palermo1
01-04 20:00
FT
Spezia
2-1
Ascoli
01-04 20:00
FT
Venezia
2-3
A.C. Reggiana 1919
01-04 20:00
FT
Como
2-0
SudTirol
01-04 20:00
FT
Lecco
1-1
Cittadella
01-04 20:00
FT
Parma
0-2
Catanzaro
01-04 17:40
FT
Znicz Pruszkow
0-0
Polonia Warszawa
01-04 20:00
FT
1Zaglebie Sosnowiec
0-4
GKS Katowice
01-04 18:00
FT
BSG Chemie Leipzig
2-1
ZFC Meuselwitz
01-04 18:00
FT
Energie Cottbus
2-1
Eilenburg
01-04 19:00
FT
1Phonix Lubeck
2-3
Hannover 96 Am
01-04 20:00
FT
1SC Spelle-Venhaus
0-3
ETSV Weiche Flensburg
01-04 20:00
FT
Bremer SV
4-2
SSV Jeddeloh
01-04 18:00
FT
Ishoj IF
2-2
BK Frem
01-04 18:00
FT
IF Lyseng
1-1
Vegar
01-04 18:00
FT
Vanlose
0-1
Young Boys FD
01-04 18:30
FT
VSK Arhus
6-2
BK Avarta
01-04 19:00
FT
Holstebro BK
0-1
Holbaek2
01-04 19:00
FT
Naesby
1-1
SfB Oure
01-04 18:00
FT
Gefle IF
2-3
Helsingborg
01-04 18:00
FT
1Orebro
0-1
Skovde AIK
01-04 20:00
FT
IK Brage
1-0
Varbergs BoIS FC
01-04 18:00
FT
Skive IK
2-2
HIK Hellerup
01-04 19:00
FT
Roskilde
0-1
Aarhus Fremad
01-04 19:00
FT
Brabrand
1-2
Esbjerg
01-04 19:00
FT
Middelfart G og
3-0
Thisted FC
01-04 20:00
FT
Nykobing FC
1-0
FA 2000
01-04 18:00
FT
IF Karlstad Fotboll
2-0
Hammarby TFF
01-04 18:30
FT
Cercle Brugge
1-1
Club Brugge
01-04 18:30
FT
Mayo Reserves
1-1
Club Guarani Reserve
01-04 18:50
FT
BKMA
1-1
FC West Armenia
01-04 19:00
FT
1Dundalk
0-0
Drogheda United1
01-04 19:00
FT
IK Sirius FK
3-0
Halmstads
01-04 19:00
FT
1IFK Goteborg
1-4
Djurgardens
01-04 21:30
FT
AIK Solna
1-0
Vasteras SK FK
01-04 21:30
FT
Elfsborg
2-2
IFK Varnamo
01-04 19:00
FT
Umea FC Academy
4-0
Lucksta IF
01-04 19:00
FT
Hudiksvalls ABK
1-2
Jarfalla
01-04 20:00
FT
Syrianska Botkyrka IF
4-0
Syrianska Eskilstuna IF
01-04 19:00
FT
FK Do stlik Tashkent
0-2
Buxoro FK
01-04 19:00
FT
BSV Halle-Ammendorf
1-0
FSV Saxonia Tangermunde
01-04 19:30
FT
1FC Ederbergland
2-1
FV Biebrich 02
01-04 20:00
FT
SG Union Klosterfelde
1-3
SV 1908 GW Ahrensfelde
01-04 19:00
FT
SpVgg Erkenschwick
3-0
TSG Sprockhovel
01-04 19:00
FT
TSV Buchholz 08
1-2
Altona 93
01-04 19:00
FT
VFC Plauen
2-0
FC Magdeburg II
01-04 19:00
FT
FC Giessen
0-1
FSV Fernwald
01-04 20:00
FT
FC Brunninghausen
0-0
Sportfreunde Lotte
01-04 20:00
FT
Turkspor Dortmund
4-2
FC Eintracht Rheine
01-04 20:00
FT
ASC 09 Dortmund
2-1
Adams Sam Beek
01-04 20:00
FT
Siegen Sportfreunde
5-0
TUS Bovinghausen 041
01-04 19:00
FT
Gareji Sagarejo
3-0
Dinamo Tbilisi II
01-04 19:00
FT
Spaeri FC
1-1
WIT Georgia Tbilisi
01-04 19:00
FT
VfR Neumunster
3-0
SV Preussen 09 Reinfeld
01-04 20:00
FT
MTSV Hohenwestedt
0-5
SV Eichede
01-04 19:00
FT
Brinje Grosuplje U19
1-2
NK Krka U19
01-04 21:00
FT
ND Gorica U19
1-4
Ns Mura U19
01-04 21:00
FT
NK Maribor U19
4-1
NK Rudar Velenje U19
01-04 21:00
FT
Olimpija Ljubljana U19
8-2
NK Nafta 1903 U19
01-04 22:00
FT
NK Aluminij U19
0-2
Domzale U19
01-04 19:00
FT
Hillerod Fodbold
4-0
B93 Copenhagen
01-04 20:00
FT
Herfolge Boldklub Koge
5-0
AC Horsens
01-04 20:00
FT
Hobro
1-1
Kolding FC
01-04 19:00
FT
Needham Market
3-0
Sudbury
01-04 21:00
FT
Bromsgrove Sporting FC
1-2
AFC Telford United
01-04 21:00
FT
Halesowen Town
1-0
Alvechurch
01-04 21:00
FT
Mickleover Sports
1-0
Coalville
01-04 21:00
FT
1Redditch United
0-1
Stourbridge
01-04 21:00
FT
Royston Town
4-2
Leiston FC
01-04 21:00
FT
1St Ives Town
1-4
Stamford
01-04 21:00
FT
Barwell
3-0
Long Eaton Utd
01-04 21:00
FT
Stratford Town
2-0
Kettering Town
01-04 21:00
FT
Berkhamsted Town
1-2
Hitchin Town
01-04 19:00
FT
FC Copenhagen
1-2
Brondby IF
01-04 21:00
FT
Midtjylland
2-3
Nordsjaelland
01-04 19:00
FT
Cribbs
0-4
Bishop·s Cleeve
01-04 19:15
FT
1Vaduz
1-0
Thun
01-04 19:15
FT
Yverdon
0-0
Young Boys
01-04 21:30
FT
Grasshopper
0-1
Lausanne Sports
01-04 21:30
FT
St. Gallen
1-1
Luzern
01-04 19:30
FT
TEC
3-3
HSV Hoek
01-04 19:30
FT
Racing de Bafoussam
2-0
Dragon Club Yaounde
01-04 19:40
FT
Aigle Royal du Moungo
2-0
Bafmeng United
01-04 21:30
FT
1Panthere Sportive du Nde
1-1
Tonnerre Yaounde
01-04 21:40
FT
Eding Sport FC
1-1
Djiko FC de Bandjoun
01-04 19:30
FT
Emmen
0-3
Groningen
01-04 19:30
FT
Fredrikstad
0-2
Bodo Glimt
01-04 20:00
FT
Aigle Royal Menoua
0-2
Avion Academy1
01-04 20:00
FT
Dynamo de Douala
0-0
FC Gazelle
01-04 21:00
FT
1Fauve Azur Elite
0-0
Fovu de Baham
01-04 20:00
FT
Herentals FC
0-1
FC Platinum
01-04 20:00
FT
Ngezi Platinum
1-0
Manica Diamond
01-04 20:00
FT
Simba Bhora
2-0
Hwange Colliery
01-04 20:00
FT
Tron
0-2
Highlanders
01-04 20:00
FT
Bulawayo Chiefs
3-1
Yadah FC
01-04 20:00
FT
Bikita Minerals FC
0-1
Dynamos FC
01-04 20:00
FT
Mutondo Stars
0-1
Nkwazi
01-04 20:00
FT
Banga Gargzdai B
1-3
Hegelmann Litauen II
01-04 20:00
FT
NB La Masia
1-1
Platinum City
01-04 20:30
FT
Airbus UK Broughton
2-2
Buckley Town
01-04 20:30
FT
Bangor 1876
0-3
Llandudno
01-04 20:30
FT
Chirk AAA
1-1
Porthmadog
01-04 20:30
FT
Baglan Dragons
2-2
Carmarthen
01-04 20:30
FT
Caerau Ely
3-2
Afan Lido
01-04 20:30
FT
Flint Town
6-3
Mold Alexandra
01-04 20:30
FT
1Pontardawe Town
3-3
Cwmbran Celtic
01-04 20:30
FT
Taffs Well
0-2
Cambrian Clydach
01-04 20:30
FT
Ruthin Town FC
4-0
Prestatyn Town FC1
01-04 20:30
FT
Llantwit Major
4-0
Abergavenny1
01-04 20:40
FT
Goytre Utd
2-1
Llanelli
01-04 20:40
FT
Guilsfield
0-1
Gresford
01-04 20:30
FT
Yantra Gabrovo
2-1
PFK Montana
01-04 21:00
FT
CSKA 1948 Sofia II
1-0
Litex Lovech
01-04 21:00
FT
Horsham
5-4
Bognor Regis Town
01-04 21:00
FT
lewes
1-1
Whitehawk
01-04 21:00
FT
Margate
1-1
Cray Wanderers
01-04 21:00
FT
Billericay Town
2-0
Concord Rangers
01-04 21:00
FT
Wingate Finchley
3-1
Potters Bar Town
01-04 21:00
FT
Carshalton Athletic FC
3-0
Dulwich Hamlet
01-04 21:00
FT
Chatham Town
4-1
Kingstonian
01-04 21:00
FT
Enfield Town
3-0
Cheshunt1
01-04 21:00
FT
Hashtag United
5-0
Haringey Borough
01-04 21:00
FT
Hastings United
2-1
Folkestone
01-04 21:00
FT
Dagenham Redbridge
1-1
Ebbsfleet United
01-04 21:00
FT
Eastleigh
2-3
Maidenhead United
01-04 21:00
FT
1Rochdale
1-1
Hartlepool United
01-04 21:00
FT
Southend United
4-2
Boreham Wood
01-04 21:00
FT
Aldershot Town
1-1
Dorking
01-04 21:00
FT
Wealdstone FC
0-1
Solihull Moors
01-04 21:00
FT
Altrincham
1-0
Oldham Athletic
01-04 21:00
FT
Barnet
3-1
Oxford City
01-04 21:00
FT
Bromley
1-1
Woking
01-04 21:00
FT
Chesterfield
1-3
Kidderminster Harriers
01-04 21:00
FT
Basford Utd
3-1
Worksop Town
01-04 21:00
FT
Workington
2-3
Atherton Collieries
01-04 21:00
FT
Bradford Park Avenue
2-3
Radcliffe Borough
01-04 21:00
FT
FC United of Manchester
0-2
Ashton United
01-04 21:00
FT
Gainsborough Trinity
2-1
Stafford Rangers
01-04 21:00
FT
1Hyde F.C.
1-3
Macclesfield Town
01-04 21:00
FT
Lancaster City
3-2
Bamber Bridge
01-04 21:00
FT
Matlock Town
1-2
Ilkeston Town
01-04 21:00
FT
Warrington Rylands
2-0
Marine
01-04 21:00
FT
Rushall Olympic
1-0
Boston United
01-04 21:00
FT
Southport FC
0-1
Scunthorpe United
01-04 21:00
FT
Bishop's Stortford
3-1
Banbury United1
01-04 21:00
FT
Spennymoor Town
3-1
Farsley Celtic
01-04 21:00
FT
Brackley Town
3-0
Tamworth1
01-04 21:00
FT
Warrington Town AFC
1-3
Darlington
01-04 21:00
FT
Chester FC
0-2
Alfreton Town
01-04 21:00
FT
Chorley FC
2-0
Blyth Spartans
01-04 21:00
FT
Curzon Ashton FC
2-0
South Shields
01-04 21:00
FT
Hereford FC
2-2
Buxton FC
01-04 21:00
FT
Kings Lynn
3-4
Scarborough
01-04 21:00
FT
Peterborough Sports
1-0
Gloucester City
01-04 21:00
FT
Cobh Ramblers
1-1
Longford Town
01-04 21:00
FT
Wexford (Youth)
1-1
Cork City
01-04 21:00
FT
Chichester City
2-0
Littlehampton Town
01-04 21:00
FT
1Dorchester Town
2-1
Tiverton Town1
01-04 21:00
FT
Gosport Borough
2-1
Winchester City
01-04 21:00
FT
Harrow Borough
1-4
Chesham United
01-04 21:00
FT
Hayes Yeading United
0-0
Hendon
01-04 21:00
FT
Merthyr Town
3-0
Hungerford Town
01-04 21:00
FT
Plymouth Parkway
1-0
Poole Town
01-04 21:00
FT
AFC Totton
3-0
Walton Hersham
01-04 21:00
FT
Salisbury FC
2-1
Basingstoke Town
01-04 21:00
FT
Bracknell Town
5-1
Sholing FC
01-04 21:00
FT
Didcot Town
0-2
Swindon Supermarine1
01-04 21:00
FT
1Cleethorpes Town
0-3
Grimsby Borough
01-04 21:00
FT
Stocksbridge Park Steels
1-0
Pontefract Collieries
01-04 21:00
FT
Gresley Rovers
1-1
Rugby Town
01-04 21:00
FT
1Loughborough Dynamo
0-1
Anstey Nomads
01-04 21:00
FT
Sutton Coldfield Town
1-2
Boldmere St Michaels
01-04 21:10
FT
Kidsgrove Athletic
2-1
Clitheroe
01-04 21:00
FT
HB Torshavn
4-0
IF Fuglafjordur
01-04 21:00
FT
KI Klaksvik
3-2
NSI Runavik
01-04 21:00
FT
Hyderabad FC
0-3
Mumbai City
01-04 21:00
FT
Deutschlandsberger SC
3-2
SV Tillmitsch
01-04 21:00
FT
FC Wacker Innsbruck
3-2
SK Ebbs
01-04 21:00
FT
Weinland Gamlitz
5-0
Usv Hengsberg
01-04 21:00
FT
Torquay United
3-3
Weston Super Mare
01-04 21:00
FT
Aveley
1-2
Havant Waterlooville
01-04 21:00
FT
Braintree Town
2-0
Hemel Hempstead Town1
01-04 21:00
FT
Worthing
2-0
Hampton Richmond Borough
01-04 21:00
FT
Dartford
0-2
Eastbourne Borough
01-04 21:00
FT
Dover Athletic
1-0
Chelmsford City
01-04 21:00
FT
Maidstone United
1-1
Welling United
01-04 21:00
FT
Slough Town
2-2
St Albans City
01-04 21:00
FT
Taunton Town
0-2
Bath City
01-04 21:00
FT
Tonbridge Angels
1-2
Farnborough Town
01-04 21:20
FT
Chippenham Town
0-0
Truro City
01-04 21:00
FT
PFK Kuban
1-1
FK Makhachkala
01-04 21:00
FT
Augnablik Kopavogur
7-1
Alftanes
01-04 21:30
FT
Chamois Niortais
0-0
Orleans US 45
01-04 21:30
FT
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
2-0
ACS Viitorul Selimbar